את/ה יודע/ת שאת/ה מכור/ה למלאני ש

actimel

New member
את/ה יודע/ת שאת/ה מכור/ה למלאני ש

כשאיך שאת/ה קם/ה בבוקר, את/ה שם/ה ב
את FDOML או "כמותם"
כהשניק שלך בווב מורכב מ: mel, chisholm, redgirl ו"כמותם"
כשאת/ה מוצא/ת את עצמך מעלה בכל שיחה מזדמנת את מלאני סי...
שפתאום גם את/ה מתחיל/ה לראות משחקי
ומגדף/ת את מנצ'סטר יונייטד כשהם מנצחים את ליברפול פאן קלאב...
כשאת/ה נכנס/ת לאוטו והשיר הראשון שמתנגן הוא של המלכה
כשאת/ה שומע/ת באמצע הרחוב שיר של מלאני, את/ה קופץ/ת מאושר כאילו אין מחר...
כשהלב שלך
שמלאני לא מגיעה לטופ 10 בבריטניה...
כשאת/ה חולם/ת על מלאני... עם או בלי בגדים
במידה וזאת "את" ולא אתה - אז סביר להניח שסטרייטית כבר לא תהיי
חחח
כשאת/ה לא מצליח/ה להירדם לילה שלם לפניי שעומד לצאת קליפ חדש של מלאני סי ב
כשאת/ה עושה קעקוע של מלאני ומספר/ת לכולם שזו סתם מילה ביפאנית...
כשהרינגטון ב
שלך הוא של מלאני...
כשאת/ה מקליד/ה באנגלית את הצירוף melanie c, בתוך פחות משלוש שניות...
כשאת/ה מוצא/ת את עצמך קונה
(ועוד עם רצועה צהובה מזעזעת) של פיליפ שטיין באיזה 1000$ ואומר: חפיף, זה לא כזה הרבה...
כשאת/ה רואה שקיעה ומייד נזכר/ת בעטיפה של "northern star"
כשאת/ה חבר/ה בפורומים של מלאני סי ב
ודין דין ומלאני סי נט
כשאת/ה מבקר/ת באנגליה, את/ה מחפש/ת תירוצים שונים ומשונים לנסוע לליברפול... כדיי לראות "כביכול" מוזיאונים עתיקים - ו"על הדרך" את/ה מחפש/ת את הבית של מלאני... חחח
כשאת/ה יודע שהנוסחא: E=MC^2 היא לא סתאם נוסחא של איינשטיין...
If you're really with me than come on and raise your hands
אם ענית/ה כן, על לפחות 12 תשובות נכונות: וולקאם טו דה קלאב את/ה מוכרז/ת רשמית כמכור/ה למלאני ג'יין צ'יסהולם

Tam1r

New member
יש לי אחד שמספיק

כשמלאני בעצמה יודעת מי אתה, מאיפה אתה, בן כמה אתה ובמה אתה עובד, והיא פונה אליך לשמך.. אתה בטוח מכור!

א ו ח נ ה

New member
את/ה יכול/ה להיות מכור/ה למלאני גם:

אם אתה אוכל ביום שישי קוסקוס ופתאום מגביר את הווליום בטלויזיה כי יש את I Turn To You ב-VH1
כשיש לך ידידה מהבולה שאתה חושב איך לקבלל וכל מה שיש לה לומר בתגובה זה "בוטיטווווש דירבאלאק לא תשמיע אותה"
כשאתה הולך לקנות מילקישייק ומיד נזכר כמה שמלאני עלתה במשקל
כשאתה הולך לקנות בורגר (למהאיןמקדונלדזכשר) ומיד נזכר שעוד כמה כאלה ויהיו לך לחיים תפוחות כמו של מלאני (הכוסית)
כשמכינים לך ג'ינגלים למצעד שמכילים סמפלים מכל מיני להיטים של Mel
כשאתה ניזכר בספייס גירלז וישר אתה מסתכל ימינה ושמאלה כדי לוודא שמלאני לא באיזור אחרת היא תפרק אותך
שבטלויזיה אתה רואה את זהבה בן אבל מרחוק היא ניראית לך כמו מלאני בגיל 40
כשאתה מנסה להתאים בגדים ליציאה ואתה בדיוק מבין שירוק לא הולך עם חום-סנאי אבל נזכר שאם למלאני זה טוב אז למה לא לך?
כשאתה קורא לידידה שלך "ארנבת" והיא ישר חוטפת ג'ננה וצועקת "בוטיטווווש דירבאלאק לא תשמיע אותה"
כשאתה נזכר כמה כיף היה כשרשת ג' שידרה מוזיקה לועזית ולא את הגבעטרון ותוהה איזה להיט של מלאני סי היה מגיע למקום הראשון שם אילו עופר נחשון לא היה נוסע למנהטן כדי לעלות ולרדת במדרגות כל היום
נגמרו לי הרעיונות

actimel

New member
ע-נ-ק, אוחנה הרסת אותי...

בקיצר אתה מכור אוחנצ' חחחחחחחחחחח וכשאני חושבת על זה... אני שוב מגיעה למסקנה שאתה אשם בכל
חשבתי לשתף בכך את חברי הפורום (וואו, איזה תענוג לכתוב את הפורום) באהבה המחודשת שלי לגברת C... אהבתי אותה מהשנייה הראשון בסינגל מספר 1 בספייס גירל, בn.s כבר הייתי מכורה לגמריי. בערך אחריי ההופעה בארץ זה כבר נעלם לי... כלומר, בתקופת הדיסק reason, לא הייתי בעניין בכלל. ואז... ראיתי עם בוטיט מצוי (אה, נעים מאוד, אוחנה - טופ אדיטור ברדיו ג'רוסלם האימפריה והאגדה) את הקליפ n.b.s באם טי וי. ואוחנה, כמו אוחנה... איזה כוסית, איזה שיר, אין עליה... תיראי, הבחורה פשוט מושלמת... אני חשבתי שזה תמים. אחריי שבוע שהורדתי את הדיסק b.i (וכן, לא לדאוג, קניתי גם שניי עותקים מקוריים. אחד לבית ואחד לאוטו) וואו, אז כבר הייתי מכורה ממש. הכללללללללל הגיע מחדש...
על ענייני ה"גמילות" כבר ממזמן ויתרתי, התייאשתי לגמריי כי זה ממש לא עובד
אוקיי. יש לי רק משפט קטן לומר:
i'm on a mission
אוחנה, דירבאלאק לא להשמיע אותה

למעלה