באה לביקור קצת לשפוך אור

מאי 1981

New member
באה לביקור קצת לשפוך אור
היי בנות
שנים על גבי שנים שלא נכנסתי לפורום תפוז...אחרי שהוא היה הבית שלי לפי סדר החיים...
1.הריון.
2.פוריות.
3.אובדן הריון.
4.הריון לאחר אובדן הריון.
אז אספר בקצרה ...ילד ראשון הגיע באופן טבעי וזריז!
כמה חודשים לאחר הלידה שלו התחלנו לנסות ומשם זה התגלגל לטיפולים של 5 שנים!!!
לאחר 5 שנים בטא חיובית פעם ראשונה!! שמחה היסטרית כי הרי ברור שהריון אני יודעת "להחזיק" ! ואז בשבוע 23+1 זיהום בדם שעבר לרחם והסתיים בלידה שקטה במיון נשים. אין צורך להרחיב מה קורה לך אחרי 5 שנים של טיפולים וחזרה הביתה עם רחם ריקה ולב מנופץ לרסיסים. דכאון קליני! כל היום בוכה ללא הפסקה!
אחרי חודש בלבד.... החלטתי שלמרות השחור... הדבר היחיד שיוציא אותי מזה זה הריון נוסף. עשיתי אי וי אף אחרון מבחינתי ונקלטתי עם תאומים שהיום הם כבר בני 6!
הסיבה שהחלטתי לבוא לכאן זה באמת בשביל לתת תקווה !
אני רוצה שתאמינו שזה יקרה! יש היום כל כך הרבה דרכים ושיטות שבאמת אין סיבה שלא תהיה תקווה...
אני מאחלת לכל אחת ואחת מכן שהיום הזה יגיע במהרה והלבבות שלכן יהיו מלאים ושלמים.
אז למדו מהעבר ותסתכלו אל העתיד (כמה שזה קשה ותאמינו לי שאני יודעת....)כמה שיותר באופטימיות ואמונה

שירהד1

Member
מנהל
איזה יופי שנכנסת וכתבת לנו
-
הפורום אכן זקוק לתקווה ולסיפורים אופטימיים שכאלו.
גם הסיפור האישי שלי נגמר באושר עצום ובילדה נפלאה ובריאה (כיום בת 5) ואכן- מרבית הנשים בעוברות אובדן/י הריון זוכות באושר הנכסף בצורת תינוק/ת בריא/ה.

יחד עם זאת, עדיין- יש כאלו- פה ושאינן פה ספציפית בפורום- שלמרות האמונה ולמרות האופטימיות ולמרות הכל- לא זוכות בכך, וצריכות לאסוף את השברים-
של הגוף ושל הנפש-
ובעבודה נפשית סיזיפית- להתחיל מבראשית. כלומר- להתחיל לרקום חלומות אחרים ולחשוב ולתכנן כיצד אלו כן יוכלו להתגשם.

ואשמח גם לשאול אותך שאלה- עברו 6 שנים מאז נולדו התאומים. ובכל זאת, החלטת בטיימינג זה להיכנס ולכתוב בפורום. כנראה שהיה לכך בכל זאת איזשהו טריגר. האם את יכולה לחשוב ולשתף אותנו לגבי הטיימינג הספציפי הזה? יכול להיות שקיים משהו כזה שתוכלי להצביע עליו?

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

מאי 1981

New member
תודה לך מעומק הלב
הסיבה שהחלטתי להכנס ולשתף היא מפני שתחום ההריון והלידה הוא משהו שאני עוסקת בו והוא מחובר אליי כל כך עמוק! ואני כל כך רוצה שנשים שנמצאות כרגע בחוסר וודאות העצום הזה ישמעו סיפורים חיוביים ויבנו בתוכן אמונה שזה כן יקרה למרות הקושי הגדול...כי כשאני הייתי שם התעסקתי רק בשיתוף עם בנות במצבי...ואני חושבת שגם אם זה קשה באותו הרגע זה יכול ליצור זרע של תקווה שיגדל אחר כך ויפרח...ובעיניי זה מאוד חשוב בתהליך" הלא פשוט בכלל הזה".

למעלה