אפשר לקטר קצת?

pezpez

New member
אפשר לקטר קצת?../images/Emo10.gif

בוקר טוב בנות יקרות! לא הייתי כאן יומיים וכל כך הרבה דברים קרו וקורים אני לצערי שקועה עד הצוואר ביהלי שחולה מיום שני: מאיפה להתחיל? פצעים בפה יחד עם הוצאת שיניים ועכשיו "לקינוח" אבעבועות!!!!! וזה אחרי שחיסנתי אותם בגיל שנה. אמנם כרגע זה נראה במצב מוחלש אבל יהלי פשוט סמרטוט ובוכה כמעט כל הזמן ונמצא על הידיים רוב הזמן, אמא שלי שבדר"כ עוזרת לי חטפה שפעת.. ואני עם וירוס בבטן עם בחילות שלשולים
ועכשיו גם דלקת בעין.. שכחתי משהו? אה, זה שיש לי "טונה" עבודה ועוד לא ניקיתי את הבית, ממש "משני".. גם עכשיו אני מקלידה ביד אחת ויהלי דבוק לי לצואר.. אני גמורה ומיואשת ורק מקווה שמיכל לא חטפה את זה גם המתוקה שלי, לפחות היא בגן.. זהו בינתיים, רק בריאות לכולם

mishmish04

New member
אוי, פזית, לא ממש נשמע טוב.

תרגישו טוב, תשתו הרבה תה וגוגל מוגל עד שתבריאו. מצטערת שלא יכולה להושיט זרועות לעזרה. כתף רחבה תעשה לך בנתיים טוב?

pezpez

New member
../images/Emo51.gif תמי, כן גם תמיכה רגשית עוזרת

הוא נרדם הרגע, בטח ל 5 דקות.. אולי אני אספיק לעשות כלים..

chufnikit

New member
../images/Emo24.gif אכן נשמע לא קל

מאחלת לכולכם להבריא מהר מהר מהר, ואם אפשר קצת מנוחה וצבירת כוחות. שולחת המון כוחות ואנרגיות חיוביות. תרגישו טוב .

כשהם חולים זה קשה מנשוא!

אבל החיובי שבעניין הוא שבדיוק אתמול מישהי סיפרה לי שחיסנה את הבת הגדולה שלה, ועם הקטנים שלה כבר לא חיסנה, כשהסתבר לה שזה לא לכל החיים, והיום היא חושבת שעדיף לא לחסן. אז לדעתי זה טוב בטווח הרחוק שיהלי גם חטף את האבעבועות עצמן, ככה הוא מחוסן לכל החיים וזהו, החיסון הזה בעייתי (בעיקר שלא עזר לכם למנוע את האבעבועות, אופס...). בקיצור, כשיעבור אולי תשמחי שזה קרה... תחשבי על זה ככה אם גם מיכלוש תידבק... ולך- שולחת חיבוק, תחזיקי מעמד!

pezpez

New member
../images/Emo51.gif

כן, צודקת, הילי, אבל בינתיים יצאו רק 4 פצעים אז אולי זה עדיף.. כי אם הוא מגיב ככה ל 4 פצעים מה היה קורה אם הוא היה מכוסה כולו
בכל אופן, אני באמת מקווה שזה יחסן אותו לכל החיים.. אני יודעת מה זה לחטוף את זה בגיל מבוגר: אני הייתי בת 33 כשזה קרה וזה היה הסיוט של חיי!!! כמעט התעלפתי בפעם הראשונה שראיתי את עצמי במראה.. לפחות עכשיו אחותי לקחה אותו לאמא שלי אז אני יכולה קצת לעבוד.. נשיקות ותודה

D NI

New member
תתחזקי ותהיו בריאים

זה מאד מעניין אותי לדעת - לקראת חיסון אבעבועות- אני עד היום חשבתי לדחות את החיסון לכשיהיו קצת יותר גדולות אבל מנגד - אם הבנות יידבקו במחלה ללא חיסון הן עלולות לחוות אותה במלוא העוצמה. מה לעשות?

pezpez

New member
../images/Emo51.gif

ובקשר לחיסון, זה מאד אינדיבידואלי, אני העדפתי לחסן, ידעתי שיש סיכוי לקבל את המחלה אבל מוחלש, לא חשבתי שזה יקרה.. אבל זה קרה ובדיעבד מזל שזה מוחלש כי אין לי מושג איך היינו מתמודדים אם זה היה פורץ במלוא העוצמה..

