אתם עושים פה לפעמים מפגשים (במציאות)?

nevuer

New member
אתם עושים פה לפעמים מפגשים (במציאות)?

עם קריאת שירה או משהו כזה? אם כן אשמח להשתתף...

moonlihgt

New member
זה יכול להיות רעיון נחמד

מי את ספרי על עצמך??
לפי הידוע לי לא יצא לעשות אבל מה אתם אומרים כאן על הרעיון זה יכול להיות אפשרי לא?

nevuer

New member
אני גבר :)

ראובן, בן 31. תמיד הייתה לי זיקה למילים, אבל שירה נראתה לי מחוץ לתחום. לאחרונה, בעקבות תהליך אישיותי שאני עובר, התחלתי להתוודע לעולם הזה. אני ממש ממש בהתחלה, וברוב חוצפתי ויומרתי התחלתי כבר לכתוב... יש לי עוד המון מה לקרוא וללמוד.

שמים1

New member
אינני יודעת אם נעשו מפגשים כאלה בעבר הרחוק

לא הייתי נוכחת במפגשים כאלה .
אשמח שנערוך מפגש שכזה , אני מציעה שאנשים יביעו דעתם בשרשור הזה שפתחת
ואם כן אני מוכנה לארח מפגש כזה בביתי או אם תחליטו במקום ציבורי .

aiziq

New member
עשינו בעבר, אבל מהצוות ההוא רק אני נותרתי

נפגשנו לדעתי כחמישה או שישה מפגשים על פני כמה שנים והגיעה בהחלט הזמן לחדש את המסורת.
אין לי בעיה להפיק ולארגן ערב כזה, אלא שאני גר בצפון ( מצובה) ומן הסתם ערבים מסוג זה עדיף לעשות במרכז כך שלכולם נח להגיע.
(פעם הבאתי את כולם אליי לצפון, היינו מעל עשרים איש והיה מפגש נהדר, אבל די חד פעמי כי אף אחד לא מתלהב לנסוע שעתיים הלוך ושעתיים חזור - אנחנו שגרים בפריפריה כבר רגילים
)
&nbsp
המפגשים תורמים מאד לגיבוש הקבוצה ובעיקר תורמים לכך שאנחנו מבינים מאד שמאחורי הניק ישנו אדם. בסביבה וירטואלית אנחנו מתפתים לשכוח זאת לפעמים

&nbsp

moonlihgt

New member
למה לא צפון

בואו לטבריה האמת גם לי כבר לא משנה גם מטבריה לתל אביב שעתיים שלוש וגם למקומות אחרים בצפון כמו חיפה וקריות זה שעתיים
ואיפה זה מצובה?

aiziq

New member
טבריה זה אחלה רעיון

מצובה בגליל המערבי, ליד שלומי, מתחת ללבנון

jwin

New member

רעיון מאוד חיובי. לו היה קורם עור וגידים בסביבות פסח, הייתי יכול לקפוץ לארץ ולהשתתף...
הייתי מתחיל ממקום נוסף: אפשר אולי לתקן את האינפורמאציה על הגיל בכרטיס האישי. יש לזה חשיבות (אמנם רק חשיבות כלשהיא) בהבנת האדם שכתב שיר. אני פחות מרגיש חשיבות למין, זכר או נקבה. אבל אני הולך לאיבוד לפני מי שהוא בן 103 או בן 3...
בברכה
יהודה

אני חושב שזה רעיון טוב.

אני חושב שמפגש בין חברי הפורום יכול להיות מעניין, לראות אחד את השני, ולעשות מעין ערב שירה, בו כל אחד קורא משיריו, דווקא מפגש יכול לחבר יותר בין חברי הפורום לראות מבעד לזכוכית. ולקרב. אני באופן אישי לא מתאים לי דברים שכאלו, אני לא מעוניין לפגוש אף אחד. מעדיף להיות לבד. אבל באופן עקרוני אני חושב שהרעיון שלך מצוין, נראה מה שאר חברי הפורום יאמרו. חוץ מזה שהיה לך בהצלחה ככותב, יש הרבה מאוד מה לקורא ,ואפשר להתקדם עם הזמן. תשקיע ויש סיכוי שתצליח. אני מאמין בכישרון שמלווה בהשקעה. תקרא הרבה. זה יעזור לך, לי זה עוזר. וגם זה מעניין ומעביר את הזמן אז למה לא? טוב תמיד לקורא.

למעלה