אתגר: ישויות מאגיות בנסיונכם האישי-מעגל שיתוף

fire snake

New member
אם זה קורה - סימן שזה אפשרי!

מישהו* כתב: ארגון אמריקאי שעובד בשביל השטן ובשביל המוסד ומוריד מחשבות של אנשים למחשב בזמן אמת. מבזקי החדשות של היום הם חזרה על מבזקי החדשות שהיו לפני עשרות שנים. בית משוגעים. עצם העובדה שהדיון הזה בכלל מתקיים גורמת לכל אדם שפוי להגיש שלא בנוח עם זה שהוא נמצא כאן. ובכן: עד לפני - חודשים אחדים, הייתי חושבת כמוך, מעבירה X עבה על דויד וחושבת - הפורום הזה התחרפן, חבל"ז! אבל אז התבררו לי כמה דברים על המציאות שלפני כן לא היה סיכוי שאאמין בהם. לשם התחלה, הודרכתי בדרכים נפתלות לבקש מאלמנט האדמה שידריכני לתקופת כמה ימים, והוא הופיע והדריך אותי לפני קרב על חיי. טוב, זה עוד היה בחלום - בחלימה; וקל לזלזל באירועי חלימה - בעיקר במסוכנים שבהם - ולפטור אותם כסתם חלום. אבל אז פגשתי ערפדה. בחיים. "אי אפשר לטעות בנו" אמרה לי כשתיארה מקרה שבו שוטר (לא ישראלי) הרג ערפד. הסתכלתי בה, והסכמתי איתה. אי אפשר לטעות בהם. את הסיפור אספר פעם אחרת - אומר רק שלקרוא אותה לסדר היה יותר מאתגר מלקרוא לסדר את הגולש בעל 450 הניקים
הבא בתור? אימפים. חזרנו מהסופר כשבן לווייתי אמר לי "תסתכלי על החתול הזה. מה את רואה?" ראיתי רק שהחתול קצת נבוך ממבטי (כמו רבים אחרים
אבל לא כל כך אופייני לחתולים) "נו מה?" "זה לא חתול, זה אימפ. איזו מכשפה מרגלת אחרייך?" "אתה אומר שהחתול הזה לא חי פה, לא חבר בקהיליית החתולים המקומית?" "לא, הוא לא חי פה." ונוכח הסקפטיות שלי: "אימפים יכולים להתחפש לכל דבר, הם רק לא כל כך טובים בצבעים." ואמנם, לחתול היה דגם מוזר שלא ראיתי מעולם - הפסים שלו הפכו לעיגולים על אגן ירכיו. ההיה אימפ או בולפתי בלוף? כעבור כמה חדשים ראיתי חתול זהה - אותו דגם צבעוני מוזר - בעיר מרוחקת שהתארחתי בה - אבל לחתול הזה היו חברים בין חתולות השכונה. האם זה אומר שזה סתם חתול, ושהדגם יותר נפץ משחשבתי? או שזה אומר שהאימפ המשיך בעבודת המעקב? או שהבלוף הצליח וגרם לי לחשוש מחתולים זרים? אחר כך היה העניין עם חמשת "כותשי המוח" שלכאורה נשלחו אחרי, (הם אמורים לגרום לקרבנם לשקוע ברגשי אשמה כלשהם ולהתייסר עד שישמחו להידרס ע"י מכונית) והעפתי אותם בחמישה קרבות חלימה (וקרב אחד בחיים? לא ממש ברור מה זה היה.) אבל ההפתעה האמיתית היתה כשקיבלתי רמז לגבי מי עושה לי את הצרות הצרורות במחשב; מחיקת קבצים ממחשבי, מחיקת חומר שכתבתי באינטרנט, עריכת חומר כזה, מחיקת מייל, מיילים ששלחתי ולא הגיעו או שהגיעו בלי המסמכים המצורפים, לפעמים אי יכולת להיכנס לאתרים או לפורומים... ההרגשה היא, שמישהו נכנס למחשב שלי בשלט רחוק ועושה מה שהוא רוצה. (למה לא לפרמט? כי זה קורה כמעט מכל מחשב שאני משתמשת בו. למעשה זה כבר המחשב השני שלי שכל זה קורה בו) (מחשבים זה טכנולוגיה, לא מאגיה, נכון? אבל ידיד עצר את כל התופעות האלה לחצי שעה בעזרת לחש.) (לפחות, הוא אמר שיעצור, וזה אכן נעצר.) אני מתבחבשת עם בעיות המחשב שלי כבר איזה חמש-שש שנים. ואז יום אחד אמר לי המורה שלי (שהוא אדם כמוכם וכמוני, להסיר ספק - אלא אם כן כבר איננו בעולם, כפי שהוא טוען, ולא מפרט - ולא ראיתי אותו פיסית כבר הרבה שנים)(מדברים במחשבה) "יש שבע קבוצות שונות של חייזרים שנכנסות לך למחשב." מורה או לא מורה, הוא מבלף כשבא לו, זאת הבהיר לי היטב מן ההתחלה, ולא לקחתי את ההצהרה הזו יותר מדי ברצינות. לא חשבתי שיש חייזרים על הכדור. חשבתי שזו אמונה טפשית כמו - כמו שדים ורוחות? אבל שאלה קיימים גיליתי כבר לפני כמעט שלושים שנה! בכל אופן - אמונה של פסיכים, פרנואידים, אנשים מנותקים מהמציאות. אמנם היתה לי פגישה משלי עם אפור, והיה נסיון כושל לחטוף אותי - אבל שני אלה קרו בחלימה. לא היה לי ספק שהם אמיתיים - אבל לא עלה בדעתי שמדובר בחייזרים. חסרות ישויות?
