אתמול ראיתי..

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
או שאתה מתכוון לסדנא שנמצאת ליד

אתה מתכוון לאוטובוס/סדנא הזה?
לפני יותר משנה נסעתי עם צביקה ו"הדרומי". לצערינו, החניון היה סגור. האוטובוס הזה נראה במצב נסיעה.
או שאתה מתכוון לסדנא שנמצאת ליד
זכרון יעקב, אשר "אסף ונעה" צילם לפני למעלה משנה?

תודה רבה על המאמץ אבל לא

קשה איתכם... עד שאני עושה חיפוש
מתקדם. אז ככה: חשבתי שאתה, ניר, מתכוון לאוטובוס/מזנון הזה שצילם אביתר. הוא נמצא באיזור חדרה.
תודה רבה על המאמץ אבל לא
המרכב שלו מתאים לשוף שנות השבעים,אנדי הנה תמונה שלך אני חושב.

ממש לא,ראיתי אותו מאחורה והוא

לפני יותר משנה נסעתי עם צביקה ו"הדרומי". לצערינו, החניון היה סגור. האוטובוס הזה נראה במצב נסיעה.
ממש לא,ראיתי אותו מאחורה והוא
הי נראה ממש מבריק כאילו עבר שטיפה והצבע שלו יותר קרוב ללבן(שוב..עיוורון צבעים.).מבחינת המרכב הוא מזכיר את ה 39486 שכן הוולוואים והדאפים שנוצרו בסוף שנות השבעים היו בערך עם אותו מרכב.

צביקוש23

New member
אורי..האוטובוס הזה כבר לא קיים

נעלם לחלוטין לפני כמה חודשים לצערי הרב. אכן היה סדנא ניידת אם כי אני לא זוכר אם היה של המקשר או של אגד.

אורי404

New member
לפי אביתר ואסף ונעה, האוטובוס הזה

נעלם לחלוטין לפני כמה חודשים לצערי הרב. אכן היה סדנא ניידת אם כי אני לא זוכר אם היה של המקשר או של אגד.
היה של המקשר. וזה חדש בשבילי שהאוטובוס נעלם לו
לפחות הספקנו לצלם אותו.

צביקוש23

New member
ואגב עוד נטוש שנעלם

היה של המקשר. וזה חדש בשבילי שהאוטובוס נעלם לו
לפחות הספקנו לצלם אותו.
ואגב עוד נטוש שנעלם
עוד נטוש שנעלם שצילם וזיהה בזמנו אסף ונועה זה האוטובוס העתיק שעמד 2 ק"מ צפונית לכפר תבור בצד ימין של הכביש על הגבעה. אתמול שמתי לב שהוא נעלם ללא זכר.

למיטב ידיעתי של המקשר וחראם עליו..

למיטב ידיעתי של המקשר וחראם עליו..

עוד משהו :בחדרה ראיתי בדרך הביתה

אגב אנדי 3284 ו3848
נמצאות במטווחים בקיסריה,רק לשים רמפה(ולבנות את האוטובוס מחדש)ולצאת לקו.
אוטובוס עם מרכב סטייל טייגר(למרות שהערכה שלי שהוא דאף או וולוו)במצב נסיעה לפחות מרחוק,עם מיכל מים על הגג בצבע כזה...(טוב השערה אני עיוור צבעים עם רוב הצבעים.)ורוד בהיר או משהו כזה,נדמה לי שמישהו צילם אותו פעם.

מרכב דומה לזה,הנה עכשיו את

אוטובוס עם מרכב סטייל טייגר(למרות שהערכה שלי שהוא דאף או וולוו)במצב נסיעה לפחות מרחוק,עם מיכל מים על הגג בצבע כזה...(טוב השערה אני עיוור צבעים עם רוב הצבעים.)ורוד בהיר או משהו כזה,נדמה לי שמישהו צילם אותו פעם.
מרכב דומה לזה,הנה עכשיו את
זה הורדתי מהישנים והמוזנחים,לא יודע מי צילם אבל אחלה תמונה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה