אתגר: ישויות מאגיות בנסיונכם האישי-מעגל שיתוף

טוב

אני ננשכתי ע"י ערפד אנרגטי לפני חודשיים , והסתובבתי עם סימן של שתי נקודות במקום הנשיכה במשך יום וחצי . אבל הוא רק הצליח לנשוך ואני מייד התעוררתי וגרשתי אותו הוא לא הצליח לזון ממני. אז אם זו הזיה , היא השאירה סימן במשך יום וחצי . דוד

מתוך חוויות אישיות שלי

סובייקטיביות לחלוטין (או כמעט לחלוטין ואל תשאלו על זה) ודיסונס קוגניטיבי מתמיד, אנסה לכתוב בנקודות: 1. הישויות השונות הללו מורכבות יותר ממה שרוב בני האדם מייחסים להן. בגרימואר מלפני 500 שנה כתוב X, בפועל (יש להבין - החוויה הסובייקטיבית שלי) קורה בכלל משהו שניתן לתאר אותו באות משפה אחרת. הישויות משתנות גם הן - או שהן פונות לבני אדם שונים בדרכים שונות. 2. רוב הישויות רוצות משהו "בתמורה" - מסתם "מילה טובה" ועד להקרבה (ולאו דווקא פיזי) של דבר מה יקר ערך. 3. יש ישויות שרק מספיק לדבר עליהן והן כבר מפנות אליך תשומת לב, אחרות שלא יבואו בלי הכנה מראש וטקס כזה או אחר. 4. מחוויה אישית, רובן דווקא לא מתכוונות להרע, לפחות לא בהתחלה. 5. עם כל הפגניות שבי, פרקי תהילים עובדים על ישויות וכן משפטים מהתפילה/תנ"ך. ואולי זה רק אצלי. 6. אל תבטיח מה שאתה לא יכול לקיים. 7. תהיה כמה מנומס שאתה מסוגל כלפי הישות המסויימת. 8. לפגוש ישויות בזמן שינה = שינה לא יעילה.

neophile

New member
הנסיון שלי עם יישויות

אומר שאין לנו שמץ של מושג לגביהם מה גם שמבחינה אובייקטיבית אנחנו רק יכולים לומר שהם קיימים בתור דמויות בסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו ( או אולי שהגנים שלנו והשפעת הסביבה מספרים) האם הן קיימות באמת או שהם רק פאנטומים של החברה האנושית אין לי מושג או שאולי זה סוג מסויים , אולי הם היו כאן לפני החברה האנושית...גם זה אפשרי או שאלו מסוג אחר . היה לי כל מני נסיונות בתקשור עם יישויות שברובם אני מפקפק מאוד וזה לא שאני לא מאמין בקיומם אלה פשוט מתגברת בי ההערכה לכוח של החברה האנושית .

fire snake

New member
נו? והסיפור?

דווח מה קרה, טכנית לגמרי, פעולה אחרי פעולה. סמוך עלינו שנשפוט בעצמנו, אין צורך לעסוק כל הזמן בשיפוט. סמוך על עצמך שאם תתייחס למה שקרה ולא למה שאומרים או עלולים להגיד על כך, גם אתה תשפוט ישר, לעניין וללא משוא פנים. עכשיו מקשיבים - דבר.

neophile

New member
זה לא כלכלך רלוונטי

מבחינתי אני ירוק לחלוטין בתחום, שיניתי את הפרדיגמה שלי והיא עדיין בתהליכי השתנות , אולי בעתיד אני אצליח לזמן יישות באופן גשמי ,זה המבחן העיקרי מבחינתי ...לתאר את החוויות הסובייקטיביות שלי שאולי דמיינתי ואולי לא , זה בכלל לא חשוב לי , השארתי את זה מאחור .

fire snake

New member
בשבוע הבא האינויות העוינות מתאיינות

בבית המשפט שבו נידון קפקא למדור החמישי. "שיר שחלמתי על פראג..."

Swicca

New member
נסיוני האישי עם ישויות :)

קצת מוזר לי להיות בפורום הזה שוב אחרי מליון שנה XD בכל אופן אז ככה. מנסיוני האישי פגשתי הרבה ישויות עם חלק יצרתי אינטראקציה מסוג זה או אחר. הקיטלוג אצלי הוא די פשוט. אלמנטלים-ישויות בעלות איזושהי נטייה אנרגטית לאלמנט מסויים שאיכשהו גם קשורות לאלמנטים פיזית סביבנו בעלות תכונות סטריאוטיפיות(אולי לא תמיד מה שכתוב בדיוק על האלמנטים השונים אבל לרוב די דומה) של האלמנט אליו שייכות. לדעתי ישויות אילו הם סוג של ביטוי אנרגטי לכל הפיזי שסביבנו. היחסים ביננו היו של חברים ולעיתים לימדו אותי דברים מעניינים. אנשי צללים-תופעה די נפוצה שקוראת להרבה אנשים במצבים שונים, בדרך כלל בלילה. לא ברור מה בדיוק המטרה של ישויות אילו אך לא צריך שום "יכולת" על טבעית בשביל לראות אותן מכיוון שלרוב כשהן מופיעות זה מכבה מכשירי חשמל בסביבה ורואים אותן פיזית. לרוב בצורה של בנאדם עירום אך ללא שום פרטים ממש כמו צל תלוש מהריצפה בעל נפח. אתם מוזמנים לקרוא חוויות של אנשים ברשת אם תכתבו באנגלית בגוגל shadow pepole. רוב האנשים שנתקלים בהם נבהלים כי זה די מבהיל לראות דברים כאלו חח בסלון או באמצע החדר או עומדים ובוהים בך.. או מנסים לגעת בך או רצים כמו פסיכופתים ברחבי הבית שלך. XDDD זה מאוד שיעשע אותי לקרוא את זה. החוויה האישית שלי עם אחת הישויות האלו זה סיפור ארוך אבל טיפוסי לאנשים שנתקלו בהם. טפילים-טפילים באים בכל מיני צורות ובעלי טקטיקות שונות ומשונות. הם בדרך כלל נמשכים לאנשים שמלאים ברגשות שליליות ותסכולים, גם אם מדובר במשהו פתאומי ולא משהו שנמשך שנים, ותרתי משמע נטפלים אליהם בשביל לאכול ארוחה טעימה. יש טפילים חסרי מודעות שקטנים מידי בכדי שנשים לב אליהם מחוץ לגוף שלנו(בסביבה) ובתוך הגוף שלנו לפעמים. קשה לשים לב אליהם כי הם רבים והם לוקחים ממש בכמויות קטנות כל כך שבדרך כלל אנחנו בטוחים שאנחנו סתם מתוסכלים ועייפים יותר מבדרך כלל וזה כלל לא קשור למשהו "מיסטי". יש טפילים רציניים יותר שאתם יכולים להתקל בהם בלי כוונה בטיול בדרך הביתה כשאתם לבדכם או שתפסתם בבית של מישהו שיעקבו אחריכם. יש להם מודעות מינימלית והם ינסו לגורם למצב הרעוע שלכם להדרדר ולהמשיך כל עוד הם אתכם אבל הם בדרך כלל מוותרים ונודדים מבנאדם לבנאדם. יש טפילים שבונים קן בבתים של אנשים, במיוחד לאלו שסובלים מחוויות שינה לא נעימות שבמהלכן הם בטוחים שישנה "רוח" או "ישות" שמעוררים בהם טרור בזמן השינה. הן בדרך כלל תופסות פינה בחדר השינה שגורמת לאי נעימות ומושכת תשומת לב רבה של