אפשר לדחות את הפגישה הבאה?

MorphZ

New member
אפשר לדחות את הפגישה הבאה?

התאריך של הפגישה הבאה נורא בעייתי זה יום אחד לפני בחינת הבגרות הכללית בארץ וזה יגרום לקצת בעיות אני מאמין שהרבה מחברי הקבוצה עושים את הבגרות במתמטיקה. כי גם בחינת כל היחיודת באותו יום. האם אפשר לדחות את זה? תודה מראש

VinceCarter

New member
גם אני עושה בגרות ב15

מועד ב לנבחני המשנה + למחרת יש מבחן רציני במתמטיקה במכללת הדסה י-ם... אם התאריך ישמר, אני לא אבוא....

bushman

New member
דחיית פגישה

שלום אני נמצא בקבוצה ובנוסף לכך אני מדריך בצופים בתאריך ה 15 לחודש יולי יש לי מחנה קיץ אני מבקש שידחו את הפגישה לתאריך מוקדם מה 14 ליוני תודה ובקשה שניה אם אפשר שהקורס של ג'ון ברייס על ה סי שרפ יהיה כמה שיותר מאוחר בתודה רבה דור שרייר

vegetaadi

New member
תגובה ל MorphZ

כן אני גם בעד לדחות\להקדים את הפגישה הבאה בגלל שהתאריך נופל על היום השני של מחנה קיץ של תנועת הצופים ולי ולחבר שלי מאוד חשוב להגיע להרצה אשמח מאוד אם יתאפשר להקדים את ההרצה תודה מראש

MorphZ

New member
לא להקדים לדחות את הפגישה

לא להקדים אנשים לדחות זה יותר חשוב אנשים לומדים לבחינתצ הבגרות הם יהיו בלחץ ולא יכלו להגיע צריך לדחות את הפגישה לאחרי בחינת בגרות

bushman

New member
אי אפשר לדחות

אני ועוד כמה אנשים בצופים יש לנו מחנה קיץ מ ה 14 עד ה 21 מצטער אבל אני פשוט לא יכול שידחו את הפגישה כי אז לא שאני יהיה בלחץ אני פשוט לא יוכל להגיע בבקשה להקדים דור שרייר

vegetaadi

New member
תגובה בנושא תאריך הפגישה

גם אני במחנה קיץ של תנועת הצופים ומאוד מאוד חשוב לי להקדים את הפגישה כדי שיהיה ביכולתי להגיע עליה, אז אני מבקש בבקשה להקדים את הפגישה ללפני ה 14 בתודה מראש

MorphZ

New member
לדחות

אתם לא מבינים שבגרות זה דר הרבה יותר חשוב מאיזה טיול קיץ בצופים ואנשים לומדים איזה חודש מראש אי אפשר להקדים ואיפה המנהל?. הוא לא מגיב... אז אנשים רק לדחות

1ca1

New member
הבגרות הייתה ב2.6?!?!!?

אני עשיתי אותה כבר..?!?!?!?!!

MorphZ

New member
כנס תבין

מועד ב תקרא עוד פעם ולמה אתה שואל את הצמך דברים שאתה יודע?!?!?

bushman

New member
אתה לא מבין

מחנה קיץ זה משהוא שמתכוננים אליו כל השנה עזוב את הבנייה שלנו שאנחנו מתכונניים לזה רק חודשיים אני מדבר על החניכים שיש לנו שם זה אני ממש מכין אותם שנה לטיול המיוחד הזה אז תלמד פחות יום למבחן אבל מטיול שמתכוננים אליו שנה ולא רק חודש כמוך (בלי לזלזל) אני מצטער אי אפשר לדחות אז אני מבקש תתחשבו בנו ותקדימו את המפגש בתודה רבה דור שרייר

MorphZ

New member
לא משנה לי כבר

אבל שיגיבו כבר ההודעה רצה פה כבר כמעט שבועיים והמנהל לא הגיב

למעלה