אצבעות הפורום, אפשר?

• פותח הנושא h 3
  • פורסם בתאריך

h 3

New member
אצבעות הפורום, אפשר?

א' נפל היום בדרך לגן של האמצעית... ממש בכניסה לגן, הכל שם רטוב מהגשם והוא החליק. קיבל מכה חזקה בגב, איפשהו מצד שמאל בחלק התחתון. זה היה בצהריים. ממש כואב לו. עד עכשיו הוא לא הלך לבדוק... בהתחלה רצה לישון ולראות איך הוא יקום, אחר כך התבאס לנסוע בחושך... ואני גם לא יכולה לנסוע איתו כי אין מי שיהיה עם הילדים. (דווקא חשבתי, עכשיו כשהם כבר ישנים, לנסות להשיג בייביסיטר, אבל הוא לא רוצה לבלות שם את הלילה). בכל מקרה, הכאב מחמיר וכנראה שיסע בוקר למיון. אז תחזיקו בבקשה אצבעות שהכל בסדר, ושזו רק מכה ולא שום דבר מעבר... טוב? ד"א, יש טעם למרוח משחה מהסוג שמטפל בשרירים? אלה שמתחממות ומתקררות? או שבגלל שזו מכה זה לא יעזור? תודה, H

איזה באסה.
שזאת רק מכה שטחית

זיברה

New member
אולי תזמיני רופא הביתה?

שיעיף מבט ויחליט הוא... וככה גם תהיה לכם הפניה למיון לבוקר.

h 3

New member
לא נראה לי שרופא יוכל לעזור...

והבנתי שאפשר לקבל הפניה דרך המוקד של הקופה. ננסה את זה בבוקר. תודה...

זיברה

New member
אולי יכול...

קודם כל יכול לבדוק ולקבוע אם יש שם משהו מעבר למכה כואבת. חוץ מזה יכול גם לתת דברים חזקים יותר נגד כאבים (כולל זריקות). אם הכאבים ממש חזקים והוא לא רוצה ללכת למיון, מה שמובן לגמרי, אולי בכל זאת כדאי רופא? אם זה מאוד-מאוד כואב חבל שיסבול כל הלילה.

h 3

New member
תודה, ראיתי את התגובה שלך רק עכשיו...

דווקא ישן יחסית בלילה... אבל כמה וכמה פעמים הזוית או התנועה ממש הכאיבו לו... מבאס. בכל מקרה עכשיו נסע למיון ונקווה לטוב. H

טראומיל יש לך בבית?

גיליתי את זה לפני כמה שנים וזאת פשוט משחת פלאים. תמרחי לו על האזור הכואב זה ייקל על הכאב וגם בקבוק חם או כרית למיקרו יכולים קצת לעזור עד שיגיע לרופא. שירגיש טוב

h 3

New member
כן. מרחתי לו בצהריים...

אני אמרח לו שוב. תודה.

MeChal1

New member
אם אתם בכללית

אפשר להתקשר למוקד ולדבר עם אחות או רופא טלפונית. מנסיון - השתמשנו כבר כמה פעמים לכל מיני עניינים שונים אצל הילדים. אפשר גם באמצע הלילה לדבר ולהתייעץ עם רופא והם גם שולחים הפניות למיון אם צריך וגם מנפקים מרשמים לתרופות ושולחים במייל. שירגיש טוב!

h 3

New member
הוא נסע למיון...

ממש מקווה שייגמר בכלום...
באמת קיבלנו הפניה מ - *2700, ומזל שהוא מהזן שלא נורא מבאס אותו ללכת לבד (אני לא הייתי הולכת לבד למיון... שום סיכוי...) עדכונים בהמשך, לא לשחרר אצבעות.. H

למעלה