ארון לכיור

yossinaor

New member
ארון לכיור

בשעה טובה, אחרי זמן רב כצופה גם לי יש תמונות להעלות. ארון לכיור, שנמצא ליד מקלחת. דגש אחד למי שחושב לבנות כזה - לצפות את העצים בכמה שכבות יאכט וארניש לפני ההרכבה (אחרי ההרכבה הלכה לא חודרת לכל החיבורים ועלולה לחדור רטיבות לעץ). לא חשבתי על זה ומהר מאוד מצאתי את עצמי מאלתר עם סיליקון (לא עלינו).

yossinaor

New member
אחרי 2

החלק הכי חשוב בארון הוא לווא דווקא שטח האכסון אלא הקנט שנוסף מסביב לכיור- מה שהופך אותו מ"אבוס" לכיור נורמלי.

איזה שידרוג../images/Emo45.gif העץ הוא אורן, זאת אפשר לראות. מה המילוי השחור של הדלת ? ופתחתי לך גלריה.תוכל להעלות לשם את התמונות.

yossinaor

New member
תודה

הדלת עשויה ממסגרת אורן ומבד כחול (מתוח עם נעצים). הרעיון: לא להעמיס ביותר מדי עץ, לכבס כשצריך, לתת צבע ולחסוך בכסף.

שדרוג נהדר! הלוואי ובעל הדירה

שאני משכירה היה עושה את זה לפחות באחד משני הכיורים "האבוסיים" שיש לנו. כל הכבוד!

yossinaor

New member
זו דירה שכורה

במקרה הכי גרוע, אם לא ניפרדים כידידים - תמיד אפשר למחזר את העץ. בכל מקרה, העץ עולה משהו כמו 4.5 ש"ח למטר - העלות יוצאת זניחה.

anat15

New member
האם תוכל לפרט יותר על דרך העבודה?

מהם השלבים בבניה? איך החיבור בין המשטח לכיור? (תמונה ממבט על היתה יכולה לעזור) והכי חשוב: העבודה מקסימה! שדרוג רציני!!!!!!

yossinaor

New member
שלבי הבניה

1. תודה על המחמאות - אני מסמיק פה. 2. הקרשים מחוברים בינהם בעזרת לוחיות חיבור וברגים בצד הפנימי. (עדיף לקנות בטמבוריות, עולה 80 אג' ליחידה במקום 5-6 ש"ח בסנטרים). 3. לפני החיבור לצבוע כל קרש בשתי שכבות יאכט ורניש לפחות. 4. לאחר חיבור כל החלקים (הארון הורכב בנפרד ואז הונח מעל הכיור), חיבור לקיר בעזרת זויתנים. 5. החלק העליון של הארון מכסה את השפה העליונה של הכיור, בינהם יש סיליקון. כנ"ל בין הארון לקיר ובין הארון לריצפה (נסיון קודם העלה שיש שם שקעים המועדים להצטברות של מים ודרוש איטום נוסף). 6. הסיליקון הוא מסוג המיועד לחדרי אמבטיה ואמור להיות עמיד נגד עובש (עוד לא עבר מספיק זמן כדי לדעת אם יש אמת בפירסום). 7. בהצלחה.

omri85

New member
שאלה בקשר לעצי האורן

אני מתכוון לבנות שבילים מעץ בגינה רציתי לדעת היכן קנית את העץ כי המחיר נשמע לי מצויין תודה עמרי

anat15

New member
תודה!!!(+שאלה)

למרות שבנתיים התברר לי שהכיור "המיועד" בדירה של אחותי, הוא עגול ולא מרובע. נחשוב על פתרון יצירתי למשטח העליון. למישהו יש?

כיור עגול מכינים מלוח קרטון שבלונה בצורת הכיור. חותכים את הקרטון לצורה החיצונית של הכיור,ומעתיקים למשטח לוח האורן שרצינו שיהיה בחלק העליון. לחתוך עם משור אנכי את הלוח כך שהלוח ישב על הכיור ,ולא יהיה מחוץ לכיור.

למעלה