אתר תפוז נחסם לגלישה מארה"ב

debby12

New member
מנהל
אתר תפוז נחסם לגלישה מארה"ב

אני מניחה שמסיבות של בטיחות האתר - פורומים אחרים סובלים ממחיקות חוזרת ונשנות של כל הודעות הפורום

לא הצלחתי להיכנס כמה ימים - עכשיו הצלחתי אחרי שרכשתי VPN אבל זה לקח לא מעט עזרה טכנית מצוות התמיכה.

האמת - דבר מדליק ה VPN הזה. מאפשר פרטיות מכל מיני גוגלים למיניהם

אני השתמשתי ב VPNEXPRESS זה שם האתר

Dr T noki

New member
טוב שהצלחת להתחבר

לא הבנתי כמעט שום דבר מכל הענינים הטכניים שכתבת...

debby12

New member
מנהל
תודה ו-

VPN (virtural private network) זה כלי שמאפשר לגלוש עם IP address אחר משל המחשב שלך.

למשל, למחשב שלי יש כתובת IP אמריקאית. אז אם אני מנסה לפתוח את תפוז ממנו - הוא חסום עכשיו. אחרי שהלכתי לאתר שכתבתי ושילמתי כמה זוזים בשביל השירות הזה, אני יכולה לבחור כתובת IP של כל מיני מדינות בעולם (לרבות ישראל)

אחרי שאני בוחרת את זה אז כל אתר שעליו אני גולשת סבור שהמחשב שלי/אני ממוקמת בישראל.

מה שמעניין ולמדתי מהאתר שם זה שכשמשתמשים ב- VPN כזה זה מפריע לגוגל, פייסבוק ודומיהם לרגל אחרי כל דבר שאת עושה או מחפשת ברשת. וזה לכשעצמו בעל ערך רב עבורי כי הקטע הזה של אובדן פרטיות מבאס אותי קשות

לא שיש לי מי יודע מה מה להסתיר, אבל מעצבן אותי שתמיד אחרי שאני עורכת חיפוש למשהו ברשת (נגיד - למגפיים לילדות) אז במשך שבועות כל הזמן קופצות לי פרסומות של מגפי ילדות

מצד שני זה מקטין את מס' הגולשות פה עוד יותר כי גולשות מארה"ב כבר לא יכולות להיכנס לפה (למשל נחמנית) ולא יטרחו לקנות VPN

אולי אלה ימי תפוז האחרונים. אבל, בכל מקרה, אני פה עד שיורידו את השאלטר. מה שכן - אני יכולה להיכנס רק מהמחשב הפרטי (לא מהעבודה) אז לא ארפרש פה לעתים קרובות כבעבר.

בינתיים מקווה שאתן נשארות יבשות במבול בישראל!!

עדיקים

Active member
יופי שהצלחת להתחבר

גם אני לא הבנתי כלום אבל קראתי את ההסבר שלך כאן והצלחתי להבין קצת יותר
.

למעלה