(חשבתי שהם "יצורים לא אורגניים עמומי הילה", האלה שקסטנדה מתאר - כי איתם יש לי סיפור ארוך בחלימה - נסיונות חטיפה סדרתיים) וכן, יש איזושהי קליטה טלפתית ספונטאנית, כשמישהו מתעסק לך עם המחשב במשך שנים... אתה מתחיל להכיר אותם אינטימית, גם אם אין לך מושג אם הם אפשריים...|סדגדש|** כך שבסופו של דבר ירד לי האסימון לגבי מה שאמר צ'רלי (המורה שלי, שם בדוי) והתחלתי לגגל חייזרים. גיליתי (להפתעתי! ממש גיליתי את אמריקה!) שקיים קונצנזוס מוצק ורחב ידיים לגבי - לא רק נוכחות חייזרים על אדמתנו, אלא - היסטוריה אלטרנטיבית חדשה ועתיקה שכוללת אותם כ"בוראים" ו"אדונים" (אותן ישויות שהפאגאנים עובדים כאלים...) שיתוף פעולה שלהם עם כתות וגם עם קהיליית המודיעין של ארה"ב, תופעות כגון - אפורים "חסרי נשמה" (מן רובוטים?) מחופשים לבני אדם, עשרות (או מאות?)אלפי חטיפות לצורך ניסויים גנטיים או משהו כזה (היי, הרי גם אותי ניסו לחטוף! אבל לא עלה בדעתי בכלל להתייחס ל"תצוגה" של חלליות... חשבתי שסתם תצוגה שרירותית של משהו לא מוכר בשפת החלום האישית שלי) ...וכאן חזרנו לראייה של דויד. חוזרת לציטטה הלא מזוהה: "ארגון אמריקאי שעובד בשביל השטן ובשביל המוסד ומוריד מחשבות של אנשים למחשב בזמן אמת. מבזקי החדשות של היום הם חזרה על מבזקי החדשות שהיו לפני עשרות שנים" נשמע פסיכי להביך, נכון? לא כל כך מהר הייתי מתייחסת לזה אחרת, לולא הנסיון שלי עם "תקלות המחשבים" שלי ואיך תמיד הן נראות כפסיכיוּת טהורה למסתכל מן הצד. נראה ש"הם" (עצם השימוש במילה "הם" כבר מוציא אותי פסיכית, שימו לב) שִכללו עד שלמות טכניקות של שימוש בבורותי, כך שלכל תקלה ותקלה יש הסבר פשוט כתקלה טכנית נפוצה או כתוצאה של בורותי הטכנית. וממש לאחרונה נתקלתי בקישור הזה (בפורום עבמים וחווןצנים) http://exopolitics.blogs.com/files/james-casbolt-mi6-buried.alive.pdf שבו חייל על היברידי שגודל כרוצח נשלט תודעתית מספר מנסיונו האישי... על כל מה שדויד מזכיר! "קהיליית המודיעין" האמריקאית וכת שטן ואילומינטי... כישוף משולב בטכנולוגיה... פוליטיקה חוצכוככבית סבוכה וענפה שפעילה בעולם כבר כמעט מאה שנים... או לחילופין עשרות אלפים... לך תדע.... בדבר אחד שוכנעתי - יש נוכחות של "ישויות" בעולמנו שקלי-קלות בשבילן לשכנע שכל מי שמבחין בקיומן הוא פסיכי הזקוק לאשפוז דחוף. זה הקונצנזוס. יתרה מכך - בדרך כלל גם לא ממש קשה להם להפוך את הנ"ל לפסיכי באמת (אני כנראה היוצא מן הכלל
-אינדיאנית חזקה!
) כך שלא, לא אמחק את דויד, גם אם חלק מדבריו הזוי ורחוק מהמציאות כפי שהוא נראה... כי... לך תדע! ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; *אני לא מוצאת את ההודעה ההיא – האם הייתה משורשרת לאחת ההודעות של engelRunningAmok שנמחקו? או שסתם ירדה דף? אפילו לא זוכרת מי כתב אותה – אנדנדורס? אם הכותב יבקשני, אחפש אותה, אקשר אליה ואומר דברים בשם אומרם, כיאות. אחרת, ארשה לעצמי להסתפק בציטוט האנונימי ששרד, ועמכם הסליחה. **אבי ז"ל אהב לצטט את ז'בוטינסקי: "אם זה קשה, סימן שזה אפשרי." ואני אומרת: אם זה קורה – סימן שזה אפשרי! ~ ~~ ~~~ ~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~ ~~~ ~~ ~ ~ ~ ~ (ההודעה בהקשרה המקורי - עד שהגעתי אליה, לאחר משבר מלאך האקספרס, זה כבר ירד דף: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=122&MessageId=153669587)

fire snake

New member
אתגר: ישויות מאגיות בנסיונכם האישי-מעגל שיתוף

במקום להתווכח על הגדרות... בואו ספרו על נסיונכם האישי עם "שויות!
הרי זה הבסיס הבריא להגדרת עולמנו - נסיוננו האישי! לא? יש המגדירים את עולמם לפי הכתוב בספרים עתיקים...
אבל קשה להיות מאג\מכשף בתנאים כאלה... גם לאלה לא יזיק לבדוק גבולות... כלומר; במה הם "מאמינים" כי "אמרו להם" או ש"זה כתוב' - ובמה, כיוון שחוו זאת על בשרם... הנה קפצתי למים קפיצת נחשון (זה פתיל נפרד - ["אם זה קורה סימן שזה אפשרי"] תיכף [בלי נדר - כמה זמן שייקח לי] אלמד איך מחברים פתילים ואשרשר אותו לכאן - הצטרפו אלי
! קפצו!
כף במים! ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; נ.ב.: מכיוון שלא תמיד קל להיחשף, הכרזתי על הפתיל הזה כעל "מעגל שיתוף. כלומר: בפתיל הזה לא קוטלים! מותר לשאול לעניין - בכבוד באיפוק וללא ביקורתיות יתר - אסור לקטול! (מי שמוכרח - בפתיל אחר, קיים או חדש.) לעומת זאת רצוי
לחבק. ע.ב. במקרים קיצוניים (עלאק), ניק אד-הוק יתקבל ללא ציוץ.

kickaha

New member
ישויות מאגיות

בחיי הקצרים יצא לי לפגוש כמה ישויות, את רובן אני חייב לציין שפגשתי בוויזן קווסט. רוב (לא כל) הישויות שיצא לי לעבוד איתן מנסות לסייע (למורות שבדרך כלל לא בלי תשלום כזה או אחר), הישות הכי מוכרת שיצא לי לעבוד איתה היא הפניקס. איך הגעתי לישויות האלו? האמת שזה סיפור קצת אישי אז אני מעדיף לשמור אותו אצלי, סורי... עבודה עם ישויות זה חוויה שונה מישות לישות, יש כאלו שיגרמו הרגשה הכי נעימה ואחרות יביאו הרגשה של חוסר נוחות ואפילו כאב... אז תרומתי הצנועה למעגל השיתוף הזה, אני בטוח שבקרוב יסתערו על מה שכתבתי אדוני הביקורות וההשמצה (אחרי הכל אין להם עוד הרבה מה לעשות בזמנם הפנוי) אז אסכם בקצרה, ביום שבו יהיה לי אכפת מהביקורת שלהם אדאג לשלוח לאדוני הביקורת עדכון. בינתיים יום קסום לכולם

fire snake

New member
טוב, תוכל לתאר בקצרה את הפניקס?

כמה פרטים למי שלא מכיר, טיפ טיפה על נסיונך האישי - בחר פרטים "פרווה"? ואולי גם טיפה מידע על ויז'ן-קווסט? (עד שיתברר כמה המעגל הזה באמת מגן... אני מבינה את הסתייגותך. אגב גם אותי הזהירו שבחשיפתי הגדולה [ב"אם זה קורה - סימן שזה אפשרי!"] אני חושפת את עצמי להתקפת "אויבי בפורום"... החלטתי לא לעשות חשבון, כי אינדיאנית חזקה!
...ואני חשופה בינכה) אגב אנדנדורס - זה עוד קושי (שלא חשבתי עליו, בנאיביות המובנית שלי) עם שיטת המקל - כשבמקל אוחזים מכשפים נרגנים, מי יעז להיפתח ולשתף?
ואז, מי נשאר? שרלטנים!

kickaha

New member
טוב קצת פרטי פרווה

וויז'ן-קווסט זה בעצם תהליך שמגיע מהילידים של יבשת אמריקה, זה בעצם תהליך די ארוך, בבסיס של הבסיס מטרתו היא לתת לנו חיזיון שיוכל לכוון אותנו טוב יותר בחיים. הפניקס זאת ישות של אש ואדמה, ציפור שמתה ונולדת מחדש, השיעור הכי חשוב שקיבלתי ממנה הוא בעצם היכולת הזו, להתחיל מחדש
עד לפה דברי פרווה, אם בעתיד המעגל והפורום יוכיחו את עצמם כמקום שבו לא מחפשים לקטול אותי אפרט יותר

snoopytush

New member
היי כל אחד יכול לעבור וויז'ן קווסט או

רק אנשים שעברו אימון מסויים לפתיחת התודעה לישויות? כמו שמתקשרים שלא מלידה צריכים ללמוד תקשור? אה לגבי מה שהמלצת לי החלטתי לנסות ליישם עדיין לא שלחת לי את השאר אבל החלטתי לוותר לך ותוכל לשלוח לי את זה אחרי שתסיים את הפסיכומטרי. סך הכל נשמע מעניין. רק קצת הדאגת אותי לגבי זה שיש לישויות שעוזרות מחיר זה או אחר...

kickaha

New member
כן

ברמת העיקרון כל אחד יכול לצאת לוויז'ן קווסט, אף אחד לא "נולד לזה"
לגבי המחיר אין ממש מה לעשות, לא חייבים לשלם אם לא רוצים, אבל זה מה שחלק מהישויות דורשות...

fire snake

New member
מה המחיר? מה שבע? מה כמה?

פרט נא מה ידוע לך (מחירון יתקבל בברכה

InvisibleBeast

New member
ההתנסויות שלי

חילקתי את הישויות השונות שנתקלתי בהן לכמה קבוצות או סוגים - ישויות הניזונות מאנרגיה "שלילית", טפילים, ישויות הניזונות מאנרגיה "חיובית", "מדריכים רוחניים", חוצונים, ישויות הניזונות מישויות אחרות ואגרגורים. כך אני מסווג אותן פחות או יותר. היו הרבה התנסויות שונות ומגוונות בזמן פעולות אנרגטיות שונות - קרבות, תקשורת, עסקאות... התנסיתי ביצירת ישויות ונתקלתי בתופעה של ישויות שנוצרו ממני באופן "עצמאי", לא במודע. וכרגע השארתי את כל זה בצד.

snoopytush

New member
מסיפורים ששמעתי הבנתי שבעיקר חוצנים

כנראה בקטע של היזון מהאנרגיה של האדם. בגלל זה לא ממש בא לי לפגוש אותם. ( דיברתי עם כמה שהיו בקשר איתם), לגבי הישויות האחרות על אילו עסקאות מדובר? אם אפשר לדעת או אולי בכללי? מה המלצתך בעיניין?

InvisibleBeast

New member
יש חוצונים ויש טפילים

כל העסק הזה, גם קשה לבליעה וגם קשה להבנה. מהנסיון שלי - לפני שאתה נכנס לזה תתייעץ עם התחושות הפנימיות שלך טוב מאוד בנוגע לזה, תראה שזה נכון לך, אחרת זה יכול להביא לך הרבה מאוד בילבולים. בשם 'חוצונים' התכוונתי לישויות או להשפעות עם תופעה של ישות, שהמיקוד שלהן הוא להשפיע עלינו(כדור הארץ, האנושות, קבוצת אנשים או אדם בודד) אבל המקור שלהן אם אפשר להגדיר אותו פיזית הוא לגמרי מנותק מהמיקום שלנו על הכוכב הזה. יש הרבה כוחות שמשחקים, ואתה יכול לחקור על זה מגוון ספרים ואתרים או למצוא אנשים שנגעו בזה, אתה תקבל הרבה מאוד חומר לחלקו יש ביסוס ולחלקו לא. אני אישית קיבלתי ומקבל מהם חוויות בלי להתכוון לכך יותר מידי. למשל 'התגלויות' דרך אנשים שונים שאני מכיר, "דיבוק" שכזה, פתאום אינטואיטיבית הראש שלי מופנה לשמיים ובדיוק באותו רגע עובר שם איזה שהוא גוף שאין לי הסבר לו (לא מטוס, לא לווין, לא כוכב נופל, וכו') הבזקים של מידע מסויים במיקומים מסויימים, תחושה, מסרים, הופעה חלקית-תופעה של צללים שמופיעים ונעלמים. אני משתדל לא לפרט יותר מידי כי אני לא יודע מי יקרא את זה ומה הוא יעשה עם המידע. אז מהנסיון שלי - הם לא טובים והם לא רעים, ואי אפשר להכליל אותם ממש, הם קשורים לקבוצות ביניהם, והכיוונים הם לרוב קצת שונים, אם אין להם מה לעשות איתך אתה לא מעניין אותם, לא חסר להם אנרגיה אבל הם אוהבים לשחק, "לצפות" בך, להתגרות בך, ויש את אלה שהם שקטים, ורק רוצים שתדע שהם שם. לגבי העסקאות - פעם בזמן שפתחתי לעצמי את החושים הייתי עד למצב של מלחמה בין 2 קבוצות של ישויות, ממש "רדיפה" שכזו. והישויות שנמלטו ביקשו ממני מקום מפלט, והם עשו את זה בצורה מאוד מקורית... החשמל נפל רק באזור של החדר שלי, ואז כשהמשפחה ניגשה לבדוק את הפקק - הפקק היה בסדר, וכך בזמן שאני מסתכל עליהם אני פתאום קולט שדופקים בי פינגים, כאילו מנדנדים אותי בכתף ורוצים שאני אקשיב רגע, אז נהייתי קשוב וקלטתי במחשבות "גש לחדר שלך שב על המיטה ותתכנס", מיד עשיתי זאת וקיבלתי את הסצנה של הישויות, שביקשו ממני שאבנה להן מגן על המרחב של החדר שלי, ובגלל חוק מסויים משלהן אסור לישויות מהצד השני להתערב, כי המגן הזה שלי ואני כביכול צד ניטראלי בסיפור. אז בניתי להן מגן והזנתי אותו מעצמי. לאחר 24 שעות הייתי קצת מוטש מלהחזיק אותו ופירקתי אותו, אבל הישויות גם רמזו שאקבל משהו בתמורה וביקשו שאמקד להן אנרגטית מה בדיוק, כפי שעשיתי. לעומת זאת לפעמים הייתי גם מזמן אלי ומבקש שינוי מסויים שמסיבה כלשהי או אני או אדם אחר לא יכולים לעשות אותו וכמובן נותן משהו בתמורה. ההמלצה שלי היא: אם להפתח לזה אז להפתח לזה צעד-אחר-צעד, אחרי שכבר יש הרבה נסיון בעבודה אנרגטית ובראיה, ותמיד להיות קשוב למדריך הפנימי-לאינטואיציה, אפשר בקלות להגרר למקומות שקריים.

