אשמח להתייעצות.

ed 19

New member
אשמח להתייעצות.

שלום לכולן. רציתי לשאול ברשותכן Ivf כבר 6 או 7 שעשיתי. החלטתי לעשות מחזור טבעי, נוטלת עכשיו רק אנדומטרין וזהו. ביום ההחזרה, אתמול, רבתי עם הבן זוג. הוא מן אדם שדורך על היבלות ולא אכפת לו שאת בתהליך. הרבה עצבים ומעט מאוד שינה במהלך הלילה. מרגישה שזה אבוד אולי. שוב. הרבה כעס עצמי שלא יכולתי להירגע או לא להגיב. השאלה שלי מתי קורית השרשה. האם זה משהו רגעי באותה שניה שמבוצעת החזרה? עוד שאלה ברשותכן, היות שהמחזור היה טבעי ללא תרופות האם אני יכולה לבצע בדיקה עוד קודם. אובדת עצות. כל כך חשוב לי התהליך ומרגישה שזרקתי הכל לטמיון.. תודה שיש אתכן להתייעץ ולקבל אוזן קשבת. זה תהליך לא קל ודורש תמיכה. תודה

haych

New member
ריב רגעי לא משפיע על הקליטה

גם לא תקופות לחץ. אנשים נקלטים להריון גם בסיטואציות מלחיצות יותר. ההשתרשות אמורה להיות ביום החמישי. ככה שאם החזרת עובר יום 3 אז ההשתרשות היא יומיים לאחר מכן. רוב ההחזרות שלי היו על בסיס טבעי ובכולן הונחתי לבדוק 14 יום אחרי ההחזרה. לוקח זמן לבטא לעלות, כך שעדיף לדעתי לא לבדוק לפני היום ה- 12. בהמשך לשאלה שלך למטה - עשית כמה וכמה החזרות - אף פעם לא עשית בטא שאת שואלת אם זה בבדיקת דם?

ed 19

New member
שלום

תודה על תגובתך עשיתי בדיקת דם אבל לא ידעתי שקוראים לה בדיקת בטא.. אנשים פה כותבים שעשו בדיקה אחת ואחרי כמה ימים שוב לכן תהיתי האם מדובר בבדיקת הדם. אני עושה אחת 12 יום אחרי.

haych

New member
בד"כ מבקשים לחזור על הבדיקה אחרי יומיים

כי הבטא אמורה להכפיל עצמה פי 1.5-2 כל יומיים.

haych

New member
כן, רק שההחזרה מתבצעת בהתאם לביוץ טבעי

וללא הורמונים.

למעלה