אתם עוד פה?

היי אנשים!
מי עוד פה מהתקופה הפרה-היסטורית?
אולי לחזור לעשות לכם שרשורים מעניינים? :-P:
אני עוקב אחרי הפורום כמה שנים טובות למרות שאני ממעט לכתוב בו. אחרי המשבר הגדול שהעלים את רוב האנשים אני רואה התאוששות בהיקף הדיווחים והדיונים בחודשים האחרונים ושמח על כך.

GLSRA

Active member
אני עוקב אחרי הפורום כמה שנים טובות למרות שאני ממעט לכתוב בו. אחרי המשבר הגדול שהעלים את רוב האנשים אני רואה התאוששות בהיקף הדיווחים והדיונים בחודשים האחרונים ושמח על כך.
המשבר הגדול לא רק שגרם לאבדן מידע ואודבן האמון, הוא פיזר לכל הרוחות המון מהקוראים הוותיקים.
יש כאלו שפשוט נעלמו לגמרי למרות שבמשך שנים כתבו כאן.
יש גם הרבה פחות תמונות, כל מי שמצלם, מפרסם בשבתשתיות או בדף "חובבי רכבת ישראל" ...

davidfainshtein

Member
מנהל
המשבר הגדול לא רק שגרם לאבדן מידע ואודבן האמון, הוא פיזר לכל הרוחות המון מהקוראים הוותיקים.
יש גם הרבה פחות תמונות, כל מי שמצלם, מפרסם בשבתשתיות או בדף "חובבי רכבת ישראל" ...
אכן כך. אני לא אוהב את הממשק החדש. המון חומר הלך לאיבוד וזה פשוט הוציא את הרוח מהמפרשים. אני כן לפעמים נכנס וקורא אבל לא כותב כמעט. אבל אני שמח שעוד נשארו פה אנשים נאמנים מהגוורדיה הישנה.
בלי להשוויץ, אין הרבה אנשים שנתנו לתפוז כמו שנתתי אני. ניהלתי פורומים בתפוז במשך 12 שנה. באיזשהו שלב הסוס נגמר.

connex

Active member
אכן כך. אני לא אוהב את הממשק החדש. המון חומר הלך לאיבוד וזה פשוט הוציא את הרוח מהמפרשים. אני כן לפעמים נכנס וקורא אבל לא כותב כמעט. אבל אני שמח שעוד נשארו פה אנשים נאמנים מהגוורדיה הישנה.
בלי להשוויץ, אין הרבה אנשים שנתנו לתפוז כמו שנתתי אני. ניהלתי פורומים בתפוז במשך 12 שנה. באיזשהו שלב הסוס נגמר.
מסכים. אולי אפשר להתנחם שבשנים הקרובות יהיה לא מעט נושאים לדיון וסיקור בפורום: מכרזי תח"צ, הרכבת הקלה, אוטובוסים חשמליים, פרוייקט הreway באשדוד שאולי ייצא לפועל בעשור הקרוב (ואני פסימי)

raminec

New member
קשה לבוא בטענות אחרי שהשחיתו ככה את הממשק משתמש

GTS8

New member
היי אנשים!
מי עוד פה מהתקופה הפרה-היסטורית?
אולי לחזור לעשות לכם שרשורים מעניינים? :-P:
עוד פה מתקופה אחרת,
זוכר עוד שבשנות העשרה שלי דרך האתר נקבעה פגישה בנתע יחד עם חן מילינג. אז הם אמרו שכבר מתחילים לעבוד על הרכבת זה לקח כמעט 20 שנה
שמח לעדכונים שלך

למעלה