באיירן מינכן נגד לאציו שידור חי ישיר לצפייה ישירה

• פותח הנושא מיכאל ישראלי
  • פורסם בתאריך
מ

מיכאל ישראלי

Guest

לצפייה בשידור המשחק לחצו כאן!

באיירן מינכן נגד לאציו לצפייה ישירה, באיירן מינכן נגד לאציו שידור חי, באיירן מינכן נגד לאציו שידור ישיר, באיירן מינכן נגד לאציו לצפייה ישירה - תקציר המשחק: באיירן החזיקה בכדור הרבה יותר, היא גם הצליחה להגיע עד 20-30 מטר מהשער של לאציו יחסית בקלות - אבל שם נתקעה. ג'מאל מוסיאלה הצטיין במחצית הראשונה ונעלם בשנייה, הארי קיין לא קיבל מספיק עזרה, לירוי סאנה ביצע יותר מדי מהלכים חסרי תכלית ותומאס מולר עבד כהרגלו, אבל זה לא הספיק. קומיקס של גיבורי על יכול להיות מהמם. הם יכולים להיות שטחיים. ואתה צריך לעסוק ישירות בקומיקס, להשתמש בקול הפנימי שלך עבור הדמויות, אז אולי הם לא נגישים כמו רומנים או סרטים כי הם נמצאים איפשהו באמצע. או אולי אנשים חושבים שקומיקס זה לילדים (זכור שהדוגמאות הקודמות שלי לא מיועדות לילדים). אני לא יודע את הסיבות לכך שאנשים רבים לא קוראים אותם, אבל אני מקווה שהראיתי לך את הסיבה לקרוא אותם. אני לא אכחיש שיש קומיקסים בינוניים של גיבורי על שהם פשוט בריזה לקריאה ולא מאתגרים שום דבר מהז'אנר או הקורא, אבל אפשר לומר את אותו הדבר על הסרטים. ועם זה בחשבון, בין הרבים, אחד ללא ספק יהדהד איתך. אז תנסה. חקור את המדיום. קבלו רעיונות חדשים. לְהִתְבַּדֵר. כעת, לאחר שהונח התיאור הגס של מבנה ספורט 5 ישיר חוברות הקומיקס, ברצוני להראות שתי דוגמאות לקומיקס שבולטות מהשאר; אני אבחר שניים מגיבורי העל הנצחיים ביותר שכל דור מכיר ועם זאת מזלזל ביותר: באטמן וסופרמן. להרגיש דברים חדשים. והכי חשוב, תהנו מהנסיעה .​

למעלה