באמת? שום מילה בפורום על סיום העונה?

eliman27

New member
עונה מיותרת, דוקטור סה"כ די טוב.

מעבר למבטא הסקוטי שבהחלט הרים את הדמות כמו שצריך מדי פעם היו גם הבלחות של הדוקטור בצורה שיותר מתאימה ל... how shall we say it, מבוגרים.
במקור הרי זו סוג של סדרת hybrid שפונה גם לנוער וגם למבוגרים אבל העונה הזו הייתה בעצם קפיצת מדרגה מאז החלה הסדרה החדשה.
אנחנו רואים דוקטור רציני, מבוגר, אחד שלא מפחד להקריב את האנשים שמסביבו, אחד שמבין שלא כולם חייבים לשרוד כל הזמן.
סיפורי הפרקים היו בחציים טובים ובחציים רעים כאשר מדי פעם היו הבלחות שעשו את הפרק למשהו שנזכור (כמו למשל למי שקלט את הרפרנס - hey missy you'r so fine, you'r so fine you blow my mind)
אז היו לי יותר ציפיות.
כן, ציפיתי שהעונה תהיה ברובה טובה ושפרק סיום העונה יהיה פחות לעוס, עשוי טוב יותר ואני בהחלט לא מרוצה מהסוף הדביק כמו מסטיק שבו ניצחו הטובים (ספוילר? הרי פה הטובים תמיד מנצחים בסוף) אבל אני מקווה שאם הדמות הזו של הדוקטור תישמר יש סיכוי לעונה טובה יותר בשנה הבאה.

matteryou2

New member
זאת דעתך

אני דווקא אהבתי את השינויים שהיו עם סמית, קצת חיות, קצת רוח חדשה... אחרי 50 שנה, הגיע הזמן לדוקטורים עם שמחת חיים

eliman27

New member
יש שמחת חיים ויש Pure ילדותיות

אני לא יודע אם סמית שיחק את הדמות בהקצנה ילדותית או שזה מה שכתבו לו, אבל עדיין דוקטור ילדותי... לדעתי האישית הרבה פחות מתאים לסדרה הזו.

taliabar1

New member
לקאפלדי היה פוטנציאל

והרסו אותו! איכסה פכסה של עונה. (כן אני בוגרת(^_^) )
ועכשיו ברצינות.. בספויילר לפרק גרמו לי לפתח ציפיות מטורפות עם העניין עם קלרה והכל.. ופשוט נראה שעושים צחוק מהצופים.

אום נטע

New member
לצערי נראה שאני במיעוט פה

קפאלדי הוא מעל ומעבר לציפיות שלי. שחקן מעולה ודוקטור נפלא.
העונה נגמרה עם מאזן חיובי אצלי. היו נפילות, אבל רוב הפרקים היו טובים ומעניינים בעיני. ובסך הכל יותר מוצלחים והרבה פחות גרנדיוזים עד כדי בחילה כמו בעונות של סמית. שמחתי שהחזירו את הדוקטור לקרקע מהרקיע של גיבורי העל.
וסיום העונה התאים לשאר העונה. עשוי טוב ומבוצע טוב. נהניתי ממנו. אני רק מקווה שהספיישל של כריסמס לא יהרוס לי.
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member
right there with you

לדעתי קאפלדי הוא דוקטור נהדר, הפרק הראשון שלו היה מדהים
, ואני אהבתי...כל פרק שהיה ,וסיום העונה היה ,לי לפחות נהדר, מותח (טוב, היו חלקים צפויים) והשאיר טעם של עוד(מענין איזה טעם יש ל"עוד"...)והקטע עם סנטה...הזכיר לי את הקטע הם הטיטניק...ועם דונה...ועם הדוקטור החמישי

Ayelet 363

New member

אהבתי את הפרק.
&nbsp
היה לי עצוב.
&nbsp
כל העונה הזו עברה לי מה מרות שלא ממש אהבתי אותה. גם המשכתי לחכות שאתחבר לדוקטור החדש, וזה עוד לא קרה.

למעלה