אקווריה לא מת!!!

petpatrol2

New member
אקווריה לא מת!!!

פרוייקט אקווריה שכולנו כל כך התלהבנו ממנו לא מת!!! בדיוק ביקרתי בפורום גורדי שחקים והם העלו כתבה בת 3 עמודים על אקווריה שהתפרסמה בעיתון עסקים!!! כתוצאה מכך חיפשתי בגוגל לראות מה עוד אני יכול לגלות ולא רק שכמות התוצאות עלתה מאז הפעם האחרונה שהסתכלתי, אלא גם גיליתי שיש להם אתר עכשיו! www.aquaria.co.il פורום גורדי שחקים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=274

tamax

New member
תודה על המידע../images/Emo45.gif

זה שטח ממש ענק! קרוב מאוד לירדן..

petpatrol2

New member
כן...

וואי איך אנימתרגש מזה, אני כל כך מקווה שזה יצא לפועל.

dordafna1

New member
למי ששם לב...

כתוב באתר הרשמי את המקנים שיהיו.... כתוב שיהיה אפשרו לעשות תצפית בכדור פורח תהיה רכבת הרים "תלויה" (suspended) והיא תהיה מאוד דומה לרכבת שביוניברסל סטודיו... תהיה גם רכבת הרים משפחתית במבנה סגור כתוב עוד כמה מתקנים אבל לא כתוב על רכבת הרים עם לופים....

tamax

New member
לפי התמונה האחרונה

המצורפת בפורום הלועזי ניתן לראות כדורים פורחים אמיתיים. בכל מקרה, כדאי לעקוב!

petpatrol2

New member
אמממ

לא כתוב שהרכבת במבנה הסגור תהיה משפחתית. רק כתוב שהיא תהיה DARK RIDE. ושכחת לציין שתהיה מגלשת MASTER BLASTER שהיא שילוב של מגלשת מים ורכבת הרים.

petpatrol2

New member
עדכון

הרגע דיברתי עם מישהו שאחראי על הפרוייקט. מסתבר כי הפרוייקט שוב הוקפא, ולמען האמת הוא נשמע מיואש למדי, אבל לפי מה שהבנתי הפרוייקט עדיין לא בוטל והאיש שאיתו דיברתי המליץ להמשיך לעקוב אחרי העניין בעיתונות ולחכות שיכתבו על התקדמות.

tamax

New member
מי זה האיש?

ומה התפקיד שלו בפרוייקט? אולי שיבוא להתארח בפורום ונשאל שאלות...

petpatrol2

New member
תשובה

אני לא יודע מה היה שם המשפחה שלו אבל קוראים לו מוריס. בקשר להתארחות בפורום - אם הוא יציע את זה אז בשמחה אבל כרגע הוא פשוט מציע לעקוב אחרי הנושא בעיתונות

למעלה