אשמח אם תוכלו לעזור לי

western europe

New member
אשמח אם תוכלו לעזור לי

אני נכה תפקודית עקב סיבות רפואיות שאפרט למי שמעוניין לעזור לי במסר. כתוצאה מחוסר יכולות בריאותיות וכלכליות, אין לי מימון ללמוד ואני מטופל על ידי גורמים מסויימים (שאחשוף למי שידריך אותי) ובטיפול השיקומי גילתי על עצמי מנוף של רצון ללמוד, להמציא ולבנות אב טיפוס של מכשיר מקצועי להסרת שיער הפועל המכיל דיודת לייזר בתחום אינפרא אדום הרחוק (תת אדום רחוק). הייתי מעוניין להתחיל לבנות שפופרת דיודת לייזר הפועלת באורך גל כלשהו בתחום התת אדום הרחוק (1100 עד 1400), והמפעילה עד 140 ג'אול לכל סנטימטר מרובע של אלמנט שטח עור וגם לבנות מעגל אלקטרוני המפעיל את השפופרת ושבאמצעותו ניתן לשנות כל פעם את עוצמת הג'אול לכל סנטימטר מרובע, וכל זאת כשהשפופרת מאירה את האלומה בקוטר המאיר על שטח עור נרחב של לפחות 20 סנטימטר מרובע. הייתי מעוניין לקבל הדרכה (אולי אפילו להיפגש למס' מפגשי הדרכה במעבדה שבה אתם נמצאים) כדי שאצליח בפרוייקט. יש לציין שאני חי מקצבת ביטוח לאומי שנגמרת לי על שכר דירה ואיני יכול לממן את ההדרכה. אני נבוך מלבקש את העזרה הזאת, הפניה שלי מתואמת עם המטפלים שלי ואם אדרש להביא לכם דו"ח סוציאלי לאימות העובדות עם חוות דעת מומחים אעשה זאת ברצון. אודה למי שיסכים לעזור לי.

למעלה