snoopytush

New member
היי אני לא מעוניינת לשלם מחיר

לגבי החייזרים. מישהו סיפר לי שהוא השתמש בהם חודש לריפוי והרגיש כמו זומבי ואז גילה שהם שאבו לו את האנרגיה הרגשית. עוד אחת שדיברתי איתה סיפרה לי משהו דומה . אני לא מעוניינת בכלל ליצור איתם שיח ושיג. לגבי הוייז'ן קווסט למען האמת מה שסיפרתם נשמע די מפחיד אז מה המטרה של זה בעצם? אם יש הרבה מקומות שקריים ומחירים אולי כל העיניין מסוכן מידי?

fire snake

New member
גם המציאות היומיומית מסוכנת-למה לחצות כביש?

"חייזרים" זה כנראה... איך לומר... קבוצה קצת לא הומוגנית, אפילו יותר מבני אדם או מיצורים אורגניים בני האדמה.
בעניין תקשורת אתם אני דווקא מסכימה איתך - כשאפור ניסה לדבר אתי, ניתקתי מגע ולא חזרתי לעולם. - שזה כשלעצמו מעשה רב של מכשפה\לוחמת... כמו לא להסכים לדבר עם המשטרה
מה המטרה של תקשורת עם X? - שאלה שיש לשאול לגופו של מקרה ...לפעמים זה כדי לבקש משכנה כוס סוכר עד מחר... לפעמים כדי להעמיק בשאלה האולטימטיבית של החיים, היקום וכל השאר... לפעמים כדי להציל את העולם - או לפוצץ אותו (או שזו אותה פעולה עצמה...) לפעמים כדי להשיג יזיזים והצלחה בחברה... ...או לנהל מו"מ עם מי שרוצה לסלול אוטוסטרדה היפר-גלקטית במקום כדור הארץ... ...או עם הטובים שרוצים להציל אותנו מאחרים ומעצמנו (האומנם?) בכלל, אני ממליצה שלכל מעשה תהיה מטרה ברורה ובחינה מחמירה אם הוא יקדם אותה או לא. בהצלחה.

neophile

New member
היה לי פעם מפגש

עם חוצן במה שאני יכול לתאר כחלום צלול בשילוב שיתוק שינה ,לא יודע אם אפור כי באפור לרוב מתייחסים לנמוכים, הוא היה גבוה ודיבר בשפה מוזרה ( עם הרבה הד וכל מני תדרים בו זמנית שנכנסו ויצאו מטווח השמיעה שלי ) לא ממש הבנתי מה הוא רוצה ממני ועיקר תשומת הלב שלי היתה בלצאת מההשפעה שלו .

supe

New member
האם ישויות שניזונות מאנרגיה חיובית,

הם דווקא אלו שעוזרים?האם אלו שניזונים מאנרגיה שלילית הם אלו שפוגעים,הטפילים? אני רוצה לתת כאן כשאלה,האם ישות שניזונה מהאנרגיה השלילית שלכם-היא לא ישות שבעצם מקדמת אתכם? (במידה ואתם לא מעונינים בה?) או ישות שניזונה מאהבתכם-האם לא מכלה אותה?

SunlLeo

New member
שאלה שאתה יכול לענות עליה בעצמך

הטבע האנושי.. אנשים שמפיקים עונג מסבל של אחרים..תשתית הכלכלה גופי העל אליטאיסטים..מי הוא העובד שמזיע.. מי הוא הרוכש מוצר עם בלאי גבוה ויקנה חדש בקרוב ..בכדי שמעצמות העל ימשיכו להיטען באנרגיה בכל גווני הקשת ? לא ולא.הם מתמלאים מהכאב והסבל והחולשה שנוצרת באנשים מכך שיש להם עבדים שקונים את תפיסות העולם שהם משווקים ואת צורת יצור השפע שהם מוכרים כי לאדם כחופש טבעי מאוחד ככלל יש כוחות עצומים.. כאנושות שמחוברת לטבע ...וכן זה המצב...כאן על האדמה וכן גם במישורי התודעה הפחות דחוסים.... אתה בתור אדם אוהב אנשים שמזינים אותך בקריזות שלהם ? בעלי גישה מרירה ומלאה מכאובים ודיכאון ?או אנשים שמחים ואוהבים ? מה אתה אוהב לאכול ? כן כן זה המצב ...XD ומתוך האמת זו אלו ישויות אתה חושב שיצמיחו אותך לאור פנימי מודע וחזק - ישויות שניזונות ממסכים שמרכזים את התודעה שלך בספק עצמי ופחדים ?חששות מהעוצמה הפנימית והתמסרות לדימוי עצמי כוזב ומאכזב(אבל לא נורא כולם כאלו ! או שלא?). כמו שלמעלה כך גם למטה. כמו שבני אדם למדו לרעות כבשים שיהיה להם לשחוט.. כך ישויות שניזונות מפחד לומדות שיטות לגרום לכך שיווצר להם עוד מזון . אתה מפעל לאנרגיות מה אתה מעדיף להציע לעולם ?פחד ? או אהבה ? איזה רעיונות בחיים אתה תומך ומזין ? דואליות מה מתוק כח הניגודים...זה הכל.. רצון ובחירה. בהצלחה

InvisibleBeast

New member
אתה רואה את זה קצת שחור-לבן

תראה, יש קשר מאוד הדוק לאנרגיה שאתה מקרין ולבריאות הרוחנית-נפשית-פיזית שלך, ברגע שאתה במצב לא בריא אתה משאיר פתח לטפילים להדבק אלייך, וטפילים זה בסדר להרבה אנשים יש היום זה בכל מקום, בסופו של דבר ברגע שהבן אדם מתעורר הוא מתחיל תהליך ולאט לאט משתחרר מהם. ובאיזה שהוא אופן הם גם עוזרים וגם מעכבים... נסביר כך- האנרגיה הזמינה שלך שמתעקמת ועוברת להזין מקומות לא בריאים, קרא לזה אנרגיה "תקועה" או "שלילית" או מה שזה לא יהיה. בגלל המצב הזה ההילה שלך, המערכת האנרגטית שלך, הכל פתוח להשפעות, ובדרך כלל המצב רק מחמיר עם הזמן, והאנרגיה הזאת טעימה לאותם טפילים שנדבקים אליך. לעומת זאת - מבחינת התחושה שלך, כשנשאבת ממך אנרגיה אז אתה מרגיש "ריק" יותר, יכולה להיות לך בעיה אבל היא תהיה במצב רדום, אז תהיה "פטור" מכך אבל בו זמנית גם מוחלש אנרגטית. בסופו של דבר כשאתה נפתר מהם, אתה מגיע למצב של עודף, בגלל שאתה רגיל להזין אותם, והבעיות שהם "כיסו" מתעוררות ודורשות את טיפולך, אחת הסיבות שלפעמים אתה הולך לטיפול או מטפל בעצמך בהילינג או בשיטה אחרת, ואז במקום שתרגיש טוב ושמים ורודים ופרפרים פתאום חצי מהגוף כואב לך. ישויות שניזונות מאנרגיה שלילית מעוניינות שתמשיך לייצר אותה, וישויות שניזונות מאנרגיה חיובית גם כן מעוניינות שתמשיך לייצר אותה. טפילים חיוביים לא ראיתי... רק ישויות חיוביות. והישויות החיוביות האלה בדרך כלל ניזונות מהעודפים שלך לא מאנרגיה שהגוף שלך משתמש בה למטרות קיומיות, מהשמחה, מהאהבה, מהאושר שאתה משליך החוצה, ובגלל שהן מעוניינות שתמשיך לייצר אותם - הרבה יותר שווה לך. גם הישויות ה"שליליות" וגם ה"חיוביות" בסופו של דבר מקדמות אותך, בן אדם שחי בלהלהלנד וכל העולם ורוד תמיד זה נחמד, אבל צריך אלמנטים של קושי ושל אתגר בשביל שתוכל להתפתח בצורה מיטבית - ככה זה מהנסיון שלי. וגם לחיות במערה חשוכה של שקרים, פחד ושנאה זה לא מקדם לשום מקום, מה שמקדם אותך זה התנועה, הלהשאר מאוזן בזמן שיש גלים כאלה וכאלה. וכמובן שזה רק "סיווג" של ישויות שיצרתי, זה לא באמת מתחלק בדיוק לקבוצה כזאת וקבוצה כזאת, יש הרבה מעבר לזה.

