אתמול ראיתי..

מצב
הנושא נעול.

alba19

New member
אתמול ראיתי..

אתמול ראיתי..
בקו 92 של דן MAN NL בצבע פנינה לשדעתי שונה מהצבע של קו 27.. מישהו יודע? ראה? שמע?

אורי404

New member
אולי, כי זה מרכב ישראלי ולא אוטובוס

שכחתי להוסיף..
אוטובוס מספר 7280
מוגמר. 7340-7349 אלה אוטובוסים מוגמרים, והם, עד כמה שאני יודע מהודרים יותר. יש את 7280, 7301 ואם לא זה אז 730X שהם מרכבים מהארץ, ואולי יש שוני למוגמרים היפהפיים.

פנינות ישראליות:

מוגמר. 7340-7349 אלה אוטובוסים מוגמרים, והם, עד כמה שאני יודע מהודרים יותר. יש את 7280, 7301 ואם לא זה אז 730X שהם מרכבים מהארץ, ואולי יש שוני למוגמרים היפהפיים.
פנינות ישראליות:
7280, 7298, 7302, 7304, 7306, 7308.

ה דרומי

New member
אז מה אני ראיתי מקודם את ה4073

אתמול ראיתי..
בקו 92 של דן MAN NL בצבע פנינה לשדעתי שונה מהצבע של קו 27.. מישהו יודע? ראה? שמע?
אז מה אני ראיתי מקודם את ה4073
בדרך דרומה ליד המיושבת הפרטית שלי עמדה במחסום וריקה בדרכה לגוש

SL אחלה אוטובוס, הוא לא מתפרק!

חח איך הם יסעו ב80? לא התפרקו?
אני גם לא מבין משהו במשפט שלך: מילא אם היית שואל איך הם לא התפרקו במאה קמ"ש, אבל שמונים קמ"ש זו מהירות די נמוכה... חוץ מזה ש-SL עם גיר Voith 3 הילוכים יכול להגיע עד 95 קמ"ש (ויש שאומרים שאפילו יותר).

amitasafzabida

New member
עם הרעש שלו ב60 (דווקא 4094 היית

אני גם לא מבין משהו במשפט שלך: מילא אם היית שואל איך הם לא התפרקו במאה קמ"ש, אבל שמונים קמ"ש זו מהירות די נמוכה... חוץ מזה ש-SL עם גיר Voith 3 הילוכים יכול להגיע עד 95 קמ"ש (ויש שאומרים שאפילו יותר).
בסדר) אני לא מין מתי תתפרק. מה הגיר של הSL?

אולי תפסיק לשאול שאלות

בסדר) אני לא מין מתי תתפרק. מה הגיר של הSL?
אולי תפסיק לשאול שאלות
מפגרות ותתחיל לקרוא את מה שאומרים לך

אכן כן,ממקורות שעובדים

אריה ואורןBUSLOVER צילמו אותם.
האוטובוסים האלה נמצאים ביחד עם קרון נוסעים ישן.
אכן כן,ממקורות שעובדים
בקו 17 ומאוהד נמסר לי ש3848 הייתה בקו 49 מכונה שמורה בזמנו(יש לה סמל של מרכבים חדש עדיין!!)ו3284 הייתה בקו 26 רוב חייה עד להשבתתה ב96 -97.

עוד משהו :בחדרה ראיתי בדרך הביתה

אגב אנדי 3284 ו3848
נמצאות במטווחים בקיסריה,רק לשים רמפה(ולבנות את האוטובוס מחדש)ולצאת לקו.
אוטובוס עם מרכב סטייל טייגר(למרות שהערכה שלי שהוא דאף או וולוו)במצב נסיעה לפחות מרחוק,עם מיכל מים על הגג בצבע כזה...(טוב השערה אני עיוור צבעים עם רוב הצבעים.)ורוד בהיר או משהו כזה,נדמה לי שמישהו צילם אותו פעם.

אורי404

New member
אתה מתכוון לאוטובוס/סדנא הזה?

אוטובוס עם מרכב סטייל טייגר(למרות שהערכה שלי שהוא דאף או וולוו)במצב נסיעה לפחות מרחוק,עם מיכל מים על הגג בצבע כזה...(טוב השערה אני עיוור צבעים עם רוב הצבעים.)ורוד בהיר או משהו כזה,נדמה לי שמישהו צילם אותו פעם.
אתה מתכוון לאוטובוס/סדנא הזה?
לפני יותר משנה נסעתי עם צביקה ו"הדרומי". לצערינו, החניון היה סגור. האוטובוס הזה נראה במצב נסיעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה