אתן גדולות

מצב
הנושא נעול.

Yaldi

New member
אתן גדולות ../images/Emo50.gif

אתן גדולות

כל הכבוד בנות על הרמת הפרוייקט!!! אני אם דיי טריה לבני המתוק שנולד לאחר טיפול עם תרומת ביציות. התחלתי עם הברורים לגבי אייך? ואיפה? לפני שנה וחצי בדיוק. בימים ההם... הרגשתי שאני היחידה בעולם... ניסיתי למצוא את מקומי בפורום פוריות ללא הצלחה ולמזלנו די מהר עברתי ללקראת הריון. שוב, בהצלחה לכולן ושזו תהיה תחנת מעבר קצרצרה!!!

סביון1

New member
תודה רבה על האיחולים ומזל טוב על

אתן גדולות

כל הכבוד בנות על הרמת הפרוייקט!!! אני אם דיי טריה לבני המתוק שנולד לאחר טיפול עם תרומת ביציות. התחלתי עם הברורים לגבי אייך? ואיפה? לפני שנה וחצי בדיוק. בימים ההם... הרגשתי שאני היחידה בעולם... ניסיתי למצוא את מקומי בפורום פוריות ללא הצלחה ולמזלנו די מהר עברתי ללקראת הריון. שוב, בהצלחה לכולן ושזו תהיה תחנת מעבר קצרצרה!!!
תודה רבה על האיחולים ומזל טוב על
הולדת התינוק!! בבקשה השארי איתנו קצת, ספרי לנו על החויה שלך - גם מההיבט הטכני: איפה ביצעת את הטיפול איך וכמה? וגם מההיבט הרגשי: איך זה להיות אם לילד מתרומת ביצית? האם נכונה השמועה ששוכחים לגמרי מהגנים כשהילד נולד? האם בכוונתך לפתוח את המידע הזה בפני הילד כשיגדל? האם יש לך לבטים?

שיר5520

New member
איזה כיף! אמא בפורום שלנו!

אתן גדולות

אני מקווה שיצטרפו לכאן עוד המון אמהות. זה מאוד חשוב גם לנשים שבטיפולים ולדעתי גם לאמהות. ועוד משהו, אנא שילחי לי מייל והצטרפי למאבק הביציות. חשוב שיהיו איתנו גם הורים לילדים מתרומה. המייל: [email protected] ודבר אחרון, אם את יכולה, נשמח מאוד אם תשתפי אותנו בסיפור שלך. איפוא עברת את הטיפול? מתי גילית? בת כמה את? מאיפוא קיבלת ביציות? לא להתבייש לשלוח גם תמונה של הקטנצ'יק! תודה!

Yaldi

New member
מבטיחה לענות....כשאהייה צלולה יותר

אני מקווה שיצטרפו לכאן עוד המון אמהות. זה מאוד חשוב גם לנשים שבטיפולים ולדעתי גם לאמהות. ועוד משהו, אנא שילחי לי מייל והצטרפי למאבק הביציות. חשוב שיהיו איתנו גם הורים לילדים מתרומה. המייל: [email protected] ודבר אחרון, אם את יכולה, נשמח מאוד אם תשתפי אותנו בסיפור שלך. איפוא עברת את הטיפול? מתי גילית? בת כמה את? מאיפוא קיבלת ביציות? לא להתבייש לשלוח גם תמונה של הקטנצ'יק! תודה!
מבטיחה לענות....כשאהייה צלולה יותר
אני אחריי יום "עבודה" עם תינוק בן 5 חודשים.

שרון123

New member
כיף להכיר../images/Emo39.gif

אתן גדולות

כיף להכיר

אני מקווה שעם הזמן זה יהיה בית גם לאמהות לילדים מתרומת בייציות. גם לי יש שני בנים מתרומת בייציות.

שרון123

New member
../images/Emo6.gif אני בשוק

כיף להכיר

אני מקווה שעם הזמן זה יהיה בית גם לאמהות לילדים מתרומת בייציות. גם לי יש שני בנים מתרומת בייציות.
אני בשוק
בזמן שתיקתקתי את התשובה שלי, כבר הופיעו עוד שתיים, איזה פורום תוסס

שרון123

New member
../images/Emo25.gifזה סימן

אחותי? את ערה בשעות כאלה?
ראית איזו פעילות? עוד לא פירסמנו את הפורום בשומקום!
זה סימן
שמאד מאד חיכו לפורום הזה, והיה צורך אדיר בו. ובטח שאני ערה, האחיינית שלך מושכת ומושכת את הזמן, ועדיין לא התקלחה אפילו. טוב נו, היא רק התעוררה הבוקר ב 12.

נטאשה

New member
מזל טוב ../images/Emo79.gif

אתן גדולות

מזל טוב

ומחכה בקוצר רוח לשמוע את סיפורך כמהה לשאוב עידוד מכל סיפור ובעיקר מהצלחות...

vif

New member
בענין השם של הפורום

מזל טוב

ומחכה בקוצר רוח לשמוע את סיפורך כמהה לשאוב עידוד מכל סיפור ובעיקר מהצלחות...
בענין השם של הפורום
בטוח שאין לי זכות לדבר כי לא הייתי חלק מהמארגנות .....אבל יהיה באמת כף אם זה יהיה בית משותף לשלבים שלפני ואחרי אולי זה לא מציאותי?? אבל כרגע השם מזמין רק חיפוש ותרומה ולא כל מה שאחרי ... סתם מחשבה אותהייה האם אפשר להוסיף לשם של הפרום בסוגריים משהו שיעיד על לפני ואחרי אולי ?? השעה קצת מוקדמת ....אנא אל תראו זאת כביקורת..

שיר5520

New member
הצעות מתקבלות בברכה

בענין השם של הפורום
בטוח שאין לי זכות לדבר כי לא הייתי חלק מהמארגנות .....אבל יהיה באמת כף אם זה יהיה בית משותף לשלבים שלפני ואחרי אולי זה לא מציאותי?? אבל כרגע השם מזמין רק חיפוש ותרומה ולא כל מה שאחרי ... סתם מחשבה אותהייה האם אפשר להוסיף לשם של הפרום בסוגריים משהו שיעיד על לפני ואחרי אולי ?? השעה קצת מוקדמת ....אנא אל תראו זאת כביקורת..
הצעות מתקבלות בברכה
ואת לא צריכה להתנצל על שאת לא מעורבת. כל אחת תעשה מה שהיא מסוגלת. ובקשר לשם, אני לא יודעת איך אפשר לנסח אותו בצורה קולעת וגם להסביר הכול. ננסה להכניס את זה במכתב הפתיחה כשנכתוב אותו. ובקשר לנשים שאחרי מאוד אשמח אם הן ייכנסו, אבל מצד שני יש נשים שמרגישות שאין להן רצון להתעסק עם הנושא אחרי שיש כבר הריון. הן רוצות לשים הכול מאחוריהן. אני מבינה את כולן. כל אחת תעשה מה שהיא מרגישה.

מעיין 11

New member
אולי "הורות מתרומת ביצית" מתאים?

הצעות מתקבלות בברכה
ואת לא צריכה להתנצל על שאת לא מעורבת. כל אחת תעשה מה שהיא מסוגלת. ובקשר לשם, אני לא יודעת איך אפשר לנסח אותו בצורה קולעת וגם להסביר הכול. ננסה להכניס את זה במכתב הפתיחה כשנכתוב אותו. ובקשר לנשים שאחרי מאוד אשמח אם הן ייכנסו, אבל מצד שני יש נשים שמרגישות שאין להן רצון להתעסק עם הנושא אחרי שיש כבר הריון. הן רוצות לשים הכול מאחוריהן. אני מבינה את כולן. כל אחת תעשה מה שהיא מרגישה.
אולי "הורות מתרומת ביצית" מתאים?

ayoosh

New member
איזה יופי!../images/Emo140.gif

אתן גדולות

איזה יופי!

ואיזה כייף לשמוע!!! זה עושה טוב לשמוע על התמודדויות אופטימיות!!! וכמו שכבר אמרו לפני...., כשיהיה לך יום עבודה פחות קשה (אם יש דבר כזה...)נשמח לשמוע כל מה שאת מוכנה להשמיע!!! ושוב אני חוזרת על ה"כל הכבוד" לשיר וסביון ולכל הפעילים במאבק! זה מרגיש לי כ"כ הרבה יותר טוב להיכנס לפורום הזה, אומנם פורום פוריות מאוד תומך, אבל לגבי(לצערי), לא ממש רלוונטי!!! שיהיו הרבה סיפורי הצלחות!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה