אתגר אמיתי: צולם לבקשת ה דרומי:

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
שאלת בקשה האם משהו.י יכול.ה לתת

אוטובוס שרוף ליד משטרת בית דגן. נא לזהות. כל החלקים מקוריים. ויש הפתעה. צילום ראשון מאחור
שאלת בקשה האם משהו.י יכול.ה לתת
פרטיים על האוטובוס שצילם סבא שפירא. תודה מראש לפותרים נכונה.

gen1

New member
לכבוד המאק

זהו סופר-וויט ללא עוררין !
לכבוד המאק
שלום!אז לכבוד המאק קצת תמונות מאתר macktruck היסטוריה השנים הרשומות הם לפי מה כתוב באתר ,המשאית שימו לב לכנפיים הקדמיות כמו אלה של הגרוטאה ,עוד פרט מענין האוטובוס מ1916 היה בו חידוש -קפיצים ,שימו לב לתואמי הסקניה ואביס 88150 אחד מהם הוא קרונוע האחד טרוליבוס משנת 1939

תודה אבל זה סופר-וויט: הייתי במקום

לכבוד המאק
שלום!אז לכבוד המאק קצת תמונות מאתר macktruck היסטוריה השנים הרשומות הם לפי מה כתוב באתר ,המשאית שימו לב לכנפיים הקדמיות כמו אלה של הגרוטאה ,עוד פרט מענין האוטובוס מ1916 היה בו חידוש -קפיצים ,שימו לב לתואמי הסקניה ואביס 88150 אחד מהם הוא קרונוע האחד טרוליבוס משנת 1939
תודה אבל זה סופר-וויט: הייתי במקום
לפני חצי שנה ובדקתי מקרוב. אפילו אפשר למצוא את המילה "וויט" על השלדה. הכנפיים הוחלפו בין המון אוטובוסים באותה עת והותאמו בפחחות לכל אוטו. בשנות החמישים השתמשו בחלקים מאולתרים כי לא היה כסף לרכוש חדשים.

אני מהמר דווקא על GMC

אוטובוס שרוף ליד משטרת בית דגן. נא לזהות. כל החלקים מקוריים. ויש הפתעה. צילום ראשון מאחור
אני מהמר דווקא על GMC
משהו בכנף אומר לי להמר על זה...איזו קארמה..איזה סנטה קלאוס...איזו הארה שמיימית..

ה דרומי

New member
אז מה נסגר בסוף מאק. כמו יהודה?

אז מה נסגר בסוף מאק. כמו יהודה?
או גי אם סי כמו בני הספל. או כמוניר והאשר סופר וויט. האם להוסיף שזה מאק. ???????????....

gsx750f

New member
MACK חד וחלק כאחד שרואה דגם כזה

כל יום במוזיאון אחלה ממצאים ותודה על המאמץ

מי שמתעצבן זו אשתי שצריכה לכבס.....

כל יום במוזיאון אחלה ממצאים ותודה על המאמץ
האתר היה מבוייץ ושרוף , וכך נראו המכנסיים, אבל זה בהחלט היה מענין, גם החלון המוזר בחזית, ונכון, הכנף הקדמית נראית אימתנית כמו במק, למרות שאני לא נכנס לדיון מכיוון שאינני מומחה לאוטובוסים. דרומי כבר צחק עלי כמה פעמים שאחרי כל סיור המכנסיים לכביסה ישירות, כבר קרה שהוא עומד וצוחק עלי כשצילמתי את תחנת הרכבת בקקון, לא הבנתי למה הוא צחק עד שראיתי שאני עומד בתוך שקע עם מים, אבל לא יצאתי עד שתמו הצילומים.....

ה דרומי

New member
ארץ ייצור: ארה"ב

האתר היה מבוייץ ושרוף , וכך נראו המכנסיים, אבל זה בהחלט היה מענין, גם החלון המוזר בחזית, ונכון, הכנף הקדמית נראית אימתנית כמו במק, למרות שאני לא נכנס לדיון מכיוון שאינני מומחה לאוטובוסים. דרומי כבר צחק עלי כמה פעמים שאחרי כל סיור המכנסיים לכביסה ישירות, כבר קרה שהוא עומד וצוחק עלי כשצילמתי את תחנת הרכבת בקקון, לא הבנתי למה הוא צחק עד שראיתי שאני עומד בתוך שקע עם מים, אבל לא יצאתי עד שתמו הצילומים.....
ארץ ייצור: ארה"ב
ארץ ייצור: ארה"ב שנת ייצור: 1938-47 מנוע: "מק" בנזין- "מק" דייזל /"ליילנד"" מרכב: ישראל מקומות ישיבה: 37 אוטובוסים באגד: 81 שיירת עד שנת : 1965 מקור אתר מוזאון אגד. אני החיים שלי חשובים אני עם פולניה לא מסתבך{צוחק} ואיך אומר מר ק עם שפירא אתה יוצא לטיול אבל אף פעם לא יודע מתי אתה חוזר. אבל תמיד אתה חוזר עם קוצים ובוץ. מפי מר ק. מי שיוצא עם שפירא לסיור לומד ומגיע למקומות שחבל"ז. ששפירא בשטח הבוץ במתח. מכוניות ישנות במוזאון שפרעם מתי נגיע לשם.? שפירא תודה עבור הרביצה בשרוף ובבוץ
לזוגתך. המטרה מקדשת את האמצעים.

ה דרומי

New member
ד.א עדין יש את ההוא בכפר חב"ד..

אשם. עשית את מה שהוא אמר לך
ד.א עדין יש את ההוא בכפר חב"ד..
ויש עוד אחד ישן בבני עטרות רואים אתו מהכביש לפני הצומת כאש באים מדרום לצפון. נמצא מתחת לסככה בבית של משהו שם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה