ארון סגור ארון פתוח לעזאזל מי צריך אותו?

ארון סגור ארון פתוח לעזאזל מי צריך אותו?

אני פותח דיון שרוצה לשמוע אתכם.... אני אתחיל מסיפור שקרה לי לא מזמן... בעבודה שלי ,עבודה עם נפגעי נפש בקהילה בתחום השיקום. עבדתי עם אדם שבמהלך העבודה עימו , מישהו אחר ניסה להתחיל עימי והנטייה המינית שלי עלתה לפני השטח. מאותה הנקודה , חלה הידרדרות ביחסים ובקשר המקצועי בינינו. בהמשך , הנקודה הייתה צריכה לקבל טיפול בהדרכה שאני מקבל , ולכן הנושא שוב עלה לפני השטח. וכאן היה צורך ביציאה מהארון כדי להגן עליי ולנסות לסייע לו .. אם כם מדובר ביציאה מן הארון.... דבר זה העלה אצלי את השאלה - מהו הארון ומדוע אנחנו חוששים שהקרובים לנו [קולגות לעבודה למשל, חברים, ידידים וכו'] שידעו על הנטיות המיניות שלנו? מצד אחד יש הנרטיב שזה לא עיניינו של אף אחד ומצד שני הסטרייטים כל הזמן מדברים על זה בלי סוף - על החברים, על החברות, האישה הבעל, הילדים אז למה לי אסור? בפני מי הוא צריך להישאר סגון? בפני מי הוא צריך להישאר פתוח? בפני מי הוא צריך להישאר סגור?

פיט בוי

New member
להשאר או לא בארון

חברים כל אחד ואחד שיש לו בעיה כל שהיא צריך לדעת כדבר ראשון שהוא לא יחידי ושישנם עוד אנשים עם אותם הבעיות , ואותם השאלות הספקות החששות וכו,אם ידע האדם שהוא לא לבד כבר חצי מהדרך יש לו, הספקות והחששות כן או לא לשתף אחר במחשבות או בנטיות שלי במקרה הזה נובע, מן העובדה כי ישנם אחרים שלא מקבלים את האדם השונה, ולעיתים מגיבים בצורה שפוגעת בצד השונה, מביכה אותו ומערערת בכך את הביטחון העצמי, לעיתים התגובה היא קיצונית ואלימה , שלזה איש מאיתנו לא רוצה להיות בסיטואציה הזו.לפי כך העצה שלי היא למצא כתובת נכונה ולהתייעץ עימה כמו חבר שנמצא באותה סיטואציה או לחילופין גופים מיתנדבים שלקחו על עצמם לטפל בתופעות אלה,שם יקבל כל אחד מענה להיסוסים שלו וכלים כיצד להתמודד עם הבעיה הפנימית שמתרידה אותו.חשוב לציין כי שיתוף עם אחר מקילה על האדם משחררת אותו מהצורך להתמודד לבד, ומקנה אפשרות לטיפול טוב ונכון יותר ופיטרון נוח ומקל , ומענה למצוקה שבו אנו נמצאים , הרשו לי לאחל לכוווולם בריאות אושר והרבה נחת והגשמת חלומות, ושתמיד נשאר אנחנו עצמנו ולא נשחק אחר . תודה

פיט בוי

New member
להשאר או לא בארון

חברים כל אחד ואחד שיש לו בעיה כל שהיא צריך לדעת כדבר ראשון שהוא לא יחידי ושישנם עוד אנשים עם אותם הבעיות , ואותם השאלות הספקות החששות וכו,אם ידע האדם שהוא לא לבד כבר חצי מהדרך יש לו, הספקות והחששות כן או לא לשתף אחר במחשבות או בנטיות שלי במקרה הזה נובע, מן העובדה כי ישנם אחרים שלא מקבלים את האדם השונה, ולעיתים מגיבים בצורה שפוגעת בצד השונה, מביכה אותו ומערערת בכך את הביטחון העצמי, לעיתים התגובה היא קיצונית ואלימה , שלזה איש מאיתנו לא רוצה להיות בסיטואציה הזו.לפי כך העצה שלי היא למצא כתובת נכונה ולהתייעץ עימה כמו חבר שנמצא באותה סיטואציה או לחילופין גופים מיתנדבים שלקחו על עצמם לטפל בתופעות אלה,שם יקבל כל אחד מענה להיסוסים שלו וכלים כיצד להתמודד עם הבעיה הפנימית שמתרידה אותו.חשוב לציין כי שיתוף עם אחר מקילה על האדם משחררת אותו מהצורך להתמודד לבד, ומקנה אפשרות לטיפול טוב ונכון יותר ופיטרון נוח ומקל , ומענה למצוקה שבו אנו נמצאים , הרשו לי לאחל לכוווולם בריאות אושר והרבה נחת והגשמת חלומות, ושתמיד נשאר אנחנו עצמנו ולא נשחק אחר . תודה

אני מאמינה ש...

אני מאמינה שאצל כל אחד זה מתפרש בצורה אחרת לגמרי , כל אחד והתבגרותו חינוכו, אופיו. אני נמשכת לנשים אולי פחות מאשר לגברים אבל אני עובדת בבית מלון בו כולן מתלבשות בתאי מדידה יחד לפני ואחרי העבודה (כמו בצבא), אם אני אצא בהצהרה כולן יסתכלו עליי (בהרגשתי) כיאלו נפלתי מהשמיים. אני מניחה שאם תאי המדידה לא היו שם אולי היה לי יותר קל...אבל למה זה צריך לעניין מישהו?.....כיאלו אין לי קטע שאני חושבת , טוב עכשיו אני אומר....נראה לי אנשים קולטים אותך אם הם מספיק חכמים, כיאלו פעם בהיתי לאיזה עובדת בחזה ומישהו קלט את זה ואמר לי ראיתי לאן הסתכלת יא לססבית...מצד אחד נעלבתי - מה אתה מתערב בכלל?? מצד שני ... so what ...אולי זו היא סוג של הצהרה...לא שאני בעד לבהות לאף אחד איפהשהוא...חח אבל קורה....

למעלה