דעתי על החיסון

אני שואלת ובודקת הרבה בעניין, ושמעתי סיפורים שונים ומגוונים שכללו את כל הקשת: - כאלה שחוסנו ולא חטפו - כאלה שחוסנו וקיבלו מוחלש בכ"ז - הכי גרוע: כאלה שחוסנו ובכ"ז קיבלו במלוא העוצמה, כאילו לא חוסנו מעולם... אני זוכרת מישהי שסיפרה שכל 3 הילדים שלה חוסנו, וכל שלושת הילדים קיבלו את המחלה מתישהוא אח"כ במלוא העוצמה, אבל כולם... בקיצור, המסקנה שלי היא שאין חוקיות, החיסון הזה ממש לא נבדק עדיין כמו שצריך, הוא לא נותן חסינות בטוחה, ומצד שני צריך לחדש אותו כל החיים אם רוצים שאולי יעזור, אבל הוא לא מבטיח לא לחטוף, אז בעצם יש סיכוי למרות החיסון לחטוף בגיל מבוגר... אז אני אישית החלטתי בגלל זה לא לחסן וזהו, ולקוות לטוב, למרות שאני מאד חוששת מהמחלה הזו. אני זוכרת שלי היה בערך בגיל 5 וזה היה בסדר גמור, לא זוכרת שזה היה נורא, להפך, יש לי זיכרון שנשארתי בבית המון זמן והרגשתי טוב אז זה היה חופש כייפי, חוץ מזה שמרחו לי נוזל לבן על כל הגוף... אבל אני יודעת שיכול להיות הרבה יותר גרוע. הבעיה שהחיסון לא מבטיח החלשה של הסימפטומים במילא...

פזיתוש אני כאן לעודד../images/Emo24.gif

נשמע באמת לא נעים כל הימים האלו אבל.... אחרי ירידה יש עליה אז תתעודדי - אני בטוחה שעד פסח כולכםםםםםם תרגישו נפלא ותבלו ביחד חג נעים ושמח. אז הרבה בריאות מתוקתי אוהבת מאוד נשיקות לילדים וגם לך.

pezpez

New member
../images/Emo51.gif חני'לה

באמת מקוה שעד פסח נהיה כולנו בריאים.. ממש לא לעניין להעביר ככה את החג נשיקות בחזרה

גלית2006

New member
../images/Emo24.gifפזיתוש - המון בריאות לכולם!

אוף-אוף-אוף!!!! שונאת מחלות של הילדים, של הגדולים והכי גרוע - כשזה בא ביחד! ממוש, אני מקווה, שתבריאו מהר מהר: את, יהלי, אמא שלך! סליחה, שזה רק וירטואלי, אבל מכל הלב -
תחזיקו מעמד

pezpez

New member
../images/Emo51.gif חמודה

גם החיבוקים הוירטואלים עוזרים לעודד את מצב הרוח
בחזרה

frige

New member
אוי, פזית, תרגישו טוב

בהחלט לא קל. מחזקת ומחבקת אותך מכאן.
ענקי. שרית

pezpez

New member
../images/Emo51.gif שריתי

וגם אם לא הספקתי להגיב להודעה שלך, ראיתי אותה והמון מזל טוב ובהצלחה בהמשך ההריון

מאחלת לכם שתרגישו טוב ומהר...

אוטוטו החג מגיע האביב כבר כאן וגם פסח אז החלמה מהירה ליהלי... הרבה בריאות לאמך ולך - תרגישי טוב איריס

פזיתוש? מתנות לפסח? את בטוח ה

שזו היתה הכוונה? אני מאחלת לכם שכולכם תרגישו טוב טוב טוב! ועד מחר יום שישי- שבת המלכה כולכם תרגישו טוב. דירבאלק, פסח עכשיו! נשיקות.

למעלה