אשמח להתיחסות רצינית בקשר לשאלה

ran refael

New member
אשמח להתיחסות רצינית בקשר לשאלה

נתקלתי בפורום המקסים הזה דרך שער תפוז אחרי שעיינתי מעט בתוכן התחלתי להזדהות עם תגובות של אנשים לגבי אסקסואלים. יצא לי לשמוע את המונח אמיני שנזרק עלי כבר מספר פעמים מאנשים שעובדים איתי בתחום, אני עוסק באופנה כצלם כבר מס' שנים, היו לי בנות זוג בעבר, אך בתקופות המרובות בהן אני לבד, אני מוצא לא מעט יתרונות והרבה נחת, מה גם שהסקס לא נראה חסר כל כך ומשמעותי להמשך פעילות שגרתית. המצב הזה יוצר לי אצלי בעיה כשאני חושב על להתחיל מער' זוגיות רצינית עם בחורות שמוצאות חן בעיני האם לפי התיאור הכללי נראה לכם שזו בעיה שאפשר לפתור בדרך כלשהי? אני שואל על פתרון ומציין שזו בעיה, מכיוון שהמצב הזה בכל זאת מעלה אצלי המון שאלות, ואיני אוהב את ההרגשה של חוסר השייכות לחברה שבה אני מסתובב.

זו אכן בעיה..../images/Emo26.gif

כי אני מניחה שאתה יודע שמין הוא דבר חשוב במערכת יחסים ואם אתה אמיני אתה לא תוכל לצאת עם כל אחת לא לאורך טווח בכל אופן בגלל ה"בעיה" הטווח של האנשים האמינים הוא האבה יותר קטן מכלל האוכ' הפתרון הוא אולי למצוא מישהי שהיא אמינית ואז תוכל למצוא קשר לאורך טווח

בעיה?! ../images/Emo2.gif

פשוט תחיה... אפשר להכנס למערכת בלי לרצות סקס. אם הסקס לא מגעיל/דוחה אותך כמובן. במקרה וכן, פשוט תעזוב, אל תעשה משהו שאתה לא אוהב. יכול להיות שרמת הרצון שלך לסקס היא פשוט נמוכה ככה שזה לא אמיני.

כן אבל עדיין---

צריכה להיות איזןשהיא התאמה מינית אדם שרוצה את זה במינונים נמוכים ואדם שהוא מיני זה בסופו של דבר יוצר בעיה בזוגיות יש הרבה אנשים שאני מכירה שהם לא מתאימים מינית כל אחד יש לו את הציפיות שלו בסקס ואת התדירות שלו וזה סתם יוצר חיכוחים במערכת הזוגית ןאפשר למנוע את זה אם מלכתחילה בוחרים בן זוג שמתאים לך זוגית... אתה לא חושב

זה קצת קשה הייתי אומר...

לבוא למישהי על ההתחלה ולשאול האם זה בסדר לעשות את זה רק פעם בחודש
כשמגיעים לשלב הזה במערכת הזוגית, אם זה בפגישה הראשונה או לאחר חצי שנה, אז מתאמים או נפרדים. מספיק לו לעיתים רחוקות והוא יוצא עם חתולת סקס? או שהיא תהיה בתדירות שלו, או הוא שלה, או שהם יפגשו באמצע או שלא יפגשו בכלל... אין הרבה אופציות אחרות... טוב, יש אחת נוספת שהיא "תקבל מהצד" - אני לא חושב שהאופ' הזו לגטימית.

האם זו בעיה?

אם אתה מרגיש מחסור בחיים, אם קשה לך עם חוסר המשיכה המינית שלך, זו בעיה. אם אתה מרגיש שאתה לא בסדר עד שתמשך מינית למישהי, זו בעיה. ממה שאתה מספר ממש לא נשמע שזה המקרה, כי נשמע שבכל זאת טוב לך ככה. אם נוח לך כמו שאתה, זו לא בעיה כלל. אתה רק צריך להתרגל לכך שמה שנוח לך הוא לא מה שהחברה מכתיבה. בוא, תשאר, תכיר א-מיניים וכך תרגיש יותר שייך. וכמובן ברוך הבא

למעלה