אפשר להשתפך קצת?

חגיתלה

New member
אפשר להשתפך קצת?../images/Emo3.gif

שנים לא כתבתי כאן הודעה משלי. עוקבת קוראת מגיבה אבל לא כותבת מעצמי. סתם רוצה להשוויץ קצת בהודיה הבוגרת שלי שמתכוננת בימים אלה לכיתה א' בשיא המרץ. היינו במפגשי הכנה בביה"ס, היא פגשה את המנהלת את המורה לספורט ואת היועצת והם מאוד מצאו חן בעיניה. בגלל שעברנו דירה היא הולכת לבי"ס באיזור רישום החדש, והגן באיזור רישום הישן ולכן מכל ה35 ילדים בגן הן רק 3 בנות שהולכות לבי"ס הזה. אז במפגשים היא כבר פגשה חברות חדשות וכבר ביקשה שנרשום אחת מהן לכיתה איתה. הודיה הביישנית והשקטה שלי. היא כל כך תפסה ביטחון עצמי. לא להכיר שזו אותה ילדה. ודביר שלי הגבר הקטן שמתרגש מזה שהוא הולך לכיתה א' של הגנים. לכו תסבירו לו שזה רק גן ארום חובה.
. מבחינתו הוא שובר שיאים חדשים. הוא ילד כל כך שונה מהודיה. בעל ביטחון עצמי מופרז לעיתים, ילד שיודע שהוא מסמר הערב, יודע שהוא מצחיק את כולנו ועושה פרצופים וחיינדעלאך כדי לוודא את זה. אבל כמה שהם שונים יש בינהם מכנה משותף מרגש במיוחד בימים אלה. הם שניהם נהנים לדבר אל הבטן שלי לרוחמה התינוקת ולספר לה שהם האחים הגדולים שלה, שהם מחכים לה שתבוא בסוכות, הודיה מבטיחה ל הלטפל בה ולתת לה את הבובות שלה, דביר מבטיח לתת לה את המוצצים שלו. הם שניהם כל כך מתרגשים וכ"כ מחכים. אחחחח
כמה נחת
אמנם תמונה מלפני 3 חודשים אבל זה מה שיש לי במשרד

osi28

New member
../images/Emo2.gif פיספסתי הודעה?

בכל מקרה מאחלת לך מזל טוב על רוחמה-שתגדל ותפרח לה בבטן יפה-יפה. והגדולים שלך? ע-נ-ק-י-י-ם!. מדהימים ומקסימים. הודיה מקסימה ובוגרת ודביר פשוט בנדיט.... כמה נחת.

חגיתלה

New member
לא לא פספסת כלום../images/Emo13.gif

זו הייתה ההודעה הראשונה בעניין. קלח לי זמן להפנים את הנושא

נועם@בת

New member
מזל שהיא מלטפת את הבטן אחרת לא היינו יודעות

על רוחמה. אפשר לעשות קולולולולולולולו? הילדים שלך מתוקים להפליא, הפרצופים של דביר מצחיקים. רואים שהוא נהנה מזה ונהנה מתשומת הלב שהוא מקבל על המצחיקנות שלו. אני כבר רואה שהוא יהיה מסמר הערב בכל מפגש. הודיה אשה קטנה ומתוקה והיא כל כך דומה לך. יש לה חיוך מלא טוב ושלוה. חיבוק גדול לכולכם בתיה

חגיתלה

New member
תודה יקירתי../images/Emo25.gif

בהחלט ניתן בשלב הזה לעשות קולולולו במיוחד לאור זה שאני תלמידה מצטיינת שלך

MAMALY

New member
יהה איך שהם גדלו

אגב שם עוברי נפלא (זו האם הנושאת של נועם) מלא מזל. איך את מרגישה????

חגיתלה

New member
../images/Emo6.gif

תודה עכשיו אני כבר מרגישה בסדר. השלב הבעייתי מאחרינו

איזה צמד מדהימים

ממש ענקיים! גם אני לא ידעתי על רוחמה. טוב שלפעמים יש לך חשק להשתפך... שיהיה בשעה טובה!

אפרסקה

New member
יאאא...איך אני שמחה שאת כותבת!!

את יודעת שאני מרגלת אחרייך בפורום "ההוא" ושמתי לב שמאז שדיברנו לא כתבת עוד ואתמול פתאום נכנסתי לאי שקט סביב הנושא...והתלבטתי אם להתקשר לברר שהכל בסדר. אז אני ממש ממש שמחה לקרוא שהכל תקין טפו חמסה ושרוחמה גדלה לה בנחת. הילדים שלך פשוט מקסימים, הודיה כ"כ גדולה!!! אני פשוט לא מאמינה שזו התינוקת שבעטה לך בבטן בקורס הכנה ללידה שעשינו ביחד, וואו כמה שנים עברו מאז, לא יאמן, ממש תקופת חיים שלמה. ודביר...בעל השם המקסים...טוב, עליו רואים שהוא שובב גדול ונועד לגדולות
המון חיבוקים שמחים ונושמים לרווחה
, אפרסקה.

חגיתלה

New member
../images/Emo24.gif

אכן עברנו תקופה לא קלה השיליה התקשתה להחליט אם היא נצמדת או נפרדת והייתי בשמירה לא מעט זמן אבל עכשיו ב"ה הכל בסדר... תודה על הדאגה

מצטערת... את תצטרכי להשתפך פעם נוספת

על הילדים הבוגרים והיפים שלך, כי כרגע עובדת קיומה של רוחמה גנבה את ההצגה. מזל טוב. נשבעת לך שבתחיחלת הפוסט חשבתי לעצמי כמן פןלנייה טובה - נו..... מה עם עוד ילד....
אז בשעה טובה עם המון אושר

זהב33

New member
איזו תמונה יפה

של שני הילדים המקסימים והבוגרים שלך. ד"ש לרוחמה שבבטן.

חגיתלה

New member
אני משתדלת לרצות פולניות../images/Emo6.gif

אז הקדמתי אותך וריציתי אותך עוד לפני
תודה

chompi XL

New member
יאאאאא יפה לך.....

מברוכ מברוכ יקירתי, אחלה בשורות!!! הילדים שלך מקסימים, איך הם גדולים, לט להאמין. שמח לשמוע על רוחמה, 3 ילדים אה....חמסה חמסה.

חגיתלה

New member
שלום לך../images/Emo25.gif

תודה רבה לך אולי שים תמונה של השלישיה שנראה כמה שהם גדלו?!?

eti22

New member
יקירתי../images/Emo25.gif

ברכותי! עקבתי אחרייך ואם אני לא טועה הפעם אנחנו ממש קרובות
מתי את אמורה ללדת בע"ה?

למעלה