אשתי צופה בפורנו....

ARIK1988

New member
אשתי צופה בפורנו....

אז ככה אנחנו נשואים 10 שנים פלוס 2 ...אשתי אשה מאד מאד סקסית מבחינת מראה היא מאד מושכת יש לה גוף מדהים שלא רואים גם בסרטים לכן מאז שאני איתה אני לא צופה בפורנו מעדיף לצפות בה אישית או מה שצילמתי אותה וזה מחרמן אותי ולא צריך משהו אחר הכול טפל לי , ממש מכף רגל היא ממש מסורטטת באיכות שלה ...היא באה מבית מסורתי היא נורא שמרנית וצנוע עדינה וביישנית מאד מאד נאמנה ,ומהבחינה הזו אני רגועה כי אני באמת יודע מי היא והיא לעולם לא תבגוד גם בגלל ערכים בושה ממני משפחתה ובעיקר ילדים היא לא התיפוס הזה כלל ..במצבים שניסו היא חד וחלק עושה עצור ברור ומידי שהצד השני מבין שאין סיכויי..ואני יודע זאת בבירור..הסקס בינינו מבחינתי הוא טוב ומספק כי אך אפשר שלא היא משדרת סקסיות מטורפת ,אבל היא אף פעם לא דיבר אליה הסקס היא תוענת שהיא יכולה גם בלי זה ולא מבינה מה עושים מזה עיניין בכלל,למרות שהיא נהנת ואומרת שהיא נהנת ,אני הראשון שלה והיא מאד אוהבת אותי ומה שיש בי ככה לפחות היא אומרת וגם האמת אני מרגיש את זה ואפילו יודע את זה,היא אף פעם לא יוזמת סקס אבל תמיד תהיה מוכנה לעשות בישבילי העיקר שאני יהיה מרוצה ולא יהיה חסר לי גם אם לא בא לה כלל וזה קורא הרבה שלא בא לה ואני לא נעים לי ,אז היא מביא אותי לפורקן מתי שאני צריך והיא עושה את ברצון ואהבה והיא נהנת מזה ...וככה אני ניסתי להכניס אותה לעניין בכל דרך אפשרית,שיחות ,קשה לה לדבר על זה ,ניסיונות שונים אפילו מריבות היו לצערי.אבל היא אפילו לא אוהבת שנוגעים לה שם אם היד..לאט לאט גיליתי שהיא מגיעה לגמירה רק בליחיצות חזקות על הדגדן והיא הצליחה להנות מזה וגם לגמור אבל אם הזמן גם מזה היא ביקשה לרדת ...אני כבר השלמתי אם המצב אנחנו אוהבים אחד את השני ובסדר לא סוף העולם...אבל לאחרונה הפלאפון שלה היה אצלי וראיתי שהיא בשבועיים האחרונות גלשה בפורנו ולא סתם פורנו כול החיפושים היו ..ישראלי פורנו או גייז ... כמובן שאני דיברתי איתה והיא מאד סגורה ולא רוצה לדבר על זה היה חשוב לה רק לומר שזה סיקרן אותה ולא מעורב בזה צד שלישי והיא לרגע לא חושבת לבגוד או משהו..אני עזבתי את זה אבל מאז אני מוטרד מאד שמה היא חושקת באחר או מה שיש לי לא מספק אותה וכו.. וכו.. מלא מחשבות מטרידות..מה אתם אומרים יש לי סיבה לדאוג?כמו שהיא תמיד פחדה שאני ילך אם מישהי אחרת בגלל שהיא לא הכי בעניין סקס עכשיו אני חושש...אני בן 41 והיא 33 ..

ARIK1988

New member
מה גם ..

שאני באמת ניסיתי לגוון ועשיתי דברים ופעם הבאתי צעצוע וכול כך רציתי שהיא תהנה ותהיה בעניין וכול פעם קיבלתי ברקס..
ניסיתי עוצמות מסויימות ואני אחד שלא גומר מהר בכלל ולא עזר ..להפך ככול שזה נמשך יותר הייתי מרגיש חוסר סובלנות מצידה..
אמרתי היא צריכה לגמור..זה העניין.. היא אמרה שהיא בחדירה לא מצליחה ניסיתי ביד על הדגדגן ולא זה לא מדבר אליה וכול פעם שניסיתי היא לקחה לי את היד משם אז עזבתי לצערי את זה ..דיברתי איתה שננסה לשון ותכף משכה אותי משם..לאט לאט גיליתי גם קצת בעזרתה שלחיצות חזקות על הדגדגן כן עושה לה משהו ועשינו והיא לראשונה באמת גמרה מזה וזה היה אמיתי והמשכנו בזה תקופה עד שגם מזה לאט לאט היא הורידה אותי ושהייתי מנסה הייתה אומרת..לא צריך ,לא רוצה..אז לא לחצתי כי תמיד ידעתי שסקס לא מדבר אליה ופעמים שהיא גם אמרה את זה בפרוש..עד שנכנסנו לשגרה כשה בא לי עושים ואני משתדל לסיים מהר ואופ לשיגרה ..טוב ככה טוב לך אין בעיה..עד שקיבלתי את האלם הזה..מצד אחד סקס לא מעניין אותך ומצד שני את צופה בסקס ...מה קורה כאן ??

צדפת ים1

New member
אני די במצב של אישתך....

לפי הסימנים היא נמשכת בכלל לנשים
וכמו שאני מבינה אתם דתיים וזה לא שיש לה אופציה אחרת...
תנסה להציע לה להכניס עוד אישה למיטה

למעלה