אתם עם דפוק בשכל!!רציתם ציפורה קיבלתם קטיושה!

miri033

New member
אתם עם דפוק בשכל!!רציתם ציפורה קיבלתם קטיושה!

באמת שא"א היה לצפות ממכם ליותר.עד הרגע האחרון עוד קיויתי שההגיון ינצח אבל מתברר שאין לכם כזה דבר. דפוקים בראש!!!אל תבואו אחרי זה לבכות לא ידענו לא שמענו כשקטיטשה תמחק את הבית שלכם. ומה איתי??אני כברקניתי כרטיס טיסה לארה"ב וכשאתם תשבו במקלטים אני אהיה רחוק מפה. זה העונש שלכם.אתם יכולים להאשים רק את עצמכם!!! לא למדתם לקח מתוצאות ההתנתקות???! לא מספיק קטיושות נפלו עליכם??!(סליחה צפונים,לא התכוונתי לוילות שלכם) קבלו עוד!!הכל בעיסקת חבילה קדימה+ציפי +קטיושה הכל בעיסקת חבילה. שלם על 1 קבל 2 במתנה.

UKjewishboy

New member
../images/Emo45.gif

כל כך עצוב שזה נכון. אני לא מצליח להבין את ההגיון מאחורי כל כך הרבה קולות לציפי לבני. היא לא מציעה כלום, פשוט שום דבר עבור המדינה, וישראל לא צריכה ממשלה מושחתת שלא עושה כלום עבור העם שלה. ביבי לפחות מציעה להוביל את ישראל לכלכלה חזקה, להוריד מיסים, ולהגן על התושבים מפני טילים. פשוט קשה להבין את ההגיון שיש לאנשים. משהו ראה את חיים רמון, אברהם הירשנזון ב 4 שנים האחרונות? מה הם עשו עבור המדינה? למה אתם זורקים את הקולות שלכם לזבל?

Ma†an

New member
את צודקת, העם הזה לא זקוק לפטריוטים כמונו

ועוד חשבנו שחיילים לא מתו לחינם. מי שבחר באישה שתתן את הארץ מבלי שהערבים בכלל יבקשו, יקבל את העונש שלו. גזר דין מוות של אורניום מועשר תוצרת איראן. החיים שלנו פה אוטוטו נגמרים.

כי ביבי היה ממש ממש מכהן דגול שרק הפריח את

הכלכלה...נכון? כי הוא ממש פוליטיקאי הגון שלא שבר שום מוסכמות חברתיות...ולא יצר פערים חברתיים בישראל... צודקת...הוא ממש איש השלום התמים וההגון שרק רוצה שיהיו עשירים...עניים ומה שבינהם.... (אז זהו שלא נראה לי) אתם באמת חושבים שהעניין בארץ זה רק ערבים-ישראלים? תגידו לי אתם חיים בסרט אחד גדול...יש פה כלכלה לנהל שמתרסקת... אם ליברמן היה זוכה..וארה''ב הייתה מפסיקה לתמוך בנו כלכלית...היה הולך עלינו .. למה אנשים בישראל הם כאלה אנשים טיפשים שלא חושבים לטווח הרחוק? למה? ואחרכך מעיזים לבכות שקשה להם בארץ.... ואין להם עבודה...ואחרכך הולכים להצביע לאנשים הכי ימניים...זה ידוע שימין=הרס כי את כל הכסף משקיעים במלחמות ולא באנשים אבל אתם והאגו שלכם לא מוכן להבין דברים שמפלגת מרצ הבינה מזמן ואם הם היו עולים אז לא היו קורים הרבה דברים שקרו במדינה בשנים האחרונות. העיקר-''הערבים''...אין ליהודים סיכוי לנצח שום עם ערבי..תבינו והשכילו...שאנחנו כיהודים בקושי מגיעים ל 13 מיליון איש בעולם כולו... ורק מסביבנו יש איזה חצי מיליארד עמים ערביים..אז באיזה סרט אתם חיים תזכירו לי? יש גם בתוך ישראל נושאים יותר חשובים מעמדים חברתים, כלכליים וכ'ו ...העיקר... מלחמה מלחמה מלחמה... לדעתי אנשים עושים טעות שהם הולכים לימין הקיצוני. ביי.

UKjewishboy

New member
WTF

אתה יודע מה גורדון בראון האידיוט עושה כאן בבריטניה??? איך אתה מדבר על ביבי, הבן אדם תרם לכלכלה בישראל, בא לאנגליה ותראה איך אנשים חיים זרוקים ברחוב, בא ללונדון ותראה בן אדם בלי אוכל ובלי מקום מגורים! מה אתם מקשקשים, אתם חושבים שמנהיגים הם קוסמים שיכולים לעשות טוב לכולם, אה?? נתניהו רוצה להוריד מיסים, אולי אתה לא מרגיש את זה אבל אחרים מרגישים את זה, חברות בישראל ירגישו את זה, וזה רק בתחום כלכלה. אני לא רוצהההה בכלל להכנס לתחום הבטחון, מה לבני יודעת לעשות בבטחון חוץ מלהיות זיגזגית, מי צריך אותה לנהל את מדינת ישראל, מה קרה לאנשים שנכנסו להם ברגים לראש, תגידו מה נסגר אתכם??? קובי, לונדון

כלכלה של עשירים אולי...אבל ממה שזכור לי הוא

היה בעד קיצוץ משכורות לאמהות חד הוריות ...אז על מה אתה מדבר ? לא שאני חושבת שלבני זה הגורמה של הבחירות האלה , כן? לדעתי אין מבחינה רשמית במי לבחור....

למה את מדברת על תחומים שאת לא מבינה בהם?

"קיצוץ משכורות לאמהות חד הוריות"?! מה זה הדבר הזה? מה שהיה לפני ביבי הוא חבורה של נשים עצלניות שישבו בבית וקיבלו כספים מהמדינה,הם עשו 4-5 ילדים מכמה בעלים שונים והבעלים שלהן לא רצו לשלם מזונות. הן לא יכלו לעבוד במשרה חלקית כי אז הן היו מאבדות את הקצבה ובעצם היתה להן הכנסה נמוכה יותר. מה שביבי עשה הוא ביטל את העיוות הנורא הזה - מי שיוצאת לעבוד תקבל מענק ומי שיושבת בבית לא תקבל, מהלך זה נועד לעודד נשים לעבוד ולא לעודד בטלנות ואכילת חינם. למה המאבק המפורסם לא כוון נגד בתי המשפט וההוצאה לפועל שיכריחו את הבעלים לשלם מזונות? למה אני מכספי המיסים שלי צריך לממן את "שמחה מדימונה" ואת הילדים שלה?

אם לא ידעת עקרת בית זה שתי עבודות במשרה מלאה.

אבל לא הייתי מצפה מבנאדם כמוך להבין את זה.

מה שכתבת זה לא רלוונטי בכלל

זה שאישה בוחרת לשבת בבית ולהיות עקרת בית ולגדל ילדים זה נפלא, אך אין שום סיבה שבעולם שהיא תקבל כסף על זה. זאת ועוד, אין סיבה שאני,ושאר האזרחים העובדים, מכספי המיסים שלנו, יממנו את הילדים שלה. היא רוצה לשבת בבית שתמצא ספונסר(בעל שעובד בשביל שניהם) ואם את חושבת שצריך להיות מענק, אז הוא צריך להיות שווה גם לגברים שבוחרים לשבת בבית ולהיות "עקר בית". מה שלא קיים היום.

rainbow21

New member
עדיף..

את ש"ס אם כבר לא? עלק קצבאות ילדים.הם עושים ילדים לא עובדים וכולנו ממנים את הילדים שלהם ע"י מיסים

יניבל1

New member
מאיפה אתה יאו ביבי יודעים שהן עצלניות?

ואולי חלקן לא עובדות כי הן לא מוצאות עבודה ? ואולי חלקן לא עובדות כי הן לא מוצאות עבודה עם שכר שמספיק כדי לפרנס את אותם 4-5 ילדים שאתה מדבר עליהם?

מה זה משנה למה?

העובדה היא שהן לא עובדות ולכן אין סיבה שיקבלו כסף. צריך לעודד תעסוקה - פעולות כמו סבסוד מלא של מעונות יום או הכרה בהוצ' מטפלת כהוצאה מוכרת הן בכיוון הנכון, אבל בשום פנים ואופן אסור לתת לנשים אלו כסף מזומן - כי אסור בשום פנים ואופן לעודד בטלה. המדינה צריכה ליצור מנגנון בו הנשים יוכלו לעבוד ולא מנגנון בו משתלם לשבת בבית. ואם כבר נגעת בנקודה של כמות הילדים, אם אין לך אפשרות לגדל 4-5 ילדים - אל תעשי אותם!

יניבל1

New member
בישראל אין הומלסים?

ומה בדבר אנשים שחיים בתת תזונה עם פחד מתמיד שיזרקו מתישהוא לרחוב?

rainbow21

New member
ככה זה

מתלהבים שבוחרים בביבי ובכל הימין הקיצוני ואחר כך מקטרים.. לא חושבים לטווח הארוך? אפילו לא לקרוב ...העיקר שלא רוצים את הערבים. הכי עצוב הוא שהרוב בוחר אבל כל המדינה משלמת על זה אחר כך ובמיוחד החלשים

miri033

New member
שלום לך מר"צניקית צעירה!

לא אמרתי שביבי הוא זהב אבל לביבי יש נסיון כלכלי והוא כלכלן. מה יש לציפי ליבני להציע??! ובאשר למצב הבטחוני אתם הצפונים השמאלנים רוצים להביא לערבים עוד ועוד ומה לקבל בתמורה???טרור!! כי כך הערבים רוצים לקבל עוד. שלום עם הערבים לא היה ולא יהיה!!.תקלטו את זה פעם אחת ולתמיד.!! כמה שניתן להם עוד חלקים מהארץ הם ירצו עוד ויעשו טרור כדי להשיג את זה. למה את חיה בסרט??! לא ראית איך כל הארץ נהפכה לזירת מלחמה כתוצאה ההתנתקות??!

מסכים, רק תיקון קטן

ביבי לא כלכלן ביבי בוגר הטכניון בהנדסה, ויש לו תואר שני במנהל עסקים מMIT.

בדנתמ

New member
תראי...

יש להבין ששיפורים כלכליים הם משהו שלוקח לו זמן להתפתח. אי אפשר להגיד שבגלל שביבי היה שר אוצר ולא ראית תוך שנה פריחה עצומה בכל תחומי החיים, שהוא נכשל. אם היו מנהלים את המדיניות שלו 5 שנים ועדיין לא היה שיפור, ניחא. דווקא הכלכלה היא אחד היתרונות של ביבי, ומדובר בתחום שהוא מבין לא רע. בתוכנית שלו דאז היו המון פגמים, אל תביני אותי לא נכון, אבל היא עדיין פישרה במקצת את הכלכלה בארץ באופן זמני. עכשיו, אחרי שהמשבר פרץ, אני מניח שביבי יודע אילו קווים ממשנתו הכלכלית עליו לשנות. ואין כל קשר בין כלכלה ורדיפת שלום. את טוענת שאנשים לא חושבים לטווח הארוך, אבל עלייך לחשוב לטווח זה בעצמך באופן קצת יותר טוב לדעתי. למשל, בנוגע לשלום. זה צריך להיות אינטרס עליון של מדינת ישראל לחיות בשלום עם שכניה. בדיוק מהסיבה הזאת יש להבין ששלום עם הפלסטינים יש להשיג לאט לאט. זה לא משהו שניתן להשיגו עכשיו תוך קדנציה אחת. יש להתחיל מכינון משטר יותר יציב בקרב הפלסטינים, שיצליח לאגד תחתיו את בני עמו ולגרום להם לשמוע לו. לאחר מכן יש להתחיל בתהליך של חיסול ההסתה הגזענית והדתית בחינוך הפלסטיני נגדנו. מדובר בתהליך שיימשך כמה שנים. רק לאחר כל זה, ניתן להתחיל לדבר על שלום ועל הגדרות טריטוריאליות וריבוניות. 10 שנים במקרה הטוב. 15-20 בראיה יותר ריאלית לצערי. אם ננסה לעשות מהלכים של הסכמים טריטוריאליים כבר עכשיו, רק נרחיק את השלום הזה עוד יותר. לגבי ארה"ב, הם לא היו מפסיקים לתמוך בנו גם אם קצלה מהאיחוד הלאומי היה נהיה פה ראש הממשלה בראש מפלגה של 45 מנדטים. הם לא תומכים בנו כי הם אוהבים אותנו וחושבים שזה הדבר המוסרי לעשות. הם תומכים בנו משום שיש להם אינטרס מובהק שנהיה כאן. אנחנו דריסת הרגל שלהם במזרח התיכון והחזית הקשה שלהם מול גורמי טרור איסלאמי רצחניים. בטחונית וכלכלית יש להם אינטרס מובהק לתמוך בנו. התמיכה תיפסק לא כאשר תעלה כאן ממשלה ימנית בעוד שם עולה אחת שמאלנית, אלא כאשר האינטרס שלהם ישתנה, וזהו. ואני לא מבין למה את משתמשת בביטויים כמו "זה ידוע שימין = הרס". ידוע למי? את לא מסכימה עם הימין וזה לגיטימי, אבל מדובר בעניין סובייקטיבי. אני לא מסכים עם האג'נדה של מרצ. אני אכתוב שלדעתי היא תביא עלינו הרס, אבל לא ש"זה ידוע". בצורה זו את רק מעוררת אנטגוניזם בקרב אנשים ממרכז הקשת הפוליטית ומקשה עליהם לשמוע את דברייך. ולגבי הנקודה הספציפית שבאת להביע שם: ימין מדיני בארץ הוא בד"כ שמאל כלכלי ולהפך. בסופו של דבר יצא שדווקא המפלגה הסוציאליסטית - העבודה מונהגת כיום בידי איש ימין כלכלי. קדימה היא סוג של שמאל מדיני, עם גיחות ספורדיות ולא מובנות ימינה בשל אינטרסים אישיים של חבריה. מבחינה כלכלית, בשל אותם אינטרסים, היא ימנית מאוד. מפלגת השמאל - אופורטוניזם קדימה, היא שהוציאה הון תועפות על מלחמות. לא מפלגות הימין. ולגבי הפסקה האחרונה שכתבת: אני לא רוצה להילחם בכל הערבים. הם אלה שרוצים להילחם בי ואני אגן על עצמי אם אדרש לכך. הסיבה שאיני רוצה לפתוח במלחמה אינה שאין סיכוי לנצח, כי דווקא יש, אלא שאין זה מוסרי. אני מזכיר לך שבכל מלחות ישראל היינו בנחיתות מספרית עצומה. במלחמת השחרור היינו גם בנחיתות טכנולוגית בנוסף לכל. בכל זאת ניצחנו בהן. בששת הימים, היינו בנחיתות מספרית עצומה, ולמעט חיל האוויר, גם בנחיתות טכנולוגית ניכרת. בכל זאת, בשל חשיבה טקטית ואסטרטגית עדיפה, והידיעה שאם נפסיד נמות כולנו, הבסנו בצורה הטוטאלית ביותר 4 צבאות ערב, שהיו גדולים בערך פי 6 מכוחותינו. והיום... לישראל עליונות טכנולוגית מובהקת. חיל האוויר שלנו הוא הטוב והמתקדם ביותר באזור, חיל המודיעין שלנו שם את חילות המודיעין של אויבינו בכיס הקטן, הכוחות הקרקעיים שלנו מצוידים טוב יותר מאלה של אויבינו, צה"ל מאמן אל לוחמיו בצורה עדיפה, וגם מבחינת אמצעים אסטרטגיים יש לנו עליונות עליהם. בעידן שבו הטכנולוגיה יכולה להכריע מלחמות בצורה כה מובהקת, למספר החיילים אין חשיבות בהכרח כה עצומה. את יכולה למחוק צבא שלם של מאות אלפי חיילים עת שהם מתקדמים לשטחך, באמצעים אסטרטגיים טכנולוגיים. אם צבא ערבי כלשהו יתקוף אותנו, אנחנו מסוגלים לחסל את כוחו כליל. ולגבי סדרי העדיפויות שלך, אולי הדבר היחיד שאני מסכים איתך באופן חלקי, הוא שיש עוד נושאים חשובים. אני חולק על דעתך בנוגע לסדר העדיפויות. אם היו מחסלים אותנו מבחינה צבאית לא היו כאן מעמדות חברתיים, פשוט מאוד כי אין כאלה בין גוויות. אבל בלי קשר, אני סבור שכל הנושאים חשובים ושצריך ואפשר לפעול בכל המישורים. לפעול לחיזוק נושאי הביטחון לא סותר את חיזוק הכלכלה והחברה. להפך, הנושאים מפרים אחד את השני לפי ראייתי.

למעלה