אפשר להיזכר יחד איתכם

אפשר להיזכר יחד איתכם../images/Emo16.gif

יום השנה לאייל {פנושי} שלנו. כבר יומיים אני בוכה ועצובה ולא מבינה מה קורה, כבר יומיים אני מתפתלת מכאבי התכווצויות קשים שקשה לי לנשום והכאבים מזכירים לי צירים, ואז אני לפתע ניזכרת שהיום הוא התאריך. בני, יקירי
מביטה באחותך וניזכרת בפנייך, כמעט אותם פנים. מקווה שהיכן שהינך נמצא, טוב לך. אנא שמור עלינו ועל אחיך שאיתך וסלח לי על זה שאני לא באה לבקר {עדיין קשה לי לראות את המצבה בה קבורים שני בניי. אוהבת וזוכרת אותך. אמא שלך

פלגיה

New member
הלב זוכר, והגוף זוכר

המצבה? היא רק אבן קשה וקרה בלי רגשות ובלי זכרונות.

ariane

New member
../images/Emo16.gifזוכרת איתך

נורית יקרה, מאחלת לך לעבור את התקופה הקשה הזו והדבש עכשיו לידך כדי לעזור לך בזה. תחבקי אותה חזק חזק ותזכרי באחים שלה. שולחת לך חיבוק גדול

קטיה 007

New member
זוכרת איתך ../images/Emo35.gif

ושולחת
מבינה כל כך מה עובר עליך היום
אוהבת קטיה

../images/Emo16.gif

"אם יש לך את הכוח, לאהוב. אם יש לך ידיים, לחבק בלי לחשוב. אם את טיפת האושר, אתה מוכן גם לגנוב. אז יש סיכוי שיהיה לך טוב".
(חנה גולברג)

תמי ס

New member
נורית יקרה

כל היום תיכננתי להתקשר אלייך, ואפילו לא ידעתי למה, הרגשתי צורך לדבר איתך פתאום, והזמן חלף ונכנסה השבת ופיספסתי את ההזדמנות להתקשר היום ורק עכשיו אני רואה את ההודעה הזו. יום השנה, יום כל כך קשה ועצוב, אני יודעת שאת זוכרת את בנייך בכל יום ולא רק היום, אבל בכל זאת יש משהו סמלי בתאריך עצמו. חבקי את נועה הקטנה חזק חזק, היא כאן, נמצאת איתך עכשיו, לא במקומו-לא במקומם, אבל היא כולה שלך כאן ועכשיו, וזה המון.

../images/Emo16.gif לאייל.../images/Emo7.gif

ומתחברת לדבריה של תמי ס על הדובשנית המתוקה : חבקי את נועה הקטנה חזק חזק, היא כאן, נמצאת איתך עכשיו, לא במקומו-לא במקומם, אבל היא כולה שלך כאן ועכשיו, וזה המון.
י איתך.

../images/Emo24.gif בטח שאפשר ../images/Emo16.gif

לזכר אייל, נשמת הנצח. הגוף זוכר, וגם הנשמה וגם אנחנו כאן איתך. אני יודעת שזה יום קשה ומבלבל, כי מאוד קשה להכיל את הרע והכאב עם הטוב שזכית בו. אולי ינחם לחוש שמראה פניהם הדומה הוא רמז לכך שגם נשמתם אחת? ועכשיו נשמה זו זכתה במשכן בריא
איתך ביום עצוב

למעלה