באיזו תדירות אתם יוצאים לטיול?

רותי ע

New member
באיזו תדירות אתם יוצאים לטיול?

כולם מוזמנים להצביע לסקר (בשורה הכחולה בראש העמוד)

25% כתבו שכל מס' ימים הם יוצאים

לטייל
. איך? שמישהו, שענה על השאלה הזו, יסביר לי איך? וטיול למכולת לא נחשב, ח'ברה.

אני מתנדבת להסביר לך../images/Emo20.gif

אנחנו מטיילים המון. קודם כל - בכל שבת שנייה - כשהילדים איתי - אנחנו מטיילים. בשבתות שהילדים לא איתי אני מטיילת לפעמים בלעדיהם. חוצמזה - אנחנו עושים טיולים קצרי טווח באיזור שמסביב למושב (המושב שלנו נמצא בתוך שמורת טבע). בקיצור - פעם בשבועיים זו תדירות לא מתאימה לדירוג ולכן בחרתי כל כמה ימים.

ברוריהה

New member
נורא פשוט ...

גרים בקיבוץ בסוף העולם ימינה ... מטיילים הרבה באיזור וגם בשדות.... פעם זה לראות איך מוציאים גזר. פעם זה לראות את העגורים שהגיעו. פעם זה לחפש את הצבאים. פעם זה לנסות לזהות עופות דורסים.

רותי ע

New member
בדיוק מה שרציתי לענות

אנחנו לא גרים בקיבוץ אלא במושבה אבל בשביל ה"צפונים" אנחנו לקראת סוף העולם
וליד הבית יש שדות פורחים. אם כי משום מה מעולם לא הגדרתי את הטיול בשדות כ"טיול רשמי" ואם אני חושבת על זה, גם זה טיול...

שי ז.

New member
קודם כל מטיילים כמעט כל שבת

וחוץ מזה גם באמצע השבוע לפעמים יוצאים לגיחה קצרה.

כל שישי ושבת

ולפעמים שבעות הערב כשחוזרים הביתה מוקדם ויש עוד לפחות שעתיים אור בחוץ (לא קורה, לצערי בחורף...)

מיקלול

New member
משתדלים לפחות פעם בחודש אבל

רוצים כל שבת על הבוקר. הכל עם קטנצ'יק בן שנה ו 8.

רוצים ומתכננים- כמעט כל שבת

בפועל, הרבה פחות... מקווים לחזור לשיגרת הטיולים.

אנחנו כל שבת מטיילים למעט שאנו

בימי הולדת או מפגשים משפחתיים. אז קבענו לשבת הבאה טיול?

תאירU4

New member
כל פעם שהשמש מציצה.

אתמול למשל עשינו טיול גדול וחקרנו את העגלים, הקטנים והגדולים. גילנו אפילו שיש להם תלתלים כמו לבת שלי (אירי) אז נתנו להם שמם: אירי, איך לא? אנחנו אמנם לא טובים בטיולים גדולים אבל ברגע שמזמינים אותנו, אנוחו מייד קופצים ומצטרפים בשמחה רבה. הילדים שלי מאוד אוהבים לטייל.

כשיש פער בין הרצוי והמצוי...../images/Emo4.gif

מתכננים כמעט כל שבת לצאת...כמעט אף פעם זה לא יוצא
הגדולים,בני 18 ו-14 מתעוררים מאוחר,הקטנה בת שלוש מתעוררת מוקדם ומתישה אותי
"החזק" יוצא לרכב על אופנים ב-5.30 בבוקר לערך וחוזר בסביבות 10.00..כך שעד שמחליטים לצאת ולאן...כבר ערב

גילור

New member
בממוצע פעם בחודש, אבל בייחוד

בעונה הזו. כרגע ממש פעם בשבוע. בקיץ ממש כמעט ולא ובחורף ממש כמובן שגם לא (אלא אם יש יום יפה במיוחד).

רונתי

New member
תלוי בעונה

עכשיו זו העונה הכי לטיולים אז כמעט כל שבת, בחורף, בעיקר טיולים שרואים בהם מים, בימים יפים , בקיץ- יולי אוגוסט, יש לנו חבורה עם הרבה ילדים וקבוע כל שבת רובצים בבריכה עד שמגרשים אותנו...

szim

New member
אנחנו משתדלים לנסוע כמעט כל שבת

שניה הבעיה היא שנוסעים לשמורות הטבע הידועות, והמסלול די חוזר על עצמו. אנחנו פשוט קמים בבוקר ונוסעים.

למעלה