טרור במיוחד כשאתם מתכוננים לקראת שינה. אילו ישויות מקננות שיכולות לבוא לכל אחד בלי שום אזהרה או סיבה. ברגע שאתם מודעים אליהן גם אם אין לכם שום ידע מאגי הדרך הכי פשוטה להפטר מהן היא פשוט לשלוח אותם נאחוי מה שנקרא ולא לתת להן את הסיפוק של חשש מהן. לא בזמן שינה ולא בזמן עירנות והן יעזבו אתכם לנפשכם. ישנם גם טפילים שמקננים בתוכנו וניזונים מאיתנו וגוררים אותנו למצבי רוח לא טובים, דיכאון בלה בלה.. דומות מאוד לאותן ישויות חיצוניות שנודדות מאדם לאדם רק שהן נשארות איתכם עד הסוף. יש עוד כמה סוגים אבל כבר הרבה שנים שלא דיברתי עם אף אחד על הנושא אני חושב שזה יספיק בינתיים על טפילים.. חח ישויות מ"מימדים" אחרים-לא יודע איך עוד לקטלג אותם. אילו ישויות שאינני יודע מה הן או מאיפה הגיעו. חלקן מאוד מעניינות, חלקן לא מעוניינות כלל ליצור תקשורת.. והן פה מסיבה זו או אחרת. הן לא מזכירות או מתנהגות כמו שום דבר שמוכר לי ושמופיע סביבי באופן קבוע. אנשים מתים?-הסיבה שאני שם הסימן שאלה זה כי לא תמיד אפשר להיות בטוח במאה אחוז. כמו שתקראו יותר מאוחר לפעמים ישויות מעמידות פנים שהן משהו אחד אבל הן משהו אחר לגמרי. מסיבות שונות ומשונות. אך אני מאמין שכן נתקלתי בכמה כאלו. שניים\שלוש לכל היותר. לעומת מה שאנשים בדרך כלל חושבים שהמתים מהלכים סביבנו. מהחוויות שלי אומנם הכל מפוצץ עד אפס מקום בישויות מסביב.. אנשים מתים לא פה בדרך כלל אלא במקום אחר איפשהו. מה שאנשים קולטים זה לפעמים סוג של "הד" או זיכרון שמותמה בחפץ או מקום בגלל אנרגיה שהצטברה מאותו אדם שנפטר. אולי הבנאדם אפילו עדיין בחיים פשוט עבר דירה או מכר את החפץ. "רוח" של בנאדם בדרך כלל שומרת על האישיות שלו אך תלוי באופן הטראומתי שבו מתו או מה שהם רוצים ממכם(תגיד לנכדים ככה וככה!!! בלה בלה) הם יכולות להיות מאוד לא נעימות או להיפך מפוחדות ומבולבלות מהמצב שבו הן נמצאות. הן בדרך כלל בעלות אותן החוויות והזכרונות והיכולות(!) מבחינה אנרגטית שהיו להם כשהיו בחיים. מכיוון שרוב האנשים לא עובדים אנרגטית מעבר לדברים הבסיסיים שכולנו עושים ביום יום אז גם אל תיקחו יותר מידי ללב את מה שמראים לכם בסרטים. אם כשהיו בחיים לא יכלו מיסטית לעשות טרור בעולם אז גם כשהם מתים הם כנראה לא יוכלו. הסיבות ש"רוח" של בנאדם תישאר פה ותסתובב פה אני בטוח שיש הרבה אבל עד שאני לא אמות אני לא חושב שאני אדע במה מדובר. לפחות לא עניין אותי אף פעם יותר מידי אגרגורים-לא יודע אם זה תקף תחת "ישויות" אבל אני מניח שהם סוג של. בעצם רעיון שנולד מאיתנו אנשים. לדוגמא: גאיה, בודהה ואלים ואלות אחרים למיניהם.. או מקדונלדס גם כן XD. מדובר במסת אנרגיה שעם הזמן מפתחת מודעות ובטוחה שהיא אותו "אל" או גורם בו מאמינים. היא משחקת את תפקידה היטב אך מטרתה וקיומה היא שהתפללו\יאמינו ולאסוף כמה שיותר מאמינים ואנרגיה. במקרה של "גאיה" לדוגמא מדובר באגרגור בעל אישיות מובנת בזכותנו :) ובדוגמא של "מקדונלדס" מדובר רק במסת אנרגיה ללא אישיות.. פשוט שמתוכנתת להשיג בדרך אחרת אנרגיה מאנשים כמו למשל דרך הרצון ללכת למסעדה ולהתלהב ממנה. "שדים"- הסיבה שאני שם את המילה בגרשיים זה בגלל שזה כינוי ולא מה שאתם סטריאוטיפית חושבים כשאתם קוראים את המילה. אני אסביר למה. רוב הישויות שדיברתי עליהן בדרך כלל עובדות בקבוצות(בדרך כלל) ומבחינה אנרגטית אולי עצמאיות אך עדיין יש עליהן מגבלות מסוגים אילו או אחרים וזו הסיבה שחלק מסוגלות לעבוד בצורה א' ולעשות דברים בצורה א' וחלק יש להן ב' וג'. יש להן מטרות משלהן ודברים שהן מנסות להשיג ולעשות. לעומת כל השאר ה"שדים" האלו הן ישויות מאוד אינטיליגנטיות וסוג של חופשיות. זאת אומרת שהן יכולות להפתיע אותנו ולעשות דברים מכל הסוגים. כל הישויות האחרות שדיברתי עליהן אם הן מתנהגות בצורה שנראית אגרסיבית או טובה.. אין להן באמת "טוב" או "רע". הן פשוט פועלות לפי הטבע שלהן. כל הפעולות שלהן נראות להן הכי נכונות. במיוחד הטפילים. זה להאשים אריה שאכל את הטלה המסכן. הוא צריך לאכול. זה האוכל. ה"שדים" הללו לעומת זאת למה אני קורא להם ככה.. בגלל שהם לא זקוקים לנו או צריכים אותנו ורוב הפעמים שנתקלתי בכאלו ישויות הן רק מחפשות צרות. בדרך כלל אנשים שרק מתחילים במאגיה נתקלים בהם. הם כמו חתול שרואה ג'וק. מתחילים לשחק איתו ולהתעלל בו ולהפחיד ומה לא סתם בשביל הכיף. בקשר לעסקאות עם ישויות. זה עניין מסובך. כמו שאמרו לפני תלוי מה הן רוצות. לא חייב להסכים. אך גם אם זו ישות מלמדת.. אפילו אם לא ביקשה כלום בתמורה.. היא בדרך כלל מקבלת משהו על זה שהיא מלמדת אותכם, או לוקחת. בין היתר תתקלו בהרבה ישויות שאומרות לכם שהן א' אבל הן בעצם ז' או ח'. זה שהן ישויות לא אומר שהן לא יודעות לשקר. גם למי שלא הכי מנוסה בכל הקטע של התקשור אז ישויות, רובן לפחות, יכולות להציג את עצמן בדיוק כמו מה שאתם מצפים מהן שהן יהיו. מכיוון שלהרגיש את הציפיות\מחשבות\מה שזה לא יהיה שלכם זה הרבה יותר קל ליצור שהוא רגיל וחי ועובד ונושם ומתקשר אנרגטית. כל מחשבה וכל פעולה וכל מה שנעשה מנטלית מופיעה אנרגטית סביבנו. סתם משהו שרציתי לאוסיף כי ראיתי במהלך השרשור שזה דברים שמעניינים אנשים.

fire snake

New member
תודה על החומר המרתק, Swica

ועל מפגן המקצועיות "זה שהן ישויות לא אומר שהן לא יודעות לשקר."-:) אלמנטרי, ווטסון... שדים... אני לא יודעת למה מתכוונים אחרים במילה הזאת...

Swicca

New member
:)

חח שמח שמישהו נהנה לקרוא את זה, הצטרפתי לדיון קצת מאוחר :p

Swicca

New member
-_-......

נגמר לי המקום בהודעה הקודמת.. אבל בגדול נראה לי רשמתי את רוב מה שרציתי. מקווה שזה יעניין אותכם. XDDD

Swicca

New member
סליחה שאני מפוצץ בהודעות XD

שכחתי לאוסיף על ישויות שאנחנו יכולים ליצור מסיבות רבות. שיעשו עבודה מאגית בשבילנו וכו. בדיוק מה שזה אומר. זו בדרך כלל הסיבה הרווחת. גם אגרגורים אנשים יוצרים מאותן סיבות שאותו גורם יעבוד ויצבור אנרגיה בשביל המטרות שהם מנסים להשיג ויעזור להם להגיע למימוש. בין היתר ישויות שנוצרו על ידי אנשים ושאנשים שכחו מהן ועכשיו הן מסתובבות חופשי כמו פוסטמות ועושות מה שהיו רגילות לעשות כשיצרו אותן.

fire snake

New member
אוקיי, מצאת דרך אחרת...

אכן הבטחתי (בהודעה הפותחת את הפתיל) שניקים לא מזוהים יתקבלו בפתיל הזה, שהוא "מעגל תומך", "ללא ציוץ." אז לא אחסום אותך בינתיים - אבל אל תנצל את זה לרעה.

גל סופר

New member
למה שהוא ינצל את זה לרעה? ../images/Emo4.gif

אני חושש שאת מתבלבלת בזיהוי

fire snake

New member
גל יקירי, רד מהתורן- dissmissed

אתה פטור מהמשמרת כצופה. לא, לא התבלבלתי בזיהוי, זה לא הטרול-בעל-האלף אלא גולש אחר שמושעה לתמיד מהפורום, עוד מימים עתיקים, והוא ואני יודעים איזו שיחה המשכנו כאן. העיסוק האובססיווי שלך בזיהוי הטרול מציק, וכבר ראינו שכמזהה פלילי אתה לא מאור גדול. משעמם... גם אוף-טופיק. רד מזה, בבקשה!

אני שמח שאני המופרע התורן

אבל בו נתייחס לתכלס , התקלות במחשב שלך קורות בעיקר כי את מתעסקת במאגיה בארץ הקודש , ויש כוחות "מסורתיים" , שפועלים בכיוון של לשבש את העיתוי ואת התיפקוד של מחשבך , ולאו דווקא רק ברמה הארצית של הדברים, אנחנו לא חיים בריק , יש תופעות וכוחות שפועלים וחלקם באים כחברי פורום , וחלקם כוחות רוחניים יותר ממקור מסורתי יהודי . שרואים במאגיה עבודה זרה , ונלחמים נגד התופעה בדרכם . ברמה המעשית של הדברים מהפנימי לחיצוני , מדובר על זרימת אנרגיה לא יציבה שלעיתים נותנת כוח . ואף היא יכולה לגרום לחלק מהשיבושים . בדיקה פשוטה עם קטורת תראה לך אם השיבוש במחשבים נובע מאנרגיה שלך , או ממקורות לא ידידותיים . ונוסף אני לא חושב שאני הזוי , אלא פתוח יותר לתופעות ואפשרויות של תופעות וגורמיהן ,וחוויתי המון , לאיש מרובע הדברים סביר להניח יהיו מוזרים ,אבל אני עומד מאחוריהם . ולמרות הקטילות המרובות מגל סופר שזה לא הפורום הראשון שהוא עושה זאת , אני מתמיד בשלי אני לא מתקפל לסתימת פיות סדרתית . אגב הפורום התחיל להיות יותר פעיל
דוד

האם אתה מתעסק במאגיה בארץ הקודש?

כי אם כן, גם לך צריכות להיות תקלות במחשב. אתה יכול להסביר לי מהם גבולות ארץ הקודש? אני אתחיל ממה שאני יודע: במערב הים התיכון.

למעלה