אשרת כניסה לביקור- דחוף!

אשרת כניסה לביקור- דחוף!

אשרת כניסה לביקור- דחוף!
הי הגשתי בקשה עבור כניסה לקרובת משפחה שאיננה אזרחית ישראל ורוצה לבקר אצלי וקיבלתי טופס שאומר שעליי להכין צק בנקאי ולהפקיד אותי כערבות בנתבג. הנפקדתי כבר את הצק בבנק אשמח לדעת מה הלאה? אני קצת מבולבלת ולא יודעת מה לעשות קודם כי רשום בטופס שהאשרה תאושר כביכול אחרי הפקדת הערבות ואחרי הצגת כרטיס טיסה של המבקרת.
בנוסף, תהליך הפקדת הערבות אורכת הרבה זמן בנתבג? מה בעצם אני עושה מעבר ללתת להם את הצק? הם פורעים אותו ומחזירים את הכסף לאחר מכן או פורעים אותו רק במידה והמבקרת לא עוזבת?
את כרטיסי הטיסה למי יש להציג , בנתבג יחד עם הצ׳ק או לרשות האוכלוסין שטיפלה בפנייה? תודה רבה לעוזרים

יהושע פקס

New member
הליך הפקדת ערבות בנקאית לטובת משרד הפנים לכניסת תייר לישראל

אשרת כניסה לביקור- דחוף!
הי הגשתי בקשה עבור כניסה לקרובת משפחה שאיננה אזרחית ישראל ורוצה לבקר אצלי וקיבלתי טופס שאומר שעליי להכין צק בנקאי ולהפקיד אותי כערבות בנתבג. הנפקדתי כבר את הצק בבנק אשמח לדעת מה הלאה? אני קצת מבולבלת ולא יודעת מה לעשות קודם כי רשום בטופס שהאשרה תאושר כביכול אחרי הפקדת הערבות ואחרי הצגת כרטיס טיסה של המבקרת.
בנוסף, תהליך הפקדת הערבות אורכת הרבה זמן בנתבג? מה בעצם אני עושה מעבר ללתת להם את הצק? הם פורעים אותו ומחזירים את הכסף לאחר מכן או פורעים אותו רק במידה והמבקרת לא עוזבת?
את כרטיסי הטיסה למי יש להציג , בנתבג יחד עם הצ׳ק או לרשות האוכלוסין שטיפלה בפנייה? תודה רבה לעוזרים
הליך הפקדת ערבות בנקאית לטובת משרד הפנים לכניסת תייר לישראל
שלום ליאן,
אני מקווה שהסתדרת בינתיים מול הבירוקרטיה של משרד הפנים. יש שני דרכים להפקדת ערבות בנקאית לטובת משרד הפנים. הראשון, הפקדת מזומן ישירות בנתב"ג. השני, הנפקת ערבות בנקאית בבנק האישי שלך לטובת משרד הפנים ומסירת מסמכי הערבות לסניף משרד הפנים בנתב"ג. לאחר הסדרת הערבות כניסת התייר לישראל מאושרת לתקופה הקבועה בערבות, אם התייר האורח לא יוצא במועד הקבוע כספי הערבות מחולטים לטובת המדינה. במידה והאורח יצא במועד תקבלי את כספי הערבות חזרה.

תוכלי לקרוא עוד בנושא "ערבות בנקאית משרד הפנים" במאמר הבא:

https://bit.ly/2XG65U6

בברכה,
עו"ד יהושע פקס

למעלה