אפשר לעשות טיול בדרום אמריקה אבל לא עם תרמיל?

sandro365

New member
אפשר לעשות טיול בדרום אמריקה אבל לא עם תרמיל?

אלה עם מזוודות כמו שאני מטייל באירופה?
יש לי בעיות גב ולסחוב תיק כבד על הגב זאת לא אפשרות בכלל.
איך מתניידים בין הערים הגדולות בברזיל? בטיסה? (איזה חברות תעופה נחשבות לבטיחויות ואמינות שם?)או שיש אפשרות לקחת רכבת?.
יש המלצות למקומות ששווה לבקר? לא טיולי הרים אלה יותר ערים מעניינות ששווה לראות.
וצריך לעשות חיסונים??

כמה כסף צריך לאוכל נסיעות ולינה?
ממצוא של 5-7 אלף שקל לחודש יספיקו, (רוצה לטוס ל3 חודשים)

חשבתי להתחיל ב2-3 שבועות ברזיל (יוצא הכי זול לטוס לריו)
ואז לרדת לארגנטינה אולי דרך פרגוואי או אורוגוואי.
עוד 2-3 שבועות בארגנטינה.
ואז לסנטיאגו בצילה ואולי משם עצירה בבבוליביה ואז הגעה לפרו.
ומפרו חזרה לברזיל.

או שיש דרך יותר ממולצת.
מבואנס איירס לסנטיאגו בצילה איך אפשר להגיע חוץ מטיסה? (רכבת, אוטובוס?)
איך רמת התחבורה ציבורית בדרום אמריקה?

זהו בינתיים תודה.

sitvaniyot

New member
כמה תשובות

אין שום חובה לסוע לשום מקום עם תרמיל. מאיפה מגיע הרעיון המוזר הזה? סע עם מזוודה על גלגלים. טוב לגב ונוח כמעט תמיד. תרמיל זה רק לטרקים. טיסה או ת.צ. אחרת, השיקול הוא כספי וגם תלוי במשך הטיול. אם עליך ליסוע 8 שעות באוטובוס יש מקום לשקול טיסה, אם רק 3-4 למה לא באוטובוס? יש רכבות אבל הרמה לא אחידה צריך לברר מראש לגבי כל ארץ שתהיה בה. האוטובוסים יותר זמינים, אבל כדאי להתייעץ גם לגבי בטיחות הנסיעה. את זה ברר במקום או עם מי מחבריך שטייל כבר.
לגבי מעבר בין ארצות יש אוטובוס הנקרא פאן אמריקן ויש לו מסלול מדרום עד מרכז אמריקה. בהחלט מומלץ.
כמה כסף? זה משתנה ממטייל למטייל. לכל אחד צרכים שונים והעדפות שונות. לכן אין אפשרות לתת תשובה. עשה תחקיר קטן בין חברים שטיילו בתקופה האחרונה.
עם חיפוש באינטרנט תוכל לעלות על מחירי התחבורה וחדרי לינה כך שיהיה לך מושג. ומה שלא תחליט וודא שיש לך סכום בצד למקרה של מצוקה כל שהיא.

בהצלחה וטיול נעים.

toldotmemories

New member
תכלס אפשר

כשטיילתי בדרום אמריקה היו איתי זוג שטיילו עם מזוודות ובסה"כ הסתדרו.
אבל, נראה לי שיותר נוח להסתובב עם תרמיל. במיוחד באזורים שהם פחות סימפטיים (ג'ונגלים, טרקים וכו').

זה ישמע קצת מצחיק אבל נראה לי גם שהאווירה קצת שונה לטייל עם מזוודה לעומת עם תרמיל. אז בקיצור ההמלצה שלי היא דווקא תרמיל, למרות שאפשר להסתדר גם עם מזוודה.

למעלה