אפשר להשוויץ?

אפשר להשוויץ?

אמא של פילפילון הזמינה גם אמהות לילדים שנולדו לפני האובדן וכאמור האובדן מאוד משפיע על חווית ההורות בהקשר שלהם, אבל זה בפעם אחרת. כרגע רק רציתי להשוויץ בעוגת יום ההולדת שהכנתי לביתי במו ידי השבוע.

טאניוש

New member
בת כמה הקטנה?

עוגה ממש יפה. בתור אחת שמסוגלת לבלות במטבח מקסימום רבע שעה- מורידה את הקובע...

YYY איזה יופי! איזה כשרון

ואיזה כיף לבת שלך שיש לה כזו אמא. ברוכה הבאה ו
לבת ה
.

רוניה2

New member
מדהים !

אין לך מושג מה זה עושה לאנשים חסרי כושר יצירתיות כמוני.

אז זהו

שהדבר האחרון שצריך כאן זה כשרון, באמת. כל קשר ביני לבין כשרון ציור מקרי בהחלט. כמו שאמא של פילפילון אמרה זו עוגה בחושה פשוטה, מצופה בבצק סוכר , עליו מעתיקים ציור מדף צביעה וצובעים אותו בצבעי מאכל. לאחר תרגול קצר אחד כל אחת תוכל. מה שכן כבר הרבה זמן אני מרגישה שאני רוצה לבטא את עצמי בדרך יצירתית כלשהי אבל אין לי כישרון יצירתי והנה מצאתי את הפתרון האולטימטיבי, מצד אחד נראה מאוד מרשים, חוויה תראפויטית מדהימה וגורף שבחים רבים, מצד שני קל ופשוט להכנה ולא דורש כישרון ציור או אפיה מיוחדים. עכשיו אני בשלב ההתלהבות ומחפשת לעשות עוד עוגות כאלה, אז אם משהי תרצה עוגה מצויירת לאירוע כלשהו אשמח לעזור (מי יודע אולי בעתיד אלמד גם פיסול בבצק סוכר ואפתח לי עסק
). ושוב תודה על המחמאות.

אני יודעת איך אוכלים דבר כזה../images/Emo70.gif

זה ידע שמספק אותך
מה שברור שזה מבצק סוכר וצבעי מאכל. עד כאן אפילו אני יודעת להכין את זה. מכאן והלאה זה הכשרון הנפלא של אנדנדינה.

Tנקר בל

New member
מקסים../images/Emo70.gif

העוגה שלך ממש יפה. ציור על בצק סוכר נראה לי מסובך יותר מהפיסול, ושלך יצאה מדוייקת ומרשימה. ושאלת השאלות - הבת שלך הסכימה בכלל לחתוך אותה?

למעלה