ארפורט סיטי מה היה שם אתמול?

מצב
הנושא נעול.

yair24

Member

המניה עלתה לקראת סוף המסחר 8% והמסחר ננעל בעליה של 6% במחזור חריג של 5 מליון שקל. מישהו מהפורום קנה אתמול ויודע מה קורה שם? אני שוקל לחזק אבל הבעיה שפעם שעברה כשהיתה עליה כזאת (אמנם לא היה כזה מחזור ענק) יום אחרי זה העליה נבלמה וכלום לא קרה... ההשערה שלי היא שיש משהו שאנשי פנים חשבו שיקרה פעם שעברה והמשהו הזה נדחה כנראה לאתמול ואתמול אולי זה קיבל אישור סופי? כמובן שמדובר רק בהערכה, ובכל מקרה נקווה שהיום היא תמשיך חזק צפונה ותפרוץ את ה1400 בהצלחה

yair24

Member
דרך אגב יש אסיפה ב27 לחודש

המניה עלתה לקראת סוף המסחר 8% והמסחר ננעל בעליה של 6% במחזור חריג של 5 מליון שקל. מישהו מהפורום קנה אתמול ויודע מה קורה שם? אני שוקל לחזק אבל הבעיה שפעם שעברה כשהיתה עליה כזאת (אמנם לא היה כזה מחזור ענק) יום אחרי זה העליה נבלמה וכלום לא קרה... ההשערה שלי היא שיש משהו שאנשי פנים חשבו שיקרה פעם שעברה והמשהו הזה נדחה כנראה לאתמול ואתמול אולי זה קיבל אישור סופי? כמובן שמדובר רק בהערכה, ובכל מקרה נקווה שהיום היא תמשיך חזק צפונה ותפרוץ את ה1400 בהצלחה
דרך אגב יש אסיפה ב27 לחודש
שזה מחר

yair24

Member
משהו ממש מוזר בארפורט סיטי

משהו ממש מוזר בארפורט סיטי
היום בסביבות השעה 14:00 היו הצעים ב240000 שקל ועד לשעה 15:50 היו 27 עיסאות בסכום כולל של 450000 שקל בלבד. המניה ירדה ב3% והעצבים עלו... שימו לב עכשיו 16:43 יש 55 עיסקאות, בסכום כולל של מליון וחצי שקל, והמניה עולה 0.66%. איזה הסבר יש לדבר כזה? מישהו מנסה בכוונה להוריד את המחיר ואחרי זה להעלות אותו לקראת סוף המסחר? למה זה קורה? למי יכול להיות אינטרס כזה? מישהו מכיר תופעות כאלה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה