"את המופלאה בנשים"

lifie

New member
"את המופלאה בנשים"

טוב אז קודם כל אני חייבת תודה ענקית ענקית לאח של חברה שלי כי הוא פשוט עשה לי את השבוע הייתה הופעה פצצה
אז כך היה... יצאתי מהבית לכיוון תל אביב בשעה 18:00 הגעתי לעזריאלי לאסוף את חברה שלי בסביבות 18:40 היא עלתה לאוטו... חיבוק נשיקה מערכת בפול ווליום -עם הדיסק של עלמה כמובן-כדי להיכנס לאווירה... נוסעות נוסעות ... להבות חביבה HERE WE COME
הגענו ... טיפה מוקדם אבל זה היה לטובה... הצלחנו עוד לתפוס אותך בזמן בלאנס... וזו הייתה חוויה... אמנם עמדתי בדלת ... אבל הצלחתי לתפוס את מבטה וזכיתי לשלום... מרחוק... השעה 20:00 הגיעה... לקחנו את הכרטיסים ונכנסנו ... חברה שלי הייתה רעבה אז היא הזמינה לה לאכול- אני לא יכלתי לאכול מרוב התרגשות... שעה אני מזיינת לה את השכל .. אולי אני אכנס לחדר אמנים ... אולי בעצם לא ... טוב אני נכנסת ... לא אני לא ... יאללה על החיים ועל המוות ... אני לוקחת את רגליי והולכת לכיוון חדר האמנים ... מציצה עם הראש פנימה והיא שם... היא מזהה אותי ואנחנו מתחילות בשיחה ... היה רגוע וכיף לא היה שם אף אחד מלבדנו אז יכלתי לדבר איתה בשקט... אמרתי לה שהביאו לי את הכרטיסים דרך איזה מבצע... אז היא אמרה לי "מה את מפגרת... פעם הבאה תגידי אני אביא לך כרטיסים"... ואני כולי מוחמאת והאוזניים שלי מתחילות להאדים-שוב
כמובן סיפרתי לה על האופוריה שלי מההופעה בצוותא והיא סיפרה לי שקטלו אותה בעיתון-מעריב על אותה הופעה.. אמרתי לה... "סליחה?! מעריב?? אני לא מחשיבה אותם כעיתון..." היא:"ועוד שאני עובדת בידיעות" אני:"אני יודעת כל יום חמישי יש לך טור ב 24 שעות... נו לא פלא שקטלו אותך במעריב!" כמובן שהיא צחקקה... הייתה שיחה ממש טובה... ההופעה התחילה בשעה 22:15... הנגנים עולים ... לפני זה צילמתי את הפלייליסט וכבר קלטתי עוד שיר חדש... פרט לאושר ומסע... יששששש
יש למה לצפות השיר הראשון מתחיל ... והאקסטזה ביחד איתו... היה מגניב... באגוטריפ כבר לא יכלתי לשבת אז קמתי והלכתי לכיוון הבמה ... ככה בצד ימין ליד המגבר... היה מעולה ושם נשארתי עד סוף ההופעה
בהדרן ... מאוחר מדי - שיר חדש מעולה
וכמובן מיגל שהקפיץ את הקהל- טוב נו רק את המכורים ... הסאונד היה פצצה שמעו מעולה
אחרי ההופעה קפצתי בקטנה לחדר אמנים להגיד לה שהיה מעולה... אני: "עלמה היה פצצות" היא:"אבל למה הם לא קמו??" אני:"ביישנים... אני:"אז מאמי להתראות" היא:"מה את הולכת?" אני:"כן יש נסיעה ארוכה עד אשדוד" זהו... נכנסנו לאוטו ונסענו חזרה... לקח לי שעתיים להרדם מרוב שהגוף שלי היה מפוצץ באנדרנלין... (ולקח לי 3 שעות לכתוב את הפוסט... כי כולם בעבודה באים אלי מחבקים ואומרים את שלהם) שיהיה שבוע נפלא
שלכם אורי

t0merm

New member
וואו נשמע כ"כ טוב../images/Emo70.gif

כ"כ שמח בשבילך
איזו נשמה! ורק עכשיו קלטתי בעצם למה מעריב קטלו אותה
אבל שיקפצו לה

למעלה