אשמח לקבל עזרתכם

טל8טל8

New member
אשמח לקבל עזרתכם

ישנה אישה ששרויה במצב קשה של אלימות במשפחה והיא אינה מצליחה לצאת ממצב זה כיוון שלא מאמינה בעצמה ושכחה מי היא ומהם כוחותיה. אני חשבתי לאסוף לה מיני משפטים מחזקים ופתגמים שנונים שיעוררו אותה ויתנו לה כוח וחוזק נפשי. אני אשמח מאד אם תציעו לי מה אפשר לכתוב לאישה במצב נוראי שכזה.. טל

אפריל80

New member
../images/Emo140.gifשלום לך טל יקרה

האם מדובר על אישה שקראת את הודעותיה בפורום כלשהו או אישה שאת באופן אישי מכירה? מצב סבוך ולא פשוט.. לצערי משפטים מעודדים לא מספיקים בשלב של אלימות קשה, כלומר- לא מספיקים בשביל לשנות.. ומצד שני, להזיק הם גם לא יכולים
תבורכי על הרצון הטוב לעזור

טל8טל8

New member
תשובה להודעתך

ראשית אני טל היקר ולא טל היקרה :) אני יודע שרב הסיכויים שזה הפוך אבל שיהיה.. בכל אופן, לא מישהי שיש לה מחשב בכלל, כך שזו לא מישהי מהפורום

אפריל80

New member
הי טל היקר!!

לא שיערתי שזו מישהי מהפורום.. ובכל זאת .. תהיתי.. מהי הקרבה... כי אם אתה קרוב מאוד אז אולי יש דרך להגיע אליה.

לצאת ממעגל האלימות

הי טל יקר, זה באמת לא פשוט לצאת ממקום כזה אני מסכימה עם אפריל אני חושבת שהכי טוב זה לייעץ לה לפנות למישהו מיקצועי שיעזור לה , השאלה אם היא רואה שהיא נימצאת במצב הזה כי אם לא, אז יכול להיות שהיא לא תסכים לקבל טיפול , יש גם מיקלטים לנשים מוכות ויש תמיכה טלפונית שניקראת ער"ן.אולי אתם יכולים לפנות לשם ביחד. נשים שנימצאות במצב הזה הן בדרך כלל מביאות דפוסים של קורבן מהבית ומאד קשה להן להבין שהם במקום הזה , צריך המון תמיכה ואמפטיה כדי שאישה כזו תוכל לעזור אומץ ולעשות מעשה . דבר נוסף שאתה מחוייב לעשות כמו כל אזרח בארץ ישראל , זה לדווח לרווחה על הידוע לך , הרווחה תגיע אליה ויכול להיות ששם היא תעזור אומץ לדבר עם העובדת הסוציאלית , כמון כן אולי אפילו תעשה לה טובה אם אין לה כוח לצאת מזה לבד. מישפטים יפים ואמירות נעלות במצב כזה הם מיותרות, היא יותר מדי שקועה בתוך המקום הזה שלא מאפשר לה אפילו לשמוע את מה שתגיד לה . בהצלחה טל ואני מקווה שתעשה את הבחירה הטובה ביותר בשביל כולם ג'ודי

למעלה