אתמול ניסיתי להרשם להטענה מהבית,בהתאם ל"רפורמה" החדשה...,

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member

ומשהו בכל-זאת לא עובד או שלא עשיתי נכון,רשמתי סיסמא עם 7 ספרות כפי שאני רגיל,וזה לא איפשר לי לעשות המשך,כי צריך "סיפור",לא הבנתי מה הם רוצים ממני (זה דרך האתר ravkavonline,כפי שמופיע אצלי בעלון המידע על מטרופולין באר-שבע,שמצאתי אתמול בתחנה המרכזית בבאר-שבע),ועוד משהו שקפץ לי בעין תוך כדי הנסיון,האם זה נכון שלחברת "דן" אין נגיעה ל"רפורמה"? משהו שם הוזכר שיש מידע גם אצל מפעילי התחבורה הציבורית,למעט אצל דן (
),מה אתם יכולים לעדכן אותי בנידון?

גם דן מעורבת ברפורמה

ומשהו בכל-זאת לא עובד או שלא עשיתי נכון,רשמתי סיסמא עם 7 ספרות כפי שאני רגיל,וזה לא איפשר לי לעשות המשך,כי צריך "סיפור",לא הבנתי מה הם רוצים ממני (זה דרך האתר ravkavonline,כפי שמופיע אצלי בעלון המידע על מטרופולין באר-שבע,שמצאתי אתמול בתחנה המרכזית בבאר-שבע),ועוד משהו שקפץ לי בעין תוך כדי הנסיון,האם זה נכון שלחברת "דן" אין נגיעה ל"רפורמה"? משהו שם הוזכר שיש מידע גם אצל מפעילי התחבורה הציבורית,למעט אצל דן (
גם דן מעורבת ברפורמה
http://www.dan.co.il/pages/1446.aspx
אתר דן יכול לעדכן אותך בנידון.

כל המפעילות, למעט מפעילת התחבורה הציבורית בגולן והכרמלית, מושפעות מהרפורמה.

מה שכן, דן לא שותפה במיזם הטענת הרב-קו דרך אתר ravkavonline.
הלוגו של המפעילות השותפות מופיע באתר.

מעניין למה דן לא שותפה להטענה מהאתר..

גם דן מעורבת ברפורמה
http://www.dan.co.il/pages/1446.aspx
אתר דן יכול לעדכן אותך בנידון.

כל המפעילות, למעט מפעילת התחבורה הציבורית בגולן והכרמלית, מושפעות מהרפורמה.

מה שכן, דן לא שותפה במיזם הטענת הרב-קו דרך אתר ravkavonline.
הלוגו של המפעילות השותפות מופיע באתר.
גם אגד לא מופיע בלוגו ויש לה אתר ייעודי משלה, וגם רכבת ישראל וסיטי פס(שהיא בכלל קטסטרופה )לא מופיעות באתר

orchilit

New member
לדן יש הטענה דרך אתר HopOn באותה תצורה

גם אגד לא מופיע בלוגו ויש לה אתר ייעודי משלה, וגם רכבת ישראל וסיטי פס(שהיא בכלל קטסטרופה )לא מופיעות באתר
לדן יש הטענה דרך אתר HopOn באותה תצורה
שם ניתן לטעון רק חוזים שרלוונטים למטרופולין גוש דן ורק את מה שכולל את אזור 1 לדעתי

אאל"ט, חברת "אגד" היא היחידה שתמכור

בשלב זה, כיאה וכראוי להיותה עדיין חברת תחבורה כלל-ארצית, את כל כרטיסי המנוי החדשים של כל ארבעת המטרופולינים.הפירוט והפרסום של כלל הכרטיסים באתר "אגד" מסודר, מכובד וראוי והוא היחידי שנותן תמונת מצב כלל ארצית מדוייקת של הרפורמה מפרספקטיבה ארצית.
חברת "דן" תמכור רק את כרטיסי הרפורמה הרלונטיים לה, כלומר למטרופולין תל-אביב בלבד ולא תמכור כלל את הכרטיסים שלא רלונטיים לה, כמו אלה של באר שבע, ירושלים וחיפה.
רכבת ישראל גם היא לא תמכור כרטיסים שבתחומיהן אין תחנות רכבת.
"אגד" היא החברה היחידה שרלוונטית לכח הכרטיסים ולכל המטרופולינים.כמובן, שכל הכרטיסים שירכשו ב"אגד", יהיו משותפים ותקפים גם לכלל המפעילות הרלוונטיות בתחום הכרטיס.

אכן כן.

בשלב זה, כיאה וכראוי להיותה עדיין חברת תחבורה כלל-ארצית, את כל כרטיסי המנוי החדשים של כל ארבעת המטרופולינים.הפירוט והפרסום של כלל הכרטיסים באתר "אגד" מסודר, מכובד וראוי והוא היחידי שנותן תמונת מצב כלל ארצית מדוייקת של הרפורמה מפרספקטיבה ארצית.
חברת "דן" תמכור רק את כרטיסי הרפורמה הרלונטיים לה, כלומר למטרופולין תל-אביב בלבד ולא תמכור כלל את הכרטיסים שלא רלונטיים לה, כמו אלה של באר שבע, ירושלים וחיפה.
רכבת ישראל גם היא לא תמכור כרטיסים שבתחומיהן אין תחנות רכבת.
"אגד" היא החברה היחידה שרלוונטית לכח הכרטיסים ולכל המטרופולינים.כמובן, שכל הכרטיסים שירכשו ב"אגד", יהיו משותפים ותקפים גם לכלל המפעילות הרלוונטיות בתחום הכרטיס.
אכן כן.
אבל שוב יש את עיניין הכרטיסים המרחביים (חום/לבן)שלגבהם אין פירוט יישובים וגם לא נמכרים על ידי אגד, אני בכלל לא מבין איך חברת אפיקים מרשה לעצמה לא לפרט באתר מחירי כרטיסים שנמכרים על ידה ואת האיזורים שהם תקפים לגביה ולאיזה עוד חברות הם משותפים(אני מדבר על הכרטיסים טרום רפורמה שימשיכו להימכר לאחריה)

אלון 58

New member
תודה לכולם על כל המידע...,

תודה לכולם על כל המידע...,
יש עוד זמן לבדוק את כל זה ולהתנסות,כל מה שאמרתם ילקח בחשבון,שוב...,תודה רבה!

sweetums

New member
יש 4 אתרים לטעינה אגד,עפיפי,הופ און (דן) ורב קו און ליין

"הסיפור" זה כנראה reCAPTCHA שמוודא שבן אדם מנסה להרשם ולא רובוט. אתה יכול לפתור באמצעות התמונות או באמצעות קול (אייקון אוזניות).
האתר של אגד עדייו לא פעיל ומחייב הרשמה נפרדת
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אלון 58

New member
אם כך...,

"הסיפור" זה כנראה reCAPTCHA שמוודא שבן אדם מנסה להרשם ולא רובוט. אתה יכול לפתור באמצעות התמונות או באמצעות קול (אייקון אוזניות).
האתר של אגד עדייו לא פעיל ומחייב הרשמה נפרדת
&nbsp
&nbsp
&nbsp
אם כך...,
אז לפי הצורך אטעין במכונות שבתחנות,ובינתיים לא באינטרנט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה