אתמול הייתי עם FIREMAN ברמת"א:

מצב
הנושא נעול.

ואני מקווה שבשעה הקרובה הוא יתחיל להעלות תמונות. אני צילמתי אתמול גם את שלט ההקמה של תחנת הרכבת החדשה בלהבים ולדעתי זו תחנה מדהימה ביופיה. תמונות יפותחו בשבוע הבא.

ערן: תראה לח'ברה את הכובע היוקרתי..

ואני מקווה שבשעה הקרובה הוא יתחיל להעלות תמונות. אני צילמתי אתמול גם את שלט ההקמה של תחנת הרכבת החדשה בלהבים ולדעתי זו תחנה מדהימה ביופיה. תמונות יפותחו בשבוע הבא.
ערן: תראה לח'ברה את הכובע היוקרתי..

כמו-כן 3 מכרזים היום בעיתון:

1. מכרז להקמת קיר אקוסטי בעתלית ובמושב דור, 2. מכרז לביצוע עבודות עיבוד שבבי עבור רכבת ישראל, 3. מכרז להקמת תחנת הרכבת - יבנה מזרח: מכרז תשתית. עכשיו 13:44 ואני מניח שבשעות הקרובות המכרזים יועלו גם לאתר האינטרנט. בינתיים רק בעיתון.

רק ברבע השעה האחרונה הועלו

1. מכרז להקמת קיר אקוסטי בעתלית ובמושב דור, 2. מכרז לביצוע עבודות עיבוד שבבי עבור רכבת ישראל, 3. מכרז להקמת תחנת הרכבת - יבנה מזרח: מכרז תשתית. עכשיו 13:44 ואני מניח שבשעות הקרובות המכרזים יועלו גם לאתר האינטרנט. בינתיים רק בעיתון.
רק ברבע השעה האחרונה הועלו
3 המכרזים לאתר האינטרנט וכתוב בהם: תאריך פרסום: 21.09.2005. שטויות ! הם פורסמו רק היום, גם באתר, וגם בעיתון. כשמדובר במכרזים, הבדל של יום הוא משמעותי ! אני לא מבין למה לא יכולים לפרסם נתון אמת !

כמו כן בגיליון "חופשי-חודשי" מס' 86

כמו כן בגיליון "חופשי-חודשי" מס' 86
של "אגד" מחודש ספטמבר, תמונת שער יפה של 84-538-01 עם מנוע O442. בעמ' 26 כתבה של דני הענק על אוטובוס 89-824 שכבר דנו בו באריכות כאן בפורום, כולל תמונות.

fireman

New member
ועוד הודעות לחברי פורום מאזור לוד

אם יש כאן חברי פורום מאזור לוד המעוניינים לתעד באופן שוטף את הקמת התחנה בגני אביב מוזמנים ליצור עימי קשר ואני אדאג למעוניין\ת אישור כניסה חופשי לאתר ההקמה.

ה דרומי

New member
בלוד יש כבר תחנה ואיפה החדשה.

אם יש כאן חברי פורום מאזור לוד המעוניינים לתעד באופן שוטף את הקמת התחנה בגני אביב מוזמנים ליצור עימי קשר ואני אדאג למעוניין\ת אישור כניסה חופשי לאתר ההקמה.

ליד הבית שהחטוף שפך לי בו את הקפה..

אני נשבע לך: זה רק עניין של זמן....

ה דרומי

New member
חמור חלוד מי ששפך את ה../images/Emo96.gif זה

אני נשבע לך: זה רק עניין של זמן....
חמור חלוד מי ששפך את ה
זה
אתה מהשטוללות שלך עם ה
ה חלוד כבר כתבנו לא תקום התחנה איפה שהיא היתה אמורה להבנות כבר לפני כ8 שנים. חזרתי עכשיו מסיבוב רגלי וחיפשתי איפה יש תחילת בניה שלט משהו אין כלום הכול נשאר אותו הדבר

ה דרומי

New member
תמונה

חמור חלוד מי ששפך את ה
זה
אתה מהשטוללות שלך עם ה
ה חלוד כבר כתבנו לא תקום התחנה איפה שהיא היתה אמורה להבנות כבר לפני כ8 שנים. חזרתי עכשיו מסיבוב רגלי וחיפשתי איפה יש תחילת בניה שלט משהו אין כלום הכול נשאר אותו הדבר
תמונה

די עם המילה חלוד. די בחייאת ארז.

חמור חלוד מי ששפך את ה
זה
אתה מהשטוללות שלך עם ה
די עם המילה חלוד. די בחייאת ארז.
בוא נהיה קצת רציניים. אינני יודע אודות המיקום המדוייק אבל ערן בטח יודע כי הוא מכיר ת'קבלן.

fireman

New member
בשעה הקרובה?...לך לך לישון ../images/Emo6.gif

בשעה הקרובה?...לך לך לישון

הרגע חזרתי מביקור באוניברסיטה והיה חם...! מזל שלקחתי איתי את הכובע מרמת"א

fireman

New member
אני מתאר לעצמי שלא....בד"כ מציבים

תראה להם את הרקמה....
האם אתה יודע אם כבר יש שלט הקמה לאוסף בקרבת תחנת גני אביב?
שלטים לתחנות אחרי שמתחילים לעבוד ועד כמה שידוע לי יתחילו לעבוד רק אחרי החגים אני אברר את זה במוצ"ש.

תודה. לוח 63 ממתין...

שלטים לתחנות אחרי שמתחילים לעבוד ועד כמה שידוע לי יתחילו לעבוד רק אחרי החגים אני אברר את זה במוצ"ש.
תודה. לוח 63 ממתין...
עד היום צילמנו כולכם ואני ביחד למעלה מ- 488 שלטי הקמה ושלטים אחרים מעניינים של הרכבת בארץ. בהזדמנות זו תודה לכל הצלמים. התמונות כוללות גם רכבות קלות כמובן ולדעתי האוסף כרגע שלם, נכון להיום. אם מישהו מזהה שלט הקמה חדש, אנא צלמו ו/או הודיעו לי בבקשה. תודה בשמי ובשם לוח 63 של הארכיון.

אני מכיר שלט תחנת קרית אריה

תודה. לוח 63 ממתין...
עד היום צילמנו כולכם ואני ביחד למעלה מ- 488 שלטי הקמה ושלטים אחרים מעניינים של הרכבת בארץ. בהזדמנות זו תודה לכל הצלמים. התמונות כוללות גם רכבות קלות כמובן ולדעתי האוסף כרגע שלם, נכון להיום. אם מישהו מזהה שלט הקמה חדש, אנא צלמו ו/או הודיעו לי בבקשה. תודה בשמי ובשם לוח 63 של הארכיון.
אני מכיר שלט תחנת קרית אריה

מצב
הנושא נעול.
למעלה