אשמח לאינפורמציה

אשמח לאינפורמציה

אשמח לאינפורמציה
שלום.
בת 39. 2 ילדים שנולדו לאחר 2 הריונות טיבעיים. כל הבדיקות תקינות. מנסים שנה ללא הצלחה, עשינו 2 הזרעות כושלות.
החלטנו שנעשה הזרעה שלישית ונעבור ל IVF.
מישהי/ו יכולה להסביר איך עושים את המעבר? כמה זמן לוקח אישור מהקופה? כמה זמן לוקח לקבוע תור לבי"ח דרך הקופה? מה העלויות דרך הקופה?
מה פרק הזמן והעלות במידה והולכים לרופא פרטי?
האם יש המלצה על רופא פרטי טוב ונחמד במרכז?
תודה מראש

Eco12li

New member
אני במצב דומה..טיפולים לילד שלישי

אשמח לאינפורמציה
שלום.
בת 39. 2 ילדים שנולדו לאחר 2 הריונות טיבעיים. כל הבדיקות תקינות. מנסים שנה ללא הצלחה, עשינו 2 הזרעות כושלות.
החלטנו שנעשה הזרעה שלישית ונעבור ל IVF.
מישהי/ו יכולה להסביר איך עושים את המעבר? כמה זמן לוקח אישור מהקופה? כמה זמן לוקח לקבוע תור לבי"ח דרך הקופה? מה העלויות דרך הקופה?
מה פרק הזמן והעלות במידה והולכים לרופא פרטי?
האם יש המלצה על רופא פרטי טוב ונחמד במרכז?
תודה מראש
אני במצב דומה..טיפולים לילד שלישי
הטיפולים לילד שלישי לא נכללים בסל הבריאות ולכן העלויות תלויות בקופח שלך.
אני בכללית ומטופלת באיכילוב.
אני מניחה שתצטרכי לפתוח תיק בכל מקום שתלכי אליו, עדיף לעשות את כל הבדיקות מראש (פרופיל הורמונלי, מחלות מין, כירורג שד וכו... )
בדכ תור הוא לשבועיים עד חודש קדימה ולפעמים מתפנה משהו מוקדם יותר..
לפגישה עם הרופא כדי לקבל פרוטוקול אפשר לנסות לקבל טופס 17 אבל בדכ לא מאשרים, אז אני משלמת ואנסה לקבל החזרים מהמושלם.
אחרי שמקבלים פרוטוקול צריך לקבל אישור מראש מהביטוח המשלים (כללית מושלם) ורק אחרי זה אפשר להתחיל. כשיש פרוטוקול זה לוקח כמה ימים ולא יותר מזה.
מחזור טיפול כולל הבדיקות מעקב והשאיבה עולה 1650 שח לא כולל תרופות (שיכולות להגיע למעל 1000 שח תלוי באורך הטיפול ובתרופה). החזרה של מוקפאים עולה 330 שח.
מקווה שעזרתי, בכל מקרה, לכל מכון ivf יש באתר אינטרנט פירוט של כל הטפסים והבדיקות הנדרשות ואני בטוחה שבטלפון יענו לך בסבלנות לכל שאלה..

למעלה