אתמול הייתי עם FIREMAN ברמת"א:

מצב
הנושא נעול.
חה-חה-חה ! אהבתי ! רללללססססססססססס

ערן מתי תלמד..., זה RLS,
בדיוק הפוך! , R-L-S בוא נתרגל: R יפה... עכשיו L : RL ובסוף בסוף S : RLS כל כבוד
חה-חה-חה ! אהבתי ! רללללססססססססססס

חה-חה-חה ! אהבתי גם את זה והנה עוד:

עוד התחצפות כזאת....ואתה
בוא נתרגל: ח יפה... ס מצויין! ו נהדר! ם קפיש?
חה-חה-חה ! אהבתי גם את זה והנה עוד:
ADIDAS מה זה??? כמובן: ALL DAY I DREAM ABOUT SEX וסיגריות "טיים" מה זה? THIS IS MY END וערן אייל מה זה? ע=עבש ר=רזה ן=נוצתי א=אוהב י=ירושלמים י=יקרים ל=לנצח
כיף? יא נוצון ????

הבנתי. תודה רבה. אכן המוצרים של

היא מצלמה טובה אבל הייתי ממליץ
לך ללכת על רפלקסית דיגיטלית, על אחת כמה וכמה בגלל שיש לך כבר סט עדשות לא קטן שאני מניח שתוכל לעשות בו שימוש על דיגיטלית רפלקסית. לסוני יש בעיה אחת עיקרית: אביזרים נלווים יקרים. אם פלאש פשוט עולה נניח 500 ש"ח בסוני הוא יעלה פי 2 כרטיס זכרון 256 מ"ב של קומפקט פלאש יעלה 150 ש"ח, בסוני הוא יעלה 200 ש"ח בערך. היתרון הגדול הוא זמן סוללה, בקטע הזה אין על המצלמות של סוני! אבל בגדול, SLR SLR SLR!
"סוני" מאוד יקרים. כבר ראיתי את זה על מסך המחשב שלי שהוא "סוני" אבל הוא היחיד שמחזיק אצלי מעמד. ה"מאג" וה-CTX מתו מהר מאוד. גם LG לא החזיק מעמד והסמסונג הוחזר לחברה אחרי שבועיים.... שמע: היו לי רמקולים של "קאפ", של JBL, של AR של פירלס ושל BOSS מהסדרות הכי טובות שלהם. כולם לא שרדו לאורך זמן. ומה שורד כבר שנים רבות ועוד בעל באסים אדירים? כמובן: "סוני" גרמני. אין ספק שאתה צודק מאה אחוז ואני אקח את כל ההערות שלך בחשבון. גם ב-NIKON הבעיה דומה והפלש של האנלוגית מדגם SB-50 שלי עלה כמעט 4000 ש"ח - ממש טירוף, אבל הוא זורק אור חזק למרחק 25 מטר בלילה חשוך לחלוטין... יש לי גם SB 28 של ה-F90X אבל אני אמכור אותו כי ה-50 מתאים לשתי המצלמות. הבעיה היא שכשאתה מרכיב עדשה אנלוגית על מצלמה דיגיטלית, מופיעים שני פסים דקים לבנים למעלה ולמטה. האם אפשר לפתור בעיה זו ? תודה ! אביה.

fireman

New member
זה תלוי איזה סוג של עדשות יש לך

"סוני" מאוד יקרים. כבר ראיתי את זה על מסך המחשב שלי שהוא "סוני" אבל הוא היחיד שמחזיק אצלי מעמד. ה"מאג" וה-CTX מתו מהר מאוד. גם LG לא החזיק מעמד והסמסונג הוחזר לחברה אחרי שבועיים.... שמע: היו לי רמקולים של "קאפ", של JBL, של AR של פירלס ושל BOSS מהסדרות הכי טובות שלהם. כולם לא שרדו לאורך זמן. ומה שורד כבר שנים רבות ועוד בעל באסים אדירים? כמובן: "סוני" גרמני. אין ספק שאתה צודק מאה אחוז ואני אקח את כל ההערות שלך בחשבון. גם ב-NIKON הבעיה דומה והפלש של האנלוגית מדגם SB-50 שלי עלה כמעט 4000 ש"ח - ממש טירוף, אבל הוא זורק אור חזק למרחק 25 מטר בלילה חשוך לחלוטין... יש לי גם SB 28 של ה-F90X אבל אני אמכור אותו כי ה-50 מתאים לשתי המצלמות. הבעיה היא שכשאתה מרכיב עדשה אנלוגית על מצלמה דיגיטלית, מופיעים שני פסים דקים לבנים למעלה ולמטה. האם אפשר לפתור בעיה זו ? תודה ! אביה.
יש המון סוגי של עדשות.... תשמע, כאן אנשים מומחים לתחבורה ציבורית. כנס לפורום 809 שם יש אנשים תותחים בצילום שיוכלו לספר לך הכל מהכל בנוגע למצלמות דיגטיליות, במיוחד הרפלקסיות אני מחכה לראות הודעה שלך שם בקרוב!

בסדר גמור. תודה !!! יש לי 8 עדשות

יש המון סוגי של עדשות.... תשמע, כאן אנשים מומחים לתחבורה ציבורית. כנס לפורום 809 שם יש אנשים תותחים בצילום שיוכלו לספר לך הכל מהכל בנוגע למצלמות דיגטיליות, במיוחד הרפלקסיות אני מחכה לראות הודעה שלך שם בקרוב!
בסדר גמור. תודה !!! יש לי 8 עדשות
אבל כולן אנלוגיות. הקטנה 17 מ"מ (עין-הדג, כינוייה בעברית על שום העיוות שהיא יוצרת) והגדולה: 1000 מ"מ לצילומי פאפרצי...
הכי שימושית לי: ה-70-300.

fireman

New member
ואגב, לגבי הרמקולים....

ואגב, לגבי הרמקולים....
פירלס נחשבים לרמקולים הכי גרועים אי פעם וסוני מעולם לא נחשבו ליצרני רמקולים ובגלל זה בקושי אפשר למצוא אותם.... אם אתה מדבר על רמקולים ברמה..... קבל תמונה....אצלי בבית אני מחזיק רק מה"טופ" זה למי שרוצה ויכול להשקיע כמעט 2000 ש"ח ברמקול סנטר (אצלי המחלה הזאת יותר גרועה מהשריטה של התחבורה ציבורית)

סוני מייצר רמקולים בגרמניה

ואגב, לגבי הרמקולים....
פירלס נחשבים לרמקולים הכי גרועים אי פעם וסוני מעולם לא נחשבו ליצרני רמקולים ובגלל זה בקושי אפשר למצוא אותם.... אם אתה מדבר על רמקולים ברמה..... קבל תמונה....אצלי בבית אני מחזיק רק מה"טופ" זה למי שרוצה ויכול להשקיע כמעט 2000 ש"ח ברמקול סנטר (אצלי המחלה הזאת יותר גרועה מהשריטה של התחבורה ציבורית)
סוני מייצר רמקולים בגרמניה
גם בשביל חברות אחרות כמו JBL. מעריצי JBL בכלל יודעים שהם קונים סוני...אבל אם יפתחו את התיבה ויביטו פנימה, יראו את השם סוני מגרמניה...

לדעתי אין על הרמקולים של Klipsch

ואגב, לגבי הרמקולים....
לדעתי אין על הרמקולים של Klipsch
רק חבל שאני לא יכול להרשות לעצמי כאלה. בינתיים אני מסתפק ב-Tannoy...

ה דרומי

New member
אפשר לדעת על ומה ואיפה מדברים.

בינתיים לך לישון. אתה מעולף מהחום:
אתמול היה גיהנום מהחום בכסאות הלבנים ברמת"א אבל לפחות היה לנו אוויר יבש. נראה לי שארז הדרומי ישמח לקחת ת'משימה עם גני-אביב. זוגתו ו"החטוף" גרים קרוב לאתר, יחסית.
אפשר לדעת על ומה ואיפה מדברים.

Golf Bravo

New member
האם הקרונות המגיעים בימים הקרובים

אתמול הייתי עם FIREMAN ברמת"א:
ואני מקווה שבשעה הקרובה הוא יתחיל להעלות תמונות. אני צילמתי אתמול גם את שלט ההקמה של תחנת הרכבת החדשה בלהבים ולדעתי זו תחנה מדהימה ביופיה. תמונות יפותחו בשבוע הבא.
על סיפון ה- Lena הם מוגמרים, או שיוסעו למפעל הזה לסיום בנייתם?

LENA הפליגה אתמול ועל סיפונה

LENA הפליגה אתמול ועל סיפונה
5 קרונות עירומים, למפעל בב"ש. היא תתעכב המון זמן בים כי היא עוגנת בדרך בכל נמל אפשרי. הקפטן שלה דיבר איתי על סוף אוקטובר לערך.

TRACER לא מקבלת אישור עגינה

TRACER לא מקבלת אישור עגינה
בנמל בינתיים עקב הסופה הקשה ויתכן שתופנה לנמל אחר. ממש לפני 10 דקות היא חצתה את מרכז האוקיינוס האטלנטי וניצטוותה להמתין עד לדסיזן. לקפטן אין עדיין מידע ונעדכן בהמשך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה