אפשר עזרה בניתוח ?

אפשר עזרה בניתוח ?

השאלה היא מה צפוי לי בתחום הפרנסה בת 36 נ+2 הרונים שיצאו לי עפ"י הסדר Raidho Jera Isa

../images/Emo204.gifאביב

הרונים שיצאו לי עפ"י הסדר Raidho יאללה לדרך....משהו שחשבת עליו דוגמאת שינוי או הרחבה..כעת זה הזמן... Jera בא האביב.....למעשה האביב כבר כאן, אך לא לנסות להאץ את המסת השלגים...לאט יותר טוב ממהר Isa תקופת קפיאה (סטגנציה..המתנה) ראשית שלוםלך וברוכה הבאה בפתחם של הרונים... והמשמעות לדעתי היא שיכול שיפור מסויים וכעת הזמן לאפשר לו לקרות אך זה לא ממש להרים רגליים למעלה..אלא הטבה..נראה לי שהשפע לו את מצפה וזוכרת בתוך תוכך שיבוא (או יש לאמר הבטחה לו..) זה משהו כמו עוד שנתיים משום שיש שיעור שעליו להלמד - אם כי ההערה הנ"ל נמסרת בתיקשור ולא מפתיחת הרונים..הרונים מתייחסים לשנה הקרובה להערכתי אז..צאי לדרך!!!

שלום עולם...

הרונים אומרים - כדאי שתביני, ש"פרנסה", מבחינתנו העוסקים ברוח, זה אמצעי, ולא מטרה. כמה כסף יש לך (כמו עוד הרבה דברים - כמה את בריאה, וכו') זה סימפטום. מי שמנהל את חייו על פי החוקיות הרוחנית - הוא עשיר. וזה אני אומרת לך, לא רק כמס שפתיים או כאיזו ציטטה פלצנית, אלא מתוך החיים שלי. הרונים אומרים - יש בעיה עם ההבנה אצלך. ניראה לי, שאת לא נותנת לעצמך מספיק קרדיט. הרונים אומרים, את מאפשרת לעצמך לתת יותר מדי מקום לאילוצים, את לא נותנת מספיק מקום וזמן לעצמך, לשימח שלך, את לא מאמינה בעצמך, שאת יכולה להשיג גם עושר וגם אושר... האם ניראה לך שצריך לבחור בין עושר לאושר? הרונים אומרים, כל זמן שזה המצב, יהיו לך תקופות יותר טובות ותקופות פחות טובות. אבל מה שאני רואה, זה אישה לא מסופקת וחששנית. איזה שינוי צריך לקרות בחיים שלך כדי שתצעדי בביטחון בשביל של חייך (מה שקרוי, "קארמה")? מקווה שלא העמסתי עלייך...
עומר

עומר - אני המומה

כי כ"כ מדוייק מה שכתבת שבהחלט אני מנסה להבין איך איך אני יוצאת שינוי בגישה שלי?

למעלה