אפשרות חזרה לשירות מילואים.

סהרורי10

New member
אפשרות חזרה לשירות מילואים.

שלום לכולם. לפני כשנתיים וחצי שוחררתי מהצבא אחרי כשנתיים שירות בתור לוחם. השיחרור נבע משילוב של מס' בעיות ביני לבין הסביבה הצבאית וגם האזרחית בסופו של דבר מצאתי את עצמי מחוץ לצבא עם פרופיל 24 נפשי לחצי שנה, יש לציין שלא רציתי לצאת מהצבא כלל אך מסיבות שלא אציין אני מבין גם את הפסיכאטר הצבאי שלא רצה לקחת סיכון מיותר וטען שרק מסגרת אזרחית תוכל לעזור לי. כמובן שאחרי חצי שנה באזרחות האפשרות של לחזור לצבא בתור עובד רס"ר בקריה (היה ברור לי שלא יחזירו אותי להיות לוחם אחרי ה24 נפשי) לא קסמה לי במיוחד. לכן הצהרתי במכתב שהגיע מימ"מ ד' שלא חל שיפור במצבי. מאז התחלתי ללמוד באוניורסיטה, לעבוד בעבודה מסודרת, ולכרורא הכל בסדר ותקין. אך לצערי לא כך הדבר. אפילו שעברו יותר משנתיים מאז השחרור, לצערי כמעט שלא עובר יום שבו אני לא חושב על הצבא ועל החויות שצברתי שם, כו כן אני "אוכל את עצמי" מרגשות אשם שכך הסתיים השירות הצבאי, וכמובן העובדה שאני מתגעגע לחברי מהשירות הצבאי, אך איני מעז לצור איתם קשר מפאת הבושה תורמת גם את שלה. ברור לי שהאפציה לחזור לשירות סדיר ולסיים את החצי שנה שאני חייב לצה"ל אינה ריאלית, סה"כ אני בן 23 נכון לעכשיו במהלך לימודים אקדמאים, כל המחזור שלי השתחרר כבר דיי מזמן. אבל רציתי להתעניין לגבי אפשרות של השתלבות במערך המילואים, בתור לוחם, ברור שהדבר אינו פשוט כלל וכלל, אך רציתי לשאול עם הדבר אפשרי, כי עם כן, אז יש לי את המוטיבציה, לעבוד חזק מול כל גורם צבאי על מנת שזה יתאפשר. מצטער על החפירה. ותודה מראש.

למעלה