באמת, מה מלכת סאדו תעשה עם קריסטלים?

Endendros

New member
באמת, מה מלכת סאדו תעשה עם קריסטלים? ../images/Emo13.gif

פראג העתיקה אמנם עוצרת נשימה. היא נראית כפי שבירה אירופאית נראתה לפני 200 שנה או יותר. זו גם עיר שלא הופצצה באף אחת ממלחמות העולם ולכן היא נשמרה בצורה יוצאת דופן. הרבה סרטים תקופתיים מצולמים שם. אבל חוץ מזה מצאתי את העיר הזו משעממת למדי, ואין לי כוונה לחזור לשם. גם האוכלוסיה אינה לבבית במיוחד (זה היה הרושם שלי, לפחות).

את לא?../images/Emo13.gif

אני עוד זוכר בדיחה מהתיכון: קהילת הסאדו-מאזו החרימה את האלגברה כי היא אכזרית מדי...

בליעל

New member
הדבר היחיד שעוצר שם נשימה הוא בניינים כעורים

פה ושם יש שכיות חמדה, אבל בגדול - כואב הלב שלא הפציצו את פראג הפצצת שטיח במלחמת העולם השנייה, כדי שיוכלו לבנות שם מחדש.

fire snake

New member
משחק את אלוהים, בליעל?

היזהר ממנו - דווקא יש לו אס או שניים במקום שלא חשבת עליו...

בליעל

New member
ככתוב בחתימה שלי, אלהים מת במהלך משחק פוקר.

לא נורא, אולי בשמיטה הבאה המחליף שלו יעשה עבודה טובה יותר.

בליעל

New member
אני יודע שאת כותבת הרבה דברי בלע

את לא צריכה להבהיר לי את הנקודה.

fire snake

New member
בלה בלה, חוצפחו

איזה דברי בלע בדיוק אתה מייחס לי - או, לאילו מדברי אתה קורא "דברי בלע"? נכון שכבר היינו בסרט הזה? כעת, ובשכבר הימים, ועוד יותר משכבר?

בליעל

New member
אם כבר היינו בסרט הזה, למה עוד יש לך שאלות ?

היית אמורה להבין בסיבוב הקודם. פשוט מדהים איך כל פעם שמחליפים לפורום הזה מנהל, מצליחים למצוא מישהו גרוע יותר.

fire snake

New member
הממ... לא מרוצה מאלוהים ולא מהמנהלת.

אניח לאלוהים להגן על כבודו בעצמו... אבל דבר הבלע הבא נגד ההנהלה יימחק ובפעם שלאחריה הניק הזה שלך ייחסם, מר חוצפחו. שמטת את המסכה, חשבת שמאור פניך כה מבהיל שהוא יכה את כל רואהו באלם? חוצפן.

fire snake

New member
לא, שמורה לך עוד הודעת נאצה לפני שתיחסם

למקרה שיהיה לך משהו להגיד על חברות...

fire snake

New member
טוב, בליעל מיצה את זכות הנאצה האחרונה...

וחשף עוד קצת מהמסתתר מאחורי המסכה... "הולך ופוחת הדור" הוא כתב בהודעה שנמחקה מי שממש סקרן, מוזמן לחפש את הביטוי בהודעות שלי בתפוז, לא כל כך מזמן.

למעלה