אתמול היינו אצל הרופא שלנו

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
הי גולה!

(הבעלי המקסים ואני) כדי לראות מה האופציות העומדות בפנינו בקשר לתרומה. אני הגעתי חזקה מתמיד, נחושה והחלטית. הרופא התחיל לדבר ולספר על הפרוצדורה ואז הוא אמר: "אני מקבל רשימת תורמות באופן שבועי עם נתונים חיצוניים, צבע עיניים, גובה, משקל..." ואיך שהוא מראה לי את הרשימה, התחלתי לבכות!!! לא עמדתי בזה, פתאום המחשבה שזה באמת עומד לקרות ושאני צריכה לבחור את הילד שלך מתוך רשימה. לקח לי זמן להרגע, בזכות בעלי הנשמה והרופא המדהים. בסופו של דבר החלטנו על האופציה של קפריסין. אני אשמח לשמוע חויות ממי שעברו גם בפריסין את התרומה והאם גם אצלכן הבעל היה צריך לנסוע שבוע / שבועיים קודם להקפיא את הזרע. שיהיה לכולנו בהצלחה.
הי גולה!
אני ממש מבינה את התגובה שלך. יכול להיות שפתאום כשקיבלת את הרשימות הכול נראה לך אמיתי ואולי גם קצת מסובך. התהליך שלנו לא פשוט ויש הרבה תלאות בדרך. כל הסיטואציה של בחירת התורמת, הנסיעה, הציפייה לביציות, כל התאום הזה בין כל הגורמים, וכמובן הכסף והפרוצדורה המעצבנת - מספיק סיבות קצת לרחם על עצמנו מדי פעם. העיקר שאת יודעת לא לתת לזה להשתלט עלייך והעיקר שאת זוכרת שבסוף התהליך מחכה לך תינוק מקסים שתוך כמה ימים תשכחי בכלל איך הוא הגיע ומה עברת בשבילו. והכי חשוב - נראה לי שעם בעל כזה לצידך אין ספק שתשיגי את המטרה ותקבלי כל מה שאת רוצה. בקשר לעניין הזרע, אני נסעתי לרומניה ובעלי נסע איתי. הגענו כמה ימים קודם כדי לתת זרע טרי. למה את לא יכולה לעשות את זה ככה? אצל מי את מטופלת? נשמח לשמוע קצת פרטים על הפרוצדורה אצלו כדי שכל הבנות כאן ידעו. בהצלחה!

vif

New member
../images/Emo150.gifבענין הבעל..

(הבעלי המקסים ואני) כדי לראות מה האופציות העומדות בפנינו בקשר לתרומה. אני הגעתי חזקה מתמיד, נחושה והחלטית. הרופא התחיל לדבר ולספר על הפרוצדורה ואז הוא אמר: "אני מקבל רשימת תורמות באופן שבועי עם נתונים חיצוניים, צבע עיניים, גובה, משקל..." ואיך שהוא מראה לי את הרשימה, התחלתי לבכות!!! לא עמדתי בזה, פתאום המחשבה שזה באמת עומד לקרות ושאני צריכה לבחור את הילד שלך מתוך רשימה. לקח לי זמן להרגע, בזכות בעלי הנשמה והרופא המדהים. בסופו של דבר החלטנו על האופציה של קפריסין. אני אשמח לשמוע חויות ממי שעברו גם בפריסין את התרומה והאם גם אצלכן הבעל היה צריך לנסוע שבוע / שבועיים קודם להקפיא את הזרע. שיהיה לכולנו בהצלחה.
בענין הבעל..
הוא נסע ביום שהיה מתאים לו לתת את הזרעונים אנל אפשר היה לנסוע יחד ולחכות כמה ימים עד ההחזרה כלומר לנסוע ביום השאבה ואז לחכות 5 ימים עד ההחזרה בדכ הם מחזירים בלסטוציסטים.... אחרי הפעם הראשונה ומאחלת לך שלא יהיו יותר..אבל נשאר להם מלאי של זרע לאחים או לאחיות כך שהוא לא צריך לנסוע יותא .. ושאלה אומרים לנסוע או ליסוע???

רועיבת

New member
../images/Emo24.gif

מצטערת שלא יכולה לעזור לך לגבי קפריסין (אבל ראיתי שכבר קיבלת תשובות). אין ספק שמדובר ברכבת הרים רגשית, אישית, עברו כבר כמעט עשרה חודשים מאז שאני יודעת, וטרם הצלחתי לעזור כוחות ולהתחיל בכלל בתהליך... אז תבכי, תתנקי, ותסתערי על המטרה עם כל הכוח!

רועיבת

New member
ושאלה

מצטערת שלא יכולה לעזור לך לגבי קפריסין (אבל ראיתי שכבר קיבלת תשובות). אין ספק שמדובר ברכבת הרים רגשית, אישית, עברו כבר כמעט עשרה חודשים מאז שאני יודעת, וטרם הצלחתי לעזור כוחות ולהתחיל בכלל בתהליך... אז תבכי, תתנקי, ותסתערי על המטרה עם כל הכוח!
ושאלה
אין אפשרות להקפיא זרע ולשלוח אותו מהבית? (או שזה פוגע באיכותו?) למיטב זכרוני, שמעתי פעם שבאחת הנסיעות עם פרו' משיח נסע כמה ימים לפני הנשים נציג מ"טעם המיזם" עם זרע של בני הזוג, וחסך להם את הנסעיה המוקדמת. זה לא אפשרי?

a17

New member
זה אפשרי

ושאלה
אין אפשרות להקפיא זרע ולשלוח אותו מהבית? (או שזה פוגע באיכותו?) למיטב זכרוני, שמעתי פעם שבאחת הנסיעות עם פרו' משיח נסע כמה ימים לפני הנשים נציג מ"טעם המיזם" עם זרע של בני הזוג, וחסך להם את הנסעיה המוקדמת. זה לא אפשרי?
זה אפשרי
אנחנו (בן הזוג) מסר את הזרע באסותא שבוע לפני הנסיעה, כמובן שכמו כל דבר קפוא בנושא שלנו בטח האיכות קצת יורדת, אף על פי שגם מי שלוקחת מבנק הזרע זה נשמר שם קפוא...

ayoosh

New member
אני כ"כ יכולה להזדהות...

אני כ"כ יכולה להזדהות...
אנחנו כרגע לפני פגישה עם רופא, ואני כ"כ רואה את עצמי בוכה באיזשהו שלב... זה באמת כבר הופך לגביכם לממשי...! אתם הולכים על זיגי בקפריסין או על פדיוס?? מי הרופא שהפנה אתכם? בכל אופן, הכי חשוב- בהצלחה, וכן, גם אני לא חושבת שהמינוח המתאים הוא "התאבלות", אני חושבת שהעובדה שהעניין הופך לממש מרגשת ומלחיצה כאחד... הכי חשוב- שיהיה ב ה צ ל ח ה !!!!!

אריאלה22

New member
גולה היקרה, אי אפשר שלא להבין את מה

אני כ"כ יכולה להזדהות...
אנחנו כרגע לפני פגישה עם רופא, ואני כ"כ רואה את עצמי בוכה באיזשהו שלב... זה באמת כבר הופך לגביכם לממשי...! אתם הולכים על זיגי בקפריסין או על פדיוס?? מי הרופא שהפנה אתכם? בכל אופן, הכי חשוב- בהצלחה, וכן, גם אני לא חושבת שהמינוח המתאים הוא "התאבלות", אני חושבת שהעובדה שהעניין הופך לממש מרגשת ומלחיצה כאחד... הכי חשוב- שיהיה ב ה צ ל ח ה !!!!!
גולה היקרה, אי אפשר שלא להבין את מה
שעובר עליך. התהליך שאת נמצאת בעיצומו לא קל ומלווה בטלטלות רגשיות עצומות. אני אישית מבינה מאוד אם חשת תחושת עצב או זעם על חוסר היכולת להרות מביציות שלך וכנראה שזה חלק בריא וטוב שאת עוברת אותו, אפילו שזה לא קל. אני שמחה שיש לך בעל נפלא ותומך, ונשמע לי שגם רופא אנושי - כי זה עושה את כל ההבדל. תקראי שוב את מה שכתבו כאן בפורום בנות שיש להן ילדים מתרומת ביצית ותתעודדי, וחוץ מזה אל תשכחי שיהיה לך חלק פעיל וגדול בהבאת הילד לעולם ובנשיאתו 9 חודשים. אז נכון שההתחלה רחוקה מלהיות טבעית, אבל כל היתר טבעי וממשי בדיוק כמו בכל הריון אחר. אבל בינתיים המון
דפנה

גולה1

New member
מה זה פדיוס?

אני כ"כ יכולה להזדהות...
מה זה פדיוס?
אנחנו הולכים על קפריסין.

ayoosh

New member
אני יודעת על שתי אפשרויות בקפריסין

מה זה פדיוס?
אנחנו הולכים על קפריסין.
האחת- במרפאת זיגי (אני חושבת שהתאומים המקסימים של שרון 123 הם בעזרתם) ויש את פדיוס, שהבקרוב מאוד תינוק נפלא של דפנה (והקצת יותר רחוק של סביון) הם בעזרתם. עד כמה שידוע לי - בזיגי התורמות מאוקראינה, בפדיוס- יש גם קפריסאיות, פדיוס גם כנראה קטן יותר... אני חושבת שאת כל הפרטים וההבדלים תמצאי ברשימת המרפאות ורופאים...

vif

New member
תיקון --בזיגי התורמות מרוסיה

האחת- במרפאת זיגי (אני חושבת שהתאומים המקסימים של שרון 123 הם בעזרתם) ויש את פדיוס, שהבקרוב מאוד תינוק נפלא של דפנה (והקצת יותר רחוק של סביון) הם בעזרתם. עד כמה שידוע לי - בזיגי התורמות מאוקראינה, בפדיוס- יש גם קפריסאיות, פדיוס גם כנראה קטן יותר... אני חושבת שאת כל הפרטים וההבדלים תמצאי ברשימת המרפאות ורופאים...
תיקון --בזיגי התורמות מרוסיה
סט.פיטרבורג שני המרכזים בקפריסין ושניהם נמצאים בקישורים יש לשנייהם אתר אינטרנט

סביון1

New member
הי גולה

הי גולה
ממליצה לך לחפש בטאגליינס את הקישור "מידע מרוכז על רופאים ומרפאות שעוסקים בתרומת ביצית" שם תמצאי גם מידע על המכונים בקפריסין. בקשר לזרע - אם ממילא מקפיאים אז למה בעלך צריך לנסוע לשם? שיתן זרע כאן, יקפיאו וישלחו. אפשרות שניה היא שהוא נוסע כמה ימים לפני ההחזרה, ביום השאיבה של התורמת, כדי לתת זרע טרי. בהצלחה, סביון

הרגשה מוכרת. כשאמרו לי שצריך תרומת

הרגשה מוכרת. כשאמרו לי שצריך תרומת
ביצית הרגשתי כאילו קיבלתי אגרוף חזק בבטן. אבל הרצון לילד גבר על הכל - ואם זה מה שצריך לעשות, אז עושים. שיהיה לכם בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה