אשמח לדעתכם. עם איזו תוכנה לבניית מצגות הכי מומלץ לעבוד?

efrat shemesh

New member
אשמח לדעתכם. עם איזו תוכנה לבניית מצגות הכי מומלץ לעבוד?

אני מחפשת תוכנה לבניית מצגות שניתן להשיג איתה תוצאות ברמה מקצועית גבוהה. אפשר גם תוכנות בתשלום.
מצאתי שיש הרבה תוכנות לבניית מצגות אבל לא הצלחתי לסנן מהן אחת שהכי מתאימה.

תודה

אדי כהן

New member
המלצות לתוכנות לבניית מצגות

הי אפרת זו לא המומחיות שלי, אנסה לענות לך מהיכרות כללית:
הצוות הגרפי שלי מייצר מצגות באמצעות תוכנות גרפיות של אדובי ולעיתים הלקוח מבקש לבנות מצגות בתוכנת PowerPoint.
ישנן תוכנות נוספות כגון Prezi התומכת בעברית ו- canva

boazrossano

New member
חווית משתמש טובה יותר בתכנות מצגות מבוססות דפדפן

היי אפרת
כדאי להפריד בין כלי בניית מצגות מבוססי Desktop לבין כאלה שהם אונליין.
באופן מסורתי, תוכנות מבוססות desktop, כמו PowerPoint סיפקו חווית משתמש עדיפה. ישנן לא מעט כלי בנית מצגות נהדרים, כולל למק (למי שיש, כמו KeyNote, עליה Apple מעבירה את הפרזנטציות המהממות שלה בכל כנס שנתי), שיוצרים מצגות עם אפקטים נהדרים.
מצד שני, העולם של הדפדפן מאד התפתח, ומציע כלים נהדרים עם חווית משתמש מדהימה.
הזכירו את Prezi (שקיים גם בגרסת desktop וגם לדפדפן), אבל כדאי לציין גם את Powtoon הישראלי, שהוא כלי נהדר עם אנימציות דמויות מקסימות שהופכות את החוויה של המצגת להומוריסטית במיוחד, את Google Slides שהיא חינמית, מעט מסורבלת יותר, אך מתפתחת כמתחרה ישיר ל-powerpoint במהלך השנים האחרונות, וישנם עוד אוסף של כלים נוספים כמו לודוס, WPS, ואחרים שמתחילים לנגוס חתיכות מ-powerpoint. אפילו מיקרוסופט השיקה כלי פשוט יותר שנקרא Sway.
עוד נקודה למחשבה - כל תכנת עריכת תוכן שמסוגלת להדפיס, מסוגלת למעשה גם לייצא PDF, שכאשר מציגים אותו ב-Full screen, הוא מצגת לכל דבר.
בנוסף, עם Acrobat Pro, ניתן אפילו להוסיף לשקפים מעברים (Transitions) מקצועיים...
אני באופן אישי עובר להשתמש ב-Powtoon יותר יותר במסגרת מצגות שאני עורך ללקוחות החברה שלי, 2CENTS (שמתמחה בחווית משתמש), ואני משוכנע שאם חברות מקצועיות כמו שלי משתמשות בכלים מבוססי הדפדפן הללו למצגות מקצועיות, גם את תוכלי...
מקווה שעזרתי, ואת מוזמנת לפנות אלי דרך האתר שלי בכל שאלה.
בעז

למעלה