fire snake

New member
רוצים סיפורים! קרב ועסקה עסיסיים במיוחד?

ואיך מדועיצרת ישויות? ישויות שנוצרו ספונטאנית? בררר.... ספר?

InvisibleBeast

New member
סיפורים

דוגמא לקרב זה לא מעניין כלכך, יש ישות ואז יש פעולה אנרגטית ואז אין ישות, אבל אני אתן דוגמא כשהיה לי פחות נסיון - דיברתי עם ידידה והיא אמרה לי שהיא ממש ממש חולה. סיקרן אותי לראות מה יש לה שם, והרגשתי אינטואיטיבית שמשהו שם לא כשורה, מעבר למצב הפיזיולוגי שלה. סגרתי עיניים ועפתי לחדר שלה, הסתכלתי עליה וראיתי ענן שחור עופף אותה וממש חצי מהחדר שלה. "אוי הרבה אנרגיה שלילית" אמרתי לעצמי בשיא התמימות והתחלתי פעולות טיהור. ובשניה שהתחלתי את זה פתאום קיבלתי מסר נוזף "אל תתערב", זה הרגיש כמו נביחה שכזאת, באותו הרגע הראיה שלי התנתקה לחלוטין, ודרך החיבור שלי לשם התחיל להגיע גל של אנרגיה שלילית ישר לגרון שלי(שהיה באותו זמן נקודת תורפה) - איכשהו כמה שיותר מהר ניתקתי את החיבור הזה אבל עדיין חלק מהאנרגיה כבר הייתה בתוך הגוף שלי ומה שלא עשיתי כדי לנסות לנקות את זה לא עזר. נהייתי חולה גם כן ליום-יומיים. איך יצרתי ישות: לוקחים מבנה אנרגטי ומלבישים עליו אישיות. ואז במקום שזה רק יבצע פעולה זה גם מתנהג בצורות מסויימות. יותר מזה לא אפרט ולא אסביר, פססט הקג"ב מאזין. ;) מי שזה מעניין אותו יש על זה ספר שכרגע אני לא זוכר איך קוראים לו P= ישויות שנוצרו ספונטאנית: פעם קלטתי שיש לי ישות בתוך מעגל ההגנה החיצוני של הבית, שלא הבנתי בכלל מה פשר העניין שלה, היא פשוט הייתה תקועה במקום, ללא מעש, ללא תוכן, בהמתנה כזה. ניסיתי קצת לברר מה הקטע וקיבלתי תשובות מוזרות כמו "כלום", "שום מקום", "שום דבר", ואז גירשתי אותה וקלטתי שהיא פשוט "נזלה"\"נעלמה" לתוכי. ואז אחרי קצת ניתוח של מה שקרה הבנתי שזה בעצם היה ביטוי מסויים של העולם הפנימי שלי ושל הרצון, כך הסברתי את זה לפחות. זה קרה עוד כמה פעמים במקרים דומים אבל זה לא הפתיע אותי יותר.

למעלה