אתמול דקרו אותי שוב

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הפעם זה היה במרפאה ליד הבית, הגעתי עשר דקות לפני הזמן, חוסנתי ותוך 3 דקות לכל היותר הייתי כבר בחוץ.
נראה לי שהקופות למדו בנתיים איך לעבוד והעסק מתקתק יפה.

למרות שהפחידו והזהירו שאחרי המנה השניה התופעות יותר חזקות אני כבר 27 שעות אחרי ובנתים שום תופעת לווי, אפילו את הדקירה אני לא מרגיש,
שישאר ככה.

תרבחו ותתחסנו.

GoldenEyes

Well-known member
הפעם זה היה במרפאה ליד הבית, הגעתי עשר דקות לפני הזמן, חוסנתי ותוך 3 דקות לכל היותר הייתי כבר בחוץ.

למרות שהפחידו והזהירו שאחרי המנה השניה התופעות יותר חזקות אני כבר 27 שעות אחרי ובנתים שום תופעת לווי, אפילו את הדקירה אני לא מרגיש,
שישאר ככה.

תרבחו ותתחסנו.
תודה על העדכון שיח
כפי שאמרת "שיישאר ככה"
מבין שהשמועות על זנבות וקרניים הן רק שמועות :)
מעודד אחרים , תודה

נערך לאחרונה ב:

שישאר ככה.

תרבחו ותתחסנו.
שמחה לשמוע ומקווה שעדיין אתה מרגיש טוב.

דקל נור*

Well-known member
רק בריאות. לי לא בוער להתחסן. רק אם יתחילו להצר את צעדינו, אכנע.
בינתיים גיליתי יתרון אחד למסכות. אני נוטה לפעמים, כשיש לי קטע הליכה לבד ברחוב, לדבר לעצמי. עם המסכה אני כבר לא צריכה לדאוג שאראה קצת חריגה.

אבח"י

Well-known member
בינתיים גיליתי יתרון אחד למסכות. אני נוטה לפעמים, כשיש לי קטע הליכה לבד ברחוב, לדבר לעצמי. עם המסכה אני כבר לא צריכה לדאוג שאראה קצת חריגה.
היפניות שלא מתאפרות עוטות יותר מסכות מאלו המתאפרות. אלה שלא מתגלחים או שיניהם נראות רע גם יעדיפו מסכות היפן, כלומר בערי הענק, כמו טוקיו למשל.

אבי בן 1231

Well-known member
גם אם תדברי לעצמך ללא מסיכה אין סיכוי שתראי חריגה, כיום רואים הרבה אנשים ברחוב שניראה שהם מדברים עם עצמם אך יש להם קשר בבלוטוז לנייד וכך נדמה שהם מדברים לעצמם.

GoldenEyes

Well-known member
גם אם תדברי לעצמך ללא מסיכה אין סיכוי שתראי חריגה, כיום רואים הרבה אנשים ברחוב שניראה שהם מדברים עם עצמם אך יש להם קשר בבלוטוז לנייד וכך נדמה שהם מדברים לעצמם.
לגמרי
ובמיוחד כשיש שיער ארוך אז לא רואים שיש בלוטוס
קרה לי כבר כמה פעמים שראיתי שמישהו מדבר ואני שואל אותו דיברת אלי ? :)

קלייטון.ש

Well-known member
אני שם לב לתופעה שנראית לי לא טובה, שאלה שמתחסנים חושבים שעכשיו הם גיבורי על ויכולים להתנשק חופשי עם חולה קורונה מאומת.
חושבים שבגלל שקיבלו חיסון הם יכולים לעשות את כל מה שנאסר על אלה שלא התחסנו, ולממש את הפנטזיות שצברו לאורך השנה, כמו לקפוץ בנג'י ולצנוח ממטוס קרב ולשבת במסעדה.
אני לא חושב שזה ככה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אני שם לב לתופעה שנראית לי לא טובה, שאלה שמתחסנים חושבים שעכשיו הם גיבורי על ויכולים להתנשק חופשי עם חולה קורונה מאומת.
חושבים שבגלל שקיבלו חיסון הם יכולים לעשות את כל מה שנאסר על אלה שלא התחסנו, ולממש את הפנטזיות שצברו לאורך השנה, כמו לקפוץ בנג'י ולצנוח ממטוס קרב ולשבת במסעדה.
אני לא חושב שזה ככה.
אני להבדיל ממך לא חושב שאני יכול להתנשק עם חולה קורונה מאומת.

עם חולת קורונה מאומתת זה כבר סיפור אחר.

אני לא חושב שזה ככה.
מעניין אותי מי רוצה להתנשק עם חולה קורונה מאומת.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כולה כתבת ש"לא חושב שאני יכול להתנשק עם חולה קורונה מאומת?"
מדוע אתה חושב שאתה לא יכול?
או לא חושב ש..
או לא חושב?
או?
קודם כל מחובתך להזהיר אותי מפורשות שכל מה שאכתוב ירשם ועלול לשמש נגדי.

בכל אופן נראה לי שזה השלב שאני אתייעץ עם היועמ"ש שלי לפני שאמשיך להשיב לשאלותיך.

לחלופי חילופין אטען כי תשובותי לא ניתנו מרצוני החופשי אלא בהשפעת תופעות הלווי של החיסון שאותן אני כמובן מכחיש.

GoldenEyes

Well-known member
קודם כל מחובתך להזהיר אותי מפורשות שכל מה שאכתוב ירשם ועלול לשמש נגדי.

בכל אופן נראה לי שזה השלב שאני אתייעץ עם היועמ"ש שלי לפני שאמשיך להשיב לשאלותיך.

לחלופי חילופין אטען כי תשובותי לא ניתנו מרצוני החופשי אלא בהשפעת תופעות הלווי של החיסון שאותן אני כמובן מכחיש.
:ROFLMAO: שיח'
גדוללללללללל

למעלה