אפשר להשתגע

7575

New member
אפשר להשתגע

דיברתי עם אימי בטלפון.היא אמרה שהיא לא קולטת את הערוץ ההונגרי,התקשרתי לחברת הכבלים לברר מה הבעיה,הם אמרו לי שהם צריכים לדעת מה היא רואה במסך,אמרתי לאימי שתיגש לבדוק מה היא רואה היא לא הייתה מוכנה ואמרה רק שהיא לא רואה כלום ושאני יעזור לה, אמרתי לה שללא העזרה שלה אני לא יכול לעזור לה,וככה המשיכה השיחה כאשר היא לא מוכנה לשתף איתי פעולה,לבסוף היא אמרה שהיא לא רוצה יותר לשמוע ממני,וסגרה את הטלפון וניתקע את התקע אין לתאר כמה שזה כואב,איך מתמודדים

גנגי

New member
בסבלנות.

בהתעקשות לא תשיג כלום. למה לא תבוא אליה ותעזור לה? כנראה היא מתוסכלת לא פחות ממך - אתה מרגיש שהיא לא משתפת איתך פעולה, אבל היא מרגישה אולי שאתה לא רוצה לעזור לה. בהיעלבויות הדדיות לא תפתרו כלום. גש אליה, עזור לה באופן מעשי ואל תתחיל עם שאלות כמו "למה טרקת לי את הטלפון" שלא מובילות לשום מקום חיובי אלא רק מסתובבות שוב סביב ציר המריבה. מישהו חייב להיות המבוגר האחראי, אז במקום להתעסק ברחמים עצמיים קח אחריות על הקשר ותתנהג אתה כמו אדם מבוגר. תחשוב שהיא הילדה בקשר ביניכם, ותסלח לה, כמו שסולחים לילד.

feralcat

New member
../images/Emo45.gif, אי הבנה אצל

אדם קצת בודד זה דבר שמתקבל בפרופורציה שקשה לאדם פעיל להבין, הוא ממש אומלל ואז הוא מגיב לפעמים בצורה פוגעת למי שמנסה לעזור. קיבלת עצה מאוד נכונה מגנגי

למעלה