אתם מתגעגעים לאקס/ית שלכם?

אתם מתגעגעים לאקס/ית שלכם?

בסוף השבוע מצאתי את עצמי מתגעגעת. לא אליו כבן אדם, אלא לחיבוק החם לפני השינה, לחוש ההומור שלו. אני לא רואה את עצמי חוזרת אליו. הוא לא הבן אדם שהייתי רוצה לסיים את החיים איתו. הוא הוכיח שוב ושוב כשקשה לי הוא לא יודע להיות לצידי. ועדיין הלבד הזה מוציא משיווי המשקל (מצד שני, אני ממש לא מחפשת מערכת יחסים עכשיו) איך אצלכם?

בחלומות אני מתגעגע

בחלומות אני מנסה לסדר את הדברים ולחזור אליה ואז אני קם בבוקר עם געגועים גדולים כשאני מתעורר בא לי להתקשר ולהגיד בואי נחזור אבל די מהר אני מבין כמוך שאין ולא הייתה שם שותפה כשהיה קשה וגם כשלא היה קשה. לכן גם אני כמוך מחפש עכשיו חברות לא מערכת יחסים שתאפשר לי להרגיש לא לבד

Bubble Girl 27

New member
אתה שווה חברות...

בשתי דקות קולטים שאתה מותק! אבל אני קצת משוחדת

tunalover

New member
אני מתחברת אליך במאת האחוזים

אני לקחתי לעצמי יועצת למשך חצי שנה לאחר הפרידה בכדי להחזיר את עצמי למסלול ואחד הדברים שעברנו עליהם שם הוא הגעגוע/כאב לחלום של להיות משפחה ושהכל יהיה בסדר: אני בגיל הזה תמיד דימיינתי את עצמי בשיא בניית המשפחה ופתאום התוכניות השתנו וזה לא בדיוק מה שתכננתי. הכאב והבכי שלי היו על החלום שהתפוצץ. יותר על החיבוק החם מאשר דווקא ממנו. אלו היו התחושות שלי. וגם לי לקח 8 חודשים לרצות להתחיל משהו חדש - רק שהגעתי למצב שבו הרגשתי שהחזרתי את עצמי למסלול מבחינה נפשית ואני מוכנה להמשיך הלאה. הכאב הוא טוב - הוא בונה - תעברי אותו ותמצי אותו עד סופו - אל תפחדי ממנו.

גם אני עוברת את התהליך מלווה באישה

מדהימה שמדריכה אותי ועוזרת לי להשאר על השביל הנכון. זה כל כך חשוב, לדעתי, לא לעבור את התהליך לבד.

Something New

New member
../images/Emo5.gifלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

מרגע הפרידה הייתי כל כך שלמה וכל כך חלולה הוא עשה עבודה טובה ולא השאיר שום חלקה טובה לגעגוע הדברים הרעים שהוא עשה האפילו גם על כל הטוב שהיה. את לא מתגעגעת אליו את מתגעגעת לזוגיות וזה בהחלט הגיוני ומובן . אהבתי את הגישה שלך ההסתכלות שלך וההבנה שלך לגבי הלבד מה שכן אני יכולה להגיד לך שלפעמים פשוט צריך להניח לדברים לבד ביחד זוגיות ילדים חתונה פרק ב' וכ"ו מדברים על זה לא מעט אני תמיד שתקתי מעולם לא הצהרתי מה טוב מה רע ידעתי בתוך ליבי מה אני רוצה לעצמי לא שללתי כלום לא זילזלתי בכלום השתדלתי לחיות ולעשות לעצמי טוב והכי הכי הקפדתי לא לצאת בהצהרות כאלו או אחרות את בטח יודעת על מה אני מדברת האמת פסחתי על הלהשתולל ולהתהולל אף פעם זה לא משך אותי ואף פעם זה לא עשה לי את זה ידעתי מה אני רוצה לעצמי ופשוט חייתי את החיים שלי יצאתי ביליתי וכ"ו ואחרי כל כך הרבה לבד אני פתאום מוצאת את עצמי הכי ביחד שיכול להיות (הדבר שהכי פחדתי מזה) וזה מדהים וכייף אני מוצאת את עצמי חייה מחדש אוהבת מחדש מאוהבת מחדש
מאחלת לך שמה שהכי טוב לך יגיע לך חמודה כל החיים לפניך.

תודה!

אני כל כך מתחברת למה שאת כותבת. מצאתי את עצמי אחר הצהריים אחד נכנסת לראות סרט. פעם לא הייתי מעלה על דעתי להכנס לסרט לבד, אבל הבנתי שלא רק שאני לא לבד, אז אני גם עם הבן אדם שאני הכי סומכת עליו, הכי אוהבת והכי רוצה להיות איתו - עם עצמי. כל כך נהניתי
אני בהחלט לא מתגעגעת אליו. הוא בן אדם טוב, אבל הזוגיות שלנו לא היתה טובה אלי (אני מניחה שבעיקר כי לא היתה שם זוגיות). החודשים האלה בלעדיו המחישו לי עד כמה טוב לי עם עצמי. היום אני חיה בתחושה שאין דבר שאני לא יכולה לעשות (נו, טוב, חוץ מדיאטה - אבל זה רק מוכיח כמה אני אנושית
). אני מצליחה להחזיר בית. לתת לילדים שלי מקום בטוח להיות בו. והכי חשוב - אני מגלה מחדש את הנשיות שלי. מה צריך יותר מזה?

Something New

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo106.gif

אהבתי כל מילה סוכר דבש ונופת צופים
הגעת למקום הנכון וזה הכי טוב ונכון. עשית את זה מותק כמו גדולה .

תגובה לשוב מתחילה מחדש../images/Emo201.gif

ברור שיש געגוע - הלבד הוא לא פשוט. את מתמודדת עם עצמך לגמרי אחד על אחד וצריך למצוא את כל הכוחות ממקור פנימי. לא סתם התחברנו עם מי שהתחברנו (בעבר) אז בעי שיחסר! אני רק לאחרונה התחלתי לחוש את זה אחרי כמעט שנה של פרידה. כנראה התפוגג הכעס מעט והגעגוע עלה. אבל אני גם זוכרת שממש ממש לא סתם נפרדתי ממנו! כמו שאת מספרת - שגם את יודעת שהוא לא לך. זה לא אומר שזה קל. ונחמד לי לחלוק סוף סוף עם מישהי שעוברת את אותו הדבר כי חברים בזוגות לא יבינו לעולם עד הסוף..עם כל הרצון והאהבה. התקופה האחרונה היא ללא ספק מהקשות בחיי..אך אני גם מרגישה שאני חזקה יותר מאי פעם.וכשאמצא את האיזון בין החוזק לבין כך שיחלוף הכאב..אהיה באמת בדרך חדשה.

mr_lonely

New member
אפשר לענות בכן ולא ?

כי אנחנו לא בנתק מוחלט, אנחנו עדיין נפגשים פה ושם לכוס קפה ועוגה, מנצלים את הפגישה לעדכונים שוטפים הדדיים, כולל החבר האחרון שפגשה וההוא שעשה לה עיניים במסעדה.
כי אני עדיין זוכר מה היה פעם.....
כי אני יודע מה יכול היה להיות.....

המממ....

לא. היה לנו כ"כ רע ביחד לקראת הסוף, שאין כבר למה להתגעגע. אבל פייר? לפעמים אני חולמת (בלילה, לא מתוך פנטזיה אישית) שאנחנו נפגשים ועוד פעם חוזרים (סיפור חיינו בערך) ואז אני ממש קמה מבוהלת. שמחה לראות שאני עדיין ישנה באלכסון

limiaw

New member
ממש לא מתגעגעת..../images/Emo4.gif

מה שהיה היה וטוב שנגמר.. מחכה לחדש .. מצפה למחר ..

rohi2

New member
|שבלולשלום לכם... אני עדיין בשלב שלהנות מהלבד

אמנם 10 חודשים עברו אך אני יודעת שאני עוד לא בנויה לקשר רציני ויתרה מכך, אני כל כך נהנית מהלבד... מהלישון באלכסון.... מלחבק את הכרית .... אני מניחה שמתישהו זה יעבור לי...

Bubble Girl 27

New member
היו ימים שהתגעגעתי

למשפחתיות לביחד ולחלוקה של הדברים בבית, לימים שהיה קצת יותר קל להסתדר ביומיום. אבל אז אני נזכרת בכל מה שעברתי איתו וזה עובר לי גם... טוב לי איפה שאני היום ואני חושבת שאני די מאושרת למרות שלא קל... אבל איך אומרים אצלנו בפולניה (נא לקרוא במבטא של בג'יג'ינה) מה שלא חורגת אותך מיחשלת אותך...

רחלי228

New member
מתגעגעת אליו

ומדברת על זה איתו. הוא בזוגיות נהדרת עם אשה מקסימה. אם זה לא היה. הייתי עושה הכל כדי שיהיה איתנו ונחזור להיות משפחה.

אני לא מתגעגעת...

אבל..מאוד אוהבת/מעריכה את האישיות ....הוא היה גבר אמיתי...ג'נטלמן, מפנק, מפרגן... אני מאחלת שהגבר הבא יהיה על אותו משקל רק עם אהבה.....

למעלה