אפשר להצטרף אליכם?

תודה רבה

אממ... אני בת 25 עוד מעט, ואני חושבת שכאן זה המקום שהכי אפשר להרגיש בנוח ולרשום מה שבא לי אף אחד לא מכיר ויודע ושופט אז כל הקליפות מוסרות ממני.. לכן הצטרפתי. היום זה היום הראשון שנכנסתי לתפוז.. עד עעכשיו הייתי רק בפייסבוק.. וזהו.. נראה לי דיי מבטיח...

marik

New member
נכון

מה גם שזה מאגד את כל הנושאים שאת רק מעלה על דעתך בפורטל אחד, ובכל פורום יש המון אנשים שמתעניינים באותו נושא כמו שלך, עם אותן שאלות ותהיות, דיונים באותו נושא ותשובות מדוייקות יותר לשאלות שלך. אם את צריכה לדבר על משהו מסויים ומיוחד, אז פורום הוא המקום. אם את מחפשת מקום כללי שמדבר על הכל מהכל בלי נושא מוגדר - אז משהו יותר חברתי הוא המקום, כמו פורום כללי או פייסבוק לחילופין. נעים מאוד ושמחים להכיר :) אני מרטין, מנהל הפורום מזה 10 שנים אני חושב
(כן כן מטורף.... אני יודע) אז מה עובר עלייך? איך עבר הסופש?

אני כאן כדיי לפרוק את הכל...

אני כותבת מלא..זו הדרך שלי להשתחרר אני עובדת על ספר שנמצא ממש בחיתוליו בל יש ימים שאין כל כך מוטיבציה.. מקווה לטוב.. אני גרה קצת כאן וקצת בניו יורק כרגע אני בעיקר בישראל.. כאן הכל הרבה יותר חמים ונעים.. זהו בגדול... שמחה להצטרף אליכם...

marik

New member
מהמם

אני בדיוק עכשיו בצפון קרולינה לחודשיים :) יגיע גם לניו יורק בהמשך. ספר שיראה אור או למגירה?

marik

New member
בוודאי

את מוזמנת להצטרף ולספר על עצמך קצת שנכיר אותך :)

למעלה