באג בלהקה שלי...

דינדש

New member
באג בלהקה שלי...

אתמול היו לי קרוב לאבעה מיליון ש"ח. קיימתי הופעות מוצלחות בפארק הירקון ובקיסריה, וכשנכנסתי לניהול הלהקה שלי בבוקר ראיתי שיש לי ₪3351489 ש"ח. מה שאומר שהפסדתי כסף במקום להרוויח אותו. לא אכפת לי מהכסף שהפסדתי, אני ארוויח אותו בחזרה. אבל זה מעצבן שאני מפסידה כסף מקיום הופעות מוצלחות. הוכחה להופעות: הסתיימה ההופעה ב"פארק הירקון". 29 באוגוסט | 23:02 מקום ההופעה מכיל 1000 מקומות כשעלות כל כרטיס הייתה ₪ 120 עלות ההשכרה הינה ₪36000 בחרת שלא להשקיע ביחסי ציבור. בהופעה זו הרווחת ₪84000,התפוסה באולם היתה מלאה. בעקבות הופעה זו מדד האנרגיה שלך עלה ב %50, מדד הגיבוש עלה ב %50 בעקבות הופעה זו מדד החזרות ירד ב 3 שעות. ------------------------------------------------------------ הסתיימה ההופעה ב"קיסריה". 30 באוגוסט | 03:04 מקום ההופעה מכיל 1500 מקומות כשעלות כל כרטיס הייתה ₪ 120 עלות ההשכרה הינה ₪54000 בחרת שלא להשקיע ביחסי ציבור. בהופעה זו הרווחת ₪126000,התפוסה באולם היתה מלאה. בעקבות הופעה זו מדד האנרגיה שלך עלה ב %50, מדד הגיבוש עלה ב %50 בעקבות הופעה זו מדד החזרות ירד ב 4 שעות. בבקשה תטפלו בזה. להקה 966- העולם עפ"י יחזקאל.

lool3

New member
משכורת.

תבדקי בדו"ח כספים>שונות ושם יהיה כתוב כמה כסף נשאר לך לאחר ההורדה

למעלה