אשת חייל מי ימצא

שר-קן

New member
אשת חייל מי ימצא

לא הלחתי לתרגם את זה לשיר אבל גם באנגלית זה מספיק מובן And then she`d say it`s OK I got lost on the way But I`m a Supergirl and Supergirls don`t cry And she`d say it`s allright I got home late last night But I`m a Supergirl and Supergirls just fly And then she`d say that nothing can go wrong When you`re in love what can go wrong And then she`d laugh the night time into the day Pushing her fears further along

יערית

New member
תעשה טובה בבקשה

כשתמצא את החייל, אולי תמצא את האשה מאחוריו... ואני דיסלקטאנגלית..יענו ..קוראת רק במרוקאית.. יש תירגום לדבר הזה? יערית(שנרדמת על המיקלדת)

שרון-ב-

New member
בעברית צחהחהחהחהחהחהחה

סופרגירל (יענו הסופר סופר אישה נערה) לא בוכה, מדחיקה, בורחת מהאמת וכו`.... אנחנו סתם נשים פשוטות לא ? מזל לא הייתי רוצה להיות אשת חייל, היא יותר מדי מושלמת ;-) לילה טוב

שרון-ב-

New member
מניאק מדופלם !!

רק אחד קרא לי בשם הזה, ואם זה אתה.... אוכיח לך אחת ולתמיד כמה מרוקאית יכולה להיות ``קטנה`` לידי תזהר. פתחתי פתחתי סגרתי סגרתי שלחתי שלחתי (פתחתי את החלון סגרתי את הדלת ושלחתי את היונה) שרון בגעגוע למשקפיים הירוקות

נלסון

New member
יעריתתתת אורחים נוספים הגיעו

מה את נרדמת, קומי שטפי פנים ותעשי לנו קבלת פנים מרוקאים און דה האוס. אפילו שאנחנו כבר אחרי המימונה, ובכלל אני מקווה שהשארת כמה מופלטות בצד יען כי אני מתכנן ביקור.

יערית

New member
sorry honey bany

נשארו רק עוגיות.. הולך? אני חייבת לפרוש ליצועי,הקטן מחכה לי... יערית(יש לך חברה טובה)

יערית

New member
יש לי רק נסיך קטן אחד:)

אך מקום בלב למלאכים יש תמידדדדדדדדדד יערית(שאומרת די לקופסא הזו)

למעלה