אפשר שאלה...

IceCold 3000

New member
אפשר שאלה...

שלום לכולם! קודם כל מזל טוב על הפורום, מקווה שהוא ישרת אותי נאמנה אחרי שאני אתחיל ללמוד בעברית (במידה וזה יקרה). רציתי לשאול שאלה שקשורה למעונות: מניסיון שלכם, כמובן שאני מתכוון למי שלומד באונ' - יש סיכוי שעדיין יתפנה מקום במעונות? אני עתודאי, ואני גר בחדרה, ובגלל שיש עיקוב עם התשובות לא יכלתי להרשם, וכרגע אין מקום אחד פנוי במעונות, אז אפשר להגיד שדיי נדפקתי. ונסיעות מחדרה לי-ם לא נראה לי כדבר הגיוני.. אז נקווה שתהיה שביתה, ויתפנה מקום במעונות והכל יסתר. ועוד שאלה קטנה: יש כאן מישהו שמחפש שותף לדירה, או מחפש מישהו לחפש איתו דירה, או משכיר דירה, אני יותר ממעוניין! תודה, מקווה שמישהו יוכל להגיב לי בתגובה שתשמח אותי או לפחות תעודד אותי.

עידוdee

New member
שמע...

קודם כל שיהיה בהצלחה דבר שני, יש עיכוב בתשובת הקבלה? או בתשובה של המעונות? לדעתי מקומות בכפר הסטודנטים יכולים להיות, אם לבקש בקשה אישית הם יכולים לסדר משהו, אבל בכל מקרה אתה יכול למצוא דירה להכנס בה כשותף במחיר כמו המעונות או אולי יותר זול. (נסה ביד2, בהומלס ובאתר האוניברסיטה) בהצלחה!

PIonit

New member
אין אף מקום?!?

גם לא בכפר? ממה שהבנתי, בד"כ נשארים שם לא מעט דירות פנויות... אז זה נשמע לי קצת מוזר (ומאוד מפתיע!) אם תמשך השביתה אולי אנשים יבטלו ויתפנה מקום
אתה יכול לנסות לחפש דירות להשכרה/ שותפים באתרי לוחות רגילים כמו הומלס, WINWIN, יד2 וכו' או בלוח של האוניברסיטה http://www.huji.ac.il/huji/info_apartments.htm בהצלחה!

עידוdee

New member
זה בדיוק מה שהפתיע

דווקא בכפר נשארים תמיד מקומות פנויים.. ויש לי כמה חברים ששותפים שלהם עזבו והם בדירות ריקות כבר כמה זמן

IceCold 3000

New member
אני אגיב לשתיכם..

בעיקרון לפי מה שאמרו לי אין דירות פנויות, אבל זה מה שנאמר לי לפני כמה ימים, אני מקווה שהמצב השתנה. אני מחפש דירה בחוץ, אבל המחירים דיי יקרים, 1200 לפחות, מצאתי אחת טיפה יותר זולה, אבל גם שם יש קאטצ', שהשכר דירה עולה באמצע השנה. בקיצור אני אקווה לטוב, גם ככה יהיה לי עוד שבוע אחרי תחילת הלימודים, כי אני לא אתחיל עם כולם (עתודה, הצבא מעקב תשובות וכו'..) אז אולי יהיה לי עוד זמן למצוא משהו במעונות..

למעלה