אקסל מול אקסס

suari

New member
אקסל מול אקסס

כיצד ניתן להציג נתונים שנמצעים בטבלאות של ACCESS בגליונות של אקסל תודה מראש

k4school

New member
יש כמה אפשרויות לבצע את הפעולה:

הדרך הקלה ביותר שאני יכול לחשוב עליה כרגע היא פשוט ליצור באקסס טבלה בה יהיו מסודרים כל הנתונים שאתה צריך. פתח את האקסל וייבא את הטבלה לאקסל. אתה יכול לבצע ייבוא קשור או ייבו בילתי קשור (קשור הכוונה שהוא יתעדכן בכל פעם שאתה פותח את הקובץ אומבקש לבצע עידכון) מקווה שההסבר מספיק רונן מנהל "המפתח לבית הספר"

suari

New member
עדיין בבעיה

ניסיתי לישם את ההסבר שלך אולפ אני נתקל בהודעת שגיאה כאשר אני עובד עם Microsoft Query , אין לי בעיה אם יצירת ה ODBC ואני שולט ב SQL כך שהבעיה מוזרה למדי. האם יש לי אפשרות ליצור את השאילתה בדרך אחרת וליבא אותה לאקסל ? בתודה מראש

yanivkoren

New member
האם חשבת על יצירת קוביה והצגתה

בטבלת ציר באקסל? איני יודע אם זה מתאים לצרכיך אולם אני נוהג ליצור קובץ קובייה מטבלה באקסס. יצירת הקובץ מתבצעת ממיקרוסופט קוורי מול טבלה באקסס ובעת ריענון נתונים בטבלת ציר הקובייה מתרעננת בשינויים בטבלת האקסס.

suari

New member
אותה הבעיה

אני לא יודע למה, ניסיתי את הפיתרון שלך ונתקלתי באותה הבעייה אני יוצר חיבור ODBC למסד הנתונים מנסה לבנות את השאילתה ומקבל הודעת שגיאה : Syntax error in from clause אין לי בעייה ב SQL וגם אין סיבה להודעה כיוון שזה קורה מייד כאשר אני מנסה ליצור את השאילתה. אני ממש אשמח אם אוכל לקבל דוגמה מוכנה ואולי על ידי כך להבין היכן הטעות שלי נ.ב. אני עובד עם אופיס 97 תודה מראש

suari

New member
לא נראה לי

אם זה היה מחייב 2000 אזי האפשרות הזו לא היתה צריכה להופיע אצלי. האם יצירת הקובייה משמעותו קובץ חיצוני שמכיל שאילתה? במידה וכן אשמח אם תוכל לשלוח לי סתם דוגמה של קובץ כזה ואולי ע"י כך אני אצליח לבנות באופן עצמאי אחד אחר ולקשר אותו לאפליקציה שלי תודה על העזרה